Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Skladový kontejner jako přístřešek na auto i jako praktický sklad

Každý majitel venkovního pozemku musí dříve či později vyřešit složitý problém v podobě skladování nářadí, dřeva, automobilu a dalších prostředků. Rozhodně není nutné ztrácet čas se zdlouhavou výstavbou přístřešku, proto

Tak trochu jiné festivaly

Hudební, divadelní, gastro i filmové festivaly lákají stovky až tisíce návštěvníků. Lidé se obecně rádi baví, hledají důvody k setkáním a oslavám, což občas dává vzniknout neobvyklým festivalům. Jaké bizarní akce ve světě m

E-cigarety Kurwa Collection: Luxus v originálních příchutích

Znáte elektronické cigarety Kurwa Collection? Nadchnou vás nevšedními mixy chutí i třeba zábavným podsvícením.

Pojištění k hypotéce - které je povinné a které můžete odmítnout?

Při žádosti o hypoteční úvěr vám banky budou nabízet i různé druhy pojištění. Některé jsou nezbytné a hypotéku vám bez nich banka nevyčerpá. Jiné můžete odmítnout.

Proč se často a rádi necháme ovládnout strachem?

Máte rádi horory? Fanoušků tohoto filmového žánru je skutečně velké množství. Co všechny láká na tom se u filmu bát? Proč baví diváka podlehnout strachu během filmu a leknout se při každé druhé scéně?

Volební šílenství skončilo. Hodně voličů se obává znovuzavedení povinné vojenské služby. Oprávněně?

Mnoho voličů nedalo hlas vítězi prezidentských voleb panu Petru Pavlovi proto, že se obávají znovuzavedení povinné vojenské služby. Je tato obava na místě?

Po začátku nového roku posilovny praskají ve švech

Jako každoročně zaznamenávají posilovny a cvičební hodiny pro veřejnost pravé žně.

Proč reagujeme u inzerce na sociálních sítích nevhodně?

Znáte to, pročítáte stránku některé sociální sítě, kde se objevuje inzerce, a když nakouknete do komentářů, tak vesměs znějí všechny reakce stejně nebo hodně podobně.

Jak zvířata vnímají smrt svých blízkých

Ztráta blízké osoby v našem lidském světě je provázena řadou rituálů a širokou škálou emočních výkyvů od apatie až po zoufalství a agresi. Jak se ke smrti svých blízkých staví ale zvířata? Prožívají zármutek a umí truchlit?

Anglie jako kolébka soudobého fotbalu

Fotbal vede v tabulce nejpopulárnějšího kolektivního sportu na světě. Nikdo už dnes nepřemýšlí o tom, zda se smí vzít míč do ruky nebo kolik hráčů bude při hře stát proti sobě. Pravidla fotbalu se však rodila postupně.

Novější články Starší články Starší články