Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Otrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?

I když pečlivě dodržujete režim krmení, trávíte dny a noci u veterináře a následně hodiny v chovatelských potřebách, abyste se nechali poradit, co vašemu mazlíčkovi prospěje a co ne, může se stát, že jednou dojde k nepříjemné sit

Pampeliškový med a sirup patří mezi největší jarní lákadla

V tomto období, kdy jsou louky a zahrady plné žlutých pampeliškových hlaviček, je ta správná doba, kdy si zkusit připravit med či sirup z této léčivky.

Fakta a mýty o opalování aneb jak správně chránit svoji kůži před slunečními paprsky

Slunce je pro většinu lidí zdrojem energie a dobré nálady. Umí nás potěšit, ale také pěkně potrápit. Pokud se rádi opalujete, je třeba dodržovat určitá pravidla a chránit svoji kůži.

Voda s citronem jako součást každého dne. Proč ji vůbec pít?

Kvalitní snídaně má prokazatelně pozitivní vliv na produktivitu i efektivitu celého dne. Pokud si k ní dopřejete vodu s citronem, může se to navíc pozitivně projevit na vašem zdraví.

Suchá oční víčka jako častý problém. Jak s ním bojovat?

Náš obličej se může potýkat s celou spoustou kosmetických a kožních nedokonalostí. Zatímco se někomu dělají vrásky nebo pupínky, jiní jsou frustrovaní suchostí své pokožky. Zejména, pokud se to týká očních víček.

Ovesná kaše jako nejlepší start dne. Proč si ji ráno dopřát?

Kvalitní a vyvážená snídaně by měla být základem našeho stravování. Tou nejlepší volbou je ovesná kaše. Seznam jejích benefitů je až obdivuhodný.

Kurkuma jako nejvěrnější společník v boji proti projevům stárnutí

Kurkuma neboli indický šafrán je koření, které se svou chutí i vůní až nápadně podobá známějšímu a populárnějšímu kari. Kurkuma jde tím pádem stranou, což je velká škoda, protože toho umí mnoho.

Nebezpečné projevy náměsíčnosti, které mohou končit i smrtí

Některé historky o náměsíčnosti jsou velice zábavné, ovšem jiným budete jen obtížně věřit. Náměsíčnost může být totiž ošklivé prokletí, které vám v těch nejhorších případech může přinést i smrt.

Efektivní způsoby, jak překonat chuť na sladké

Nacházíte se v takzvaném “hubnoucím módu", ale chuť na sladké vás neopouští? Pak se jistě ptáte, jak se jí zbavit. Cukrovinky totiž nejdou ruku v ruce se štíhlou linií.

Semena ke klíčení neboli microgreens jako vaše zdravá zahrádka

Microgreens vyrůstající ze semen klíčků představují doslova vitamínovou bombu a jsou přímo nabity zdraví prospěšnými látkami. Zařadit je do běžného jídelníčku je přitom velmi snadné.

Novější články Starší články Starší články