Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Inkontinence - problém, o kterém se nemluví, přitom by se mělo

Nepříjemné situace spojené s únikem moči rozhodně netrápí pouze postarší část naší populace, mnohdy se týká také mladších ročníků. Existují však způsoby, jak projevy nechtěného úniku moči zmírnit, případně zcela eliminova

Co jste nevěděli o kocovině

S kocovinou měl tu čest snad každý, kdo někdy popil více alkoholu. Je to záležitost velice nepříjemná a my se s vámi podíváme na to, proč vůbec vzniká a jak se jí účinně bránit.

Čich jako spouštěč vzpomínek a emocí

Už se vám jistě stalo, že vůně vycházející z otevřených dveří pekárny vás přenesla zpět do dětství. Vůně mohou totiž oživit vzpomínky, a to dokonce i takové události, na které jste dávno zapomněli.

Kruhy pod očima mohou potrápit, dá se jich však účinně zbavit

Zejména ženy špatně nesou, pokud se jim na obličeji objeví kosmetická vada v podobě vrásek nebo kruhů pod očima. Co na kruhy pod očima zabírá a co je způsobuje?

Hematofobie aneb když pouhý pohled na krev vyvolává pocit úzkosti

Nepřiměřený strach z krve se nazývá hematofobie a jedná se o druh psychické poruchy. Řadí se do skupiny fobií, což jsou úzkostné poruchy, které se vyznačují chorobným, bezdůvodným strachem z lidí, věcí nebo situací.

Nedaří se vám zhubnout? Na vině mohou být chyby, kterých se dopouštíte při vaření

Chcete zhubnout? Začněte si vařit sami! To je jedna z mnoha rad, která nám má dopomoci ke štíhlé postavě. A ona by nám asi byla nápomocná, kdybychom se nedopouštěli několika chyb, které nám veškerou snahu jenom maří.

Jak hravě porazit nebezpečný stres a neutichající únavu

Máte pocit, že na vás poslední dobou všechno padá? Že jste neustále ve stresu a že únava doprovází prakticky každý váš krok? Osvojte si několik tipů, ať na vás stres ani únava nemůžou.

Jak přestat kouřit a vyvarovat se kilogramům navíc

Kouření je zlozvyk, který stále více “leze” do peněz. I proto se s ním lidé chtějí rozloučit. Co jim však plány zhatí, jsou kila, která začnou přibývat rychlostí blesku s každou další odmítnutou cigaretou.

V zajetí spánkové paralýzy

Ošklivý sen nebo noční můru jistě zažil někdy každý z nás. Ale co když se stanete obětí spánkové paralýzy, která sice většinou trvá jen pár minut, ovšem v některých případech může trvat i několik hodin?

Orosená okna v domácnosti představují jistá zdravotní rizika

Orosená okna nejenže nevábně vypadají a časem může dojít i ke znehodnocení materiálu, ale přímo poukazují na závažný problém, a tím je nadměrná vlhkost vzduchu v místnosti.

Novější články Starší články Starší články