Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Postihl vás syndrom vyhoření? Jak jej poznáte?

Syndrom vyhoření (také syndrom vyhasnutí, vyhaslosti, vyprahlosti, angl. burnout) může postihnout kohokoliv z nás, ať už jde o lékaře, právníky, zdravotní sestry, učitele nebo třeba i z domu pracujícího člověka.

Nečekané benefity chilli papriček pro zdraví

Milujete pálivá jídla a jíte je často a rádi? Možná se budete divit, ale děláte pro své zdraví více, než si vůbec dokážete představit. Kapsaicin, chemická látka, která způsobuje pálivost chilli papriček, působí velmi pozitivně.

Ovoce a zelenina plná pesticidů. Letos vede špenát, těsně za ním následují oblíbené jahody.

Také si myslíte, že pravidelnou konzumací ovoce a zeleniny dodáte tělu vitamíny, posílíte imunitu a veškerá onemocnění se vám obloukem vyhnou? Možná se šeredně mýlíte!

Jak zvládat panické ataky

Život s panickou poruchou a panickými atakami, které poruchu provází, není úplně jednoduchý. U každého se však ataka projevuje jinak.

6 tipů na jarní detoxikaci organismu

Březnové a dubnové počasí je zrádné. Střídání teplých dnů a chladných nocí, mrazivá rána a sluncem provoněná odpoledne.

Umělá děloha - naděje pro předčasně narozené děti

V posledních několika letech výrazně roste procento předčasně narozených dětí. Každý rok jich je na celém světě zhruba 16 milionů.

Spánková paralýza aneb vězněm ve vlastní posteli

Jak se žije s poruchou spánku, která vás zcela ochromí a doprovází ji pocit intenzivního strachu?

Strašák zvaný panická ataka

Panická ataka je psychická porucha, která se vyznačuje opakovanými záchvaty silného strachu a úzkosti, spojené rovněž s tělesnými projevy a příznaky, které daného jedince přepadají bez zdánlivé konkrétní příčiny.

Fytofarmaka a jejich blahodárné účinky na lidský organismus

V našich končinách se výrobou fytofarmak zabývá pouze několik málo společností. Přední postavení na daném trhu má společnost Neofyt, která se specializuje na výrobu zdravotních přípravků s přírodními složkami.

Zkuste pracovat u počítače ve stoje. Záda vám poděkují

Pokud pracujete s počítačem u špatného stolu, zakládáte si na vážné zdravotní potíže. Počítejte s tím, že dříve či později se o slovo přihlásí palčivé bolesti zad, ba dokonce i hlavy.

Novější články Starší články Starší články