Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Posilujte své psychické zdraví díky všímavé chůzi

Chodíme denně. Do práce, na nákup, do školy nebo jen na procházku. Většinou svou chůzi vůbec nevnímáme. Děláme vše automaticky, jak je naše tělo naprogramované. Co to zkusit úplně jinak a aplikovat tzv. všímavou chůzi?

Léčba gastroschízy má dobré prognózy, interrupci zvažujte až v krajním případě

Gastroschíza je vážná vrozená vada novorozenců, nicméně se dá po porodu chirurgicky řešit. Nenechte se proto vystrašit a přinutit k předčasnému ukončení těhotenství.

Jak zacvičit s PMS

PMS nebo-li premenstruační syndrom a potíže s ním spojené zná jistě většina dívek a žen. Jak projevy obtíží zmírnit?

Poznejte blahodárné účinky kaktusových plodů na posílení imunity

V dnešní době už není problém nakoupit různé druhy exotického ovoce na trzích nebo v supermarketech. Můžete tak vyzkoušet spoustu druhů ovoce, které dosud neznáte, nebo jste o něm zatím jen četli. Ochutnejte třeba opuncii známou jak

21. září jako Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Alzheimerovu chorobu nám každoročně připomíná jedenadvacátý zářijový den. Měl by rozšířit povědomí o této chorobě, která se dnešní populace týká čím dál více.

Zhubnout lze i bez otravného cvičení, stačí dodržovat pár základních pravidel

Nepovedlo se vám zhubnout přebytečná kila? Nezoufejte! Zkuste s nimi zatočit hravě právě nyní, dokonce k tomu nebudete potřebovat ani náročné cvičení.

Sušené maso představuje dokonale vyvážený zdroj bílkovin a vitamínů

Sušení bylo pro konzervaci masa a potravin obecně využíváno již od dávných časů. V dobách, kdy nebyly moderní vymoženosti jako chladničky, ani nic jiného nezbývalo.

Létání v těhotenství je možné, opatrnost je ale na místě

Na těhotenském testu jste objevila 2 čárky bezprostředně poté, co jste konečně vybrali a koupili letní rodinnou dovolenou? Jak je to s létáním v těhotenství a pustí vás vůbec na palubu letadla?

Nadměrná únava? Zkuste detox s oblíbeným Regalenem od Energy

Naše tělo je přes léto v plném nasazení, ale kdy naposled si pořádně odpočinulo? Teď nemáme na mysli dovolenou a odpočinek od práce. Jelikož je psychický odpočinek neméně důležitý, máme na mysli detoxikaci organismu.

Jak posílit imunitu díky několika tipům

Posílit svůj imunitní systém - to je nyní velmi důležitý úkol, který musí splnit každý z nás. Venku na nás už nějaký ten pátek číhá zákeřné onemocnění. Abyste mu hravě odolávali, je třeba celkově posílit imunitu.

Novější články Starší články Starší články