Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jak zabránit vzniku pigmentových skvrn?

Začněme lepší stránkou. Sluneční záření má na lidský organismus spoustu pozitivních účinků. Podporuje tvorbu vitamínu D, sterilizuje pokožku od některých bakterií a virů, urychluje regeneraci, upravuje hladinu glukózy v krvi a podle

Mikroplasty zabíjí vše živé. Všichni je ale běžně konzumujeme, aniž bychom o tom věděli.

Za mikroplasty jsou považovány miniaturní plastové částečky dosahující velikosti maximálně 5 mm. Jsou všude, ve vodě, ve vzduchu, dokonce i v potravinách. Co způsobují v lidském těle, se zatím přesně neví.

Lidé se zajímají, zda existuje souvislost mezi koronavirem a mexickým Corona pivem

Koronavirus patří v současnosti mezi nejvíce probíraná témata a někteří lidé hledají zdroj nákazy i v takových absurditách, jako například ve známém mexickém pivu.

Od prvního začínám zdravě žít aneb co se nám nedaří dodržovat

Nepřipomíná vám to náhodou něco? Neříkáte si totéž každý měsíc a skutek nikde?

Lidský endokanabinoidní systém je důležitý pro tělesné i duchovní procesy

Ještě jste o něm neslyšeli? Není se co divit. Tato soustava receptorů uvnitř lidského těla byla objevena teprve nedávno a její výzkum rozhodně ještě není u konce.

Bolest zápěstí a brnění prstů ukazuje často na syndrom karpálních tunelů

Pokud dlouhé hodiny denně sedíte u počítače a máte ruce ve strnulé poloze, bez prevence se tomuto syndromu nevyhnete.

Pozitivní vliv ořechů na zdraví našeho těla

Zařazujete oříšky do jídelníčku pouze výjimečně? Určitě je přidejte. Není to sice levná záležitost, nicméně šetřit na zdraví se nevyplácí.

Endometrióza jako častý důvod neplodnosti

Jedno z nejčastějších gynekologických onemocnění postihující téměř každou desátou ženu mívá bolestivý průběh a jeho odhalení bývá složité.

Recept proti kašli, rýmě a nachlazení? Přírodní betaglukany!

V zimním období je velice důležité posilování imunity. Všichni kašlou, smrkají. Nachlazení, teploty nebo dokonce chřipka, to vše se stává našim každodenním společníkem. Jak toto období přežít a nechytit žádný virus nebo bacil?

Měkká kontaktní čočka spatřila světlo světa již před téměř 60 lety

Otto Wichterle si s myšlenkou výroby měkkých kontaktních čoček pohrával již o přibližně 10 let dříve, než spatřil světlo světa první model.

Novější články Starší články Starší články