Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

V posledních několika letech narůstá počet dětí, kterým je diagnostikována porucha autistického spektra

Přibližně každé 75. dítě se v současné době rodí s některou z poruch autistického spektra. Ať již jde o Dětský autismus nebo například Aspergerův syndrom, je to poměrně alarmující číslo. Co se za ním skrývá?

Zdravou alternativou ranní kávy může být čaj maté pocházející z Jižní Ameriky

Yerba Maté je čaj připravovaný z lístků rostliny Cesmíny paraguayské, který je již po celá staletí konzumován zejména pro svoje léčivé a stimulující vlastnosti.

Plísně a zvýšenou vlhkost v zimním období lze minimalizovat

Venkovní chladné počasí, kondenzace par vzniklých například při vaření nebo sušení prádla a nižší intenzita větrání, to všechno jsou důvody, proč právě v chladnějším období roku vznikají na zdech našich domů a bytů ve zvý

Příběh Virginie Apgar, ženy, jejíž skóre pomohlo zachránit tisíce novorozenců

Již téměř 70 let je na každé dítě narozené v porodnici nahlíženo pohledem této významné ženy. Co znamená a jakou významnou roli hrají v prvních vteřinách po narození hodnoty skóre Apgar?

Příčiny plešatění u mužů je možné omezit

Někteří muži začínají ztrácet vlasy až ve třetí dekádě svého života, jiným se však řídnutí vlasů objevuje již ve věku okolo 30 let. Zhruba okolo 50 let věku však jejich nějaký způsob ztráty vlasů pociťuje každý druhý muž

Popularita zázvoru přispívá ke zdraví našich obyvatel

Odkud se tento zázračný ohřívač našich tělesných útrob vzal? A jak vlastně v našem těle působí?

CBD velkoobchod nabízí zázračnou rostlinku s blahodárnými účinky

V současné době je obrovský zájem především o přírodní doplňky, hlavně tedy o byliny. Velké oblíbenosti se těší například i konopná rostlina používaná ke zmírnění zdravotních obtíží po tisíce let.

Látka Retinol pomáhá k mladistvější pleti

O retinolu a jeho pozitivním vlivu na pleť jsme jistě už všechny slyšely, jen si možná spousta z nás není jistá, kdy s retinolem začít a jak ho vlastně správně používat, abychom pleti neuškodily.

Kvantový mysticismus balancuje na hranici fyziky a filosofie

Nejnovější poznatky kvantové mechaniky kupodivu nevedou k upřesnění popisu povahy hmoty, ale naopak vyvrací naše současné vnímání reality. Praktické důsledky nové fyziky mají problém přijmout za své i zkušení odborníci.

O čem se nemluví aneb co dokáže sdělit stolice o našem zdraví

Intimní chvilka na toaletě by měla být čas od času zakončena pohledem do mísy. Ten nás totiž včas může upozornit na nějaký vážný zdravotní problém.

Novější články Starší články Starší články