Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

7 způsobů, jak cvičit v létě

I když celý rok pravidelně cvičíte a posilujete, tak se může stát, že v horkém letním počasí se vám cvičit nechce. Co dělat v takové situaci? Nechte si poradit a vymyslete nové způsoby, jak si cvičení v létě zpříjemnit.

Uleháte do postele s mokrou hlavou? Riskujete plísně!

Už se vám někdy stalo, že jste si večer dali horkou sprchu nebo vanu a poté jste byli natolik unavení, že jste ulehli do postele s mokrými vlasy a usnuli?

Co byste měli vědět o vláknině

Věděli jste, že existuje více než jen jeden druh vlákniny? A že když budete jíst širokou škálu rostlinných potravin, budete mít dostatek všech jejích druhů?

Máte problémy se spánkem a usínáním? Máme pro vás 5 tipů, které opravdu fungují

Známe to všichni, konečně se dostaneme do peřin, ráno nás čeká důležité jednání či obchodní schůzka, na kterou musíme být čerství, a my ne a ne zabrat.

Moderní technologie ve stomatologii

Překotný vývoj na poli medicíny se nevyhýbá ani stomatologii a stále se objevují inovace, které zefektivňují péči o pacienty, stejně jako zvyšují jejich komfort v průběhu jednotlivých zákroků.

Recept na dlouhý život? Sklenka vína a kus čokolády denně!

Dopřejte si každý den sklenici lahodného červeného vína s kusem kvalitní čokolády a odhalte tajemství dlouhého života.

Jak ovlivňuje obsah našich střev kvalitu života? Více, než si myslíte

V poslední době se čím dál častějším tématem rozhovorů nejen vědců, ale i běžné populace stává obsah lidských střev. Z dřívějšího pojmenování „mikroflóra“ se postupně dostáváme k přesnějšímu „mikrobiom“.

Jak zamezit výskytu vší u dětí

Pravidelné kontroly vlásků a oblíbená čepička, kterou si vaše dítko jen tak s nikým nebude chtít vyměnit, dělají divy.

Jak vybrat nejvhodnější opalovací krém a nespálit se?

Odjíždíte na dovolenou a nechcete skončit s připálenými rameny, v horším případě s puchýři na kůži? Nepodceňujte výběr vhodného opalovacího prostředku.

Orgánové hodiny napoví mnohé o vašem zdravotním stavu

Naše tělo s námi hovoří, bohužel svým jazykem, kterému však často nerozumíme a ignorujeme ho. Každý člověk by se měl signály svého těla naučit vnímat, k čemuž nám může pomoci tradiční čínská medicína.

Novější články Starší články Starší články