Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Dopřejte si denně lžičku medu – posílíte zdraví i psychiku

Med není jen sladidlo, v dnešní době hodně opomíjené. Kromě toho, že vám osladí čaj i život, je výrazným antioxidantem, posiluje paměť, cévy a srdce, snižuje hladinu cholesterolu a ještě mnohem více.

Trápí vás alergie? Nechte si udělat komplexní vyšetření

Přibližně 40 % českých obyvatel trpí nějakou formou alergie. Na základě statistik je také jasné, že okolo 80 % lidí svůj problém nijak neřeší.

Zažívací potíže a bolest žaludku má mnohdy na svědomí vaše hlava

Míváte bolení břicha, nevysvětlitelné křeče, průjmy, nebo naopak zácpu a přitom jste podle lékařů v pořádku? Pokud absolvujete kolečko vyšetření zažívacího traktu a lékaři příčinu neobjeví, je vhodné se poradit s psychiatrem

Káva nalačno může mít negativní vliv aneb proč začít den jídlem

Neumíte si představit ráno bez kávy? Je těch šálků kávy dokonce i více? Proč a pro koho rozhodně není káva vhodná po ránu nalačno?

Rozlučte se s bolestmi, únavou nebo revmatem. Kryoterapie s nimi zatočí

Máte rádi zimu, nebo se jen při představě teplot pod nulou otřásáte nechutí? Pravdou je, že mráz může mít na tělo blahodárné účinky. Kryoterapie však pracuje s mnohem nižšími teplotami, než s jakými se setkáváme venku.

Pravidelným úklidem předejdete nepříjemným zdravotním problémům

Zamést, vysát, utřít prach. Zejména poslední bod je obzvlášť důležitý, pokud kromě nepořádku chcete zatočit třeba i s cukrovkou. Prach totiž může obsahovat hormonální disruptory, které v těle umí nadělat pěknou neplechu.

Jak udržet srdce co nejdéle v dobré kondici? Nahraďte sůl a přidejte nenáročnou fyzickou aktivitu

Srdce máme jen jedno a jeho stav ovlivní, jak dlouho budeme žít. Je důležité se starat o své srdce. Je to v podstatě snadné. Stačí zařadit do jídelníčku vhodné potraviny a hýbat se.

Jak správně používat ortopedický polštář?

Některé nákupy děláme hned, prakticky bez přemýšlení, zatímco o jiných můžeme přemýšlet roky, snít, ale z nějakého důvodu nejednat. Je pozoruhodné, že k takovým nákupům patří i ortopedické polštáře. Proč mnoho lidí odklád

Jak snížit krevní tlak přírodní cestou? Vyzkoušejte hloh, srdečník či kakao

V Česku se s vysokým krevním tlakem léčí více než dva milióny obyvatel. Mezi pacienty přibývá čím dál více mladších ročníků. Na vině je špatný životní styl, nedostatek pohybu, nevhodná strava a v neposlední řadě stres.

Káva a její zdravotní benefity – zdravější játra, lepší pamět i prevence rakoviny

Víte, s čím vám může tento hořký nápoj pomoci, kromě toho, že nám zpříjemní ráno a povzbudí během dne?

Novější články Starší články Starší články