Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Přírodní tipy a rady pro růst vlasů

Asi každá žena považuje vlasy za svou ozdobu a chloubu. Co si však počít, když vlasy padají, nerostou nebo řídnou? Pojďte se s námi podívat na zaručené tipy a rady, jak zlepšit jejich kvalitu a obnovit přirozenou krásu.

Melatonin má mnoho zdravotních výhod pro vaše tělo

Melatonin je běžný doplněk stravy, který si získal širokou popularitu po celém světě. Ačkoli je známý jako přírodní pomocník při spánku, má také silné účinky na další aspekty vašeho zdraví.

Probiotika mají velký vliv na zdraví našeho organismu

Probiotika jsou velice diskutované téma na poli zdraví zažívacího traktu. Probiotické bakterie, aneb přátelské bakterie, které se usazují v našem vnitřním prostředí, mají vliv na celkové fungování a zdraví našeho organismu, metaboli

Rizikové faktory a příznaky rakoviny prsu

Rakovinou prsu onemocní v Česku ročně v průměru asi 7 000 žen. Většina z nich má velkou naději na úplné vyléčení, a to mimo jiné i díky zachycení karcinomu v co nejranějším stádiu a tím pádem i včasnému zahájení léčby.

Žluté zuby ubírají na kráse a snižují sebevědomí

Pokud vás právě zažloutlý chrup trápí, prozradíme, co může být příčinou. Ne vždy totiž tento problém souvisí se špatnou ústní hygienou, vhodné je proto zaměřit se i na další rizikové faktory.

Rostlinná mléka zlepšují trávení a pomáhají při hubnutí

Rostlinná mléka jsou hitem dnešní doby. Kravské mléko přechází do ústraní a volí se jeho zdravější alternativy. Které z nich však pít, protože nejen dobře chutná, ale také zdraví prospívá?

Kam si chodit pro návody na zdravý životní styl?

Jak konkrétně by však měla takové zdravá strava vypadat? Kolik pohybuje dost? Jakým způsobem v dnešní době zůstat psychicky v pohodě?

Jak začít konečně běhat a vydržet

Pokud jste vždy chtěli začít běhat, ale nikdy jste neměli dost vůle doopravdy začít, je tenhle článek určený právě vám. Přečtěte si, jak nejen začít, ale hlavně vytrvat a naučit se běhání si užívat!

Dítě lze porodit snadno a bezbolestně. Stačí ovládat několik jednoduchých postupů

Většina lidí v civilizovaných zemích má porod spojen s bolestí anebo alespoň velkou mírou nepohodlí. Přitom to tak vůbec být nemusí.

Jáhly odstraní překyselení organismu a zlepší vám náladu

V současné době se do našeho jídelníčku stále častěji vrací potraviny, které konzumovali již naši předkové. U nich se sice jednalo spíše o nutnost. My se k nim vracíme z důvodu ozdravění jídelníčku.

Novější články Starší články Starší články