Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Rýmovník na okenním parapetu na okrasu, v čaji pro zdraví

Na okenním parapetu pěstujeme mnoho rostlin, květin a bylin. Zatímco některé jsou opravdu jen na okrasu, jiné mají pozitivní účinky na zdraví. Takový rýmovník je však obojí - krásně zdobí interiér i prospívá zdraví.

Neustálá únava a špatné hojení ran. I to způsobuje nedostatek bílkovin

Jezte plnohodnotné, vyvážené a zdravé jídlo - to je rada, kterou vám dá každý odborník na zdravé stravování. A je dobré ji mít neustále na paměti. Jen tak zajistíme tělu dostatečný přísun potřebných bílkovin.

Jak na bílé zuby přirozeně a bez chemie

Mít krásný úsměv s bílými zuby je přáním asi každého z nás. Ačkoliv dentální hygiena je dnes na vysoké úrovni a nabízí nejrůznější procedury, existují i přírodní způsoby bez chemie, jak dosáhnout zářivě bílých zubů.

Když tělo volá o pomoc. Varovné signály, které nebrat na lehkou váhu

Lidské tělo je dokonalý mechanismus, který moc dobře ví, co chce. Naší povinností je ho poslouchat a v okamžiku, kdy vysílá varovné signály, zbystřit. Tělo nás totiž samo upozorní, pakliže je s ním něco v nepořádku.

Gumové hračky do vody bývají semeništěm plísní a bakterií

Odborníci varují před zdánlivě nevinnými gumovými zvířátky, se kterými si s oblibou hrají při koupání malé děti. To, co se v nich skrývá, jim totiž může způsobit vážné zdravotní problémy.

Co jsou přírodní energetické nápoje?

Přírodní bylinné nápoje vás dokáží povzbudit stejně jako káva, čaj, kola či energetické nápoje. Že nevěříte? Tak vyzkoušejte! Více infa zde.

Nevhodný výběr spodního prádla může negativně ovlivnit vaše zdraví

Kromě toho, jestli zdravě jíme a doplňujeme vitaminy, má na zdraví vliv i spodní prádlo. Nevhodné kalhotky mohou způsobit nejen kožní problémy, ale třeba vaginální mykózu.

Nedostatkem vitamínu D trpí v zimě každý druhý Čech

Vitamín D je velmi zásadní pro funkční imunitní systém. Jeho nedostatek se projevuje nejen častějšími zlomeninami kosti, ale také větší náchylnosti k virovým a bakteriálním onemocněním.

Léčba neplodnosti u mužů ohrožuje sebevědomí pánů tvorstva

Téma mužské neplodnosti je často přehlíženo, přesto se na neúspěchu pokusů o početí dítěte podílejí oba partneři zhruba stejnou měrou. Mužskou plodnost je přitom snazší vyšetřit i léčit.

Ašvaganda, hlavní bylina ajurvédy, účinně harmonizuje tělo i mysl

Nemůžete spát a hladina kortizolu vám stoupá k hodnotám, které zamezují dlouhodobé normální fungování vašeho těla? Kromě řízených relaxací můžete vyzkoušet i některé podpůrné prostředky..

Novější články Starší články Starší články