Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Chyby, které děláme při sedavém zaměstnání

Pro mnohé je výhodou, pokud mají sedavé zaměstnání, které mohou vykonávat v kanceláři, nebo dokonce doma. Pozor však na zlozvyky, které mají negativní vliv na naše zdraví.

Skomírá vaše pozitivní nálada? Tipy, jak podpořit svou psychiku

Udržet si pozitivní mysl je někdy víc než náročné. Přece jenom se na nás ze všech stran valí hromada vnějších vlivů snažících se nám překazit naše naladění. Udržet se však na pohodové vlně je klíčové.

Jak tělo zareaguje, když omezíte cukr

Setkáváme se s ním dnes a denně. Je k dostání ve všech obchodech, najdeme jej ve spoustu jídlech. Znáte ale důvody, proč je dobré ho omezit?

Noční pocení horší jako noční můry. Co bývá příčinou problému?

Během noci nás může probudit leccos. Zatímco někdy jsou důvodem probuzení noční můry, jindy je to pocení. Ne vždycky je na vině stékajících kapek po čele léto a vysoké teploty, které s ním jdou ruku v ruce. Příčiny můžou být v

Strašák jménem anorexie

Existuje hodně poruch příjmu potravy a jednou z nich je bohužel i anorexie. Co to ta anorexie je a jaké jsou její příznaky?

Jak dlouho vydrží matrace? Správnou péčí prodloužíte její životnost

Máte-li pocit, že vaše matrace už není v nejlepší kondici, pravděpodobně uplynula její hygienická nebo mechanická životnost. Sepsali jsme, jaký je mezi nimi rozdíl a jak se o matraci správně starat.

Časté močení jako příznak vážných nemocí

Stává se vám často, že chodíte extrémně na malou, a nebo naopak strašně málo? V takovém případě byste měli zbystřit, protože to může znamenat příznaky vážných nemocí.

Pečujte o pleť i klouby se správnými doplňky stravy

Po jakém doplňku stravy sáhnout, když chcete podpořit zdraví kloubů a krásu pokožky?

Co jsou to probiotika?

Jedná se o tzv. ‘‘hodné bakterie‘‘, které osidlují stěnu střeva a tvoří ochranný mikrofilm střevní stěny. Živé kultury mikroorganismů podávané za účelem kolonizace střeva se označují jako probiotika.

Tichý a zákeřný zabiják kojenců jménem SIDS

SIDS (sudden infant death syndrome) nebo-li syndrom náhlého úmrtí kojence je stav, kdy u naprosto zdravého a prospívajícího miminka dojde k zástavě dechu.

Novější články Starší články Starší články