Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Příčiny plešatění u mužů je možné omezit

Někteří muži začínají ztrácet vlasy až ve třetí dekádě svého života, jiným se však řídnutí vlasů objevuje již ve věku okolo 30 let. Zhruba okolo 50 let věku však jejich nějaký způsob ztráty vlasů pociťuje každý druhý muž

Popularita zázvoru přispívá ke zdraví našich obyvatel

Odkud se tento zázračný ohřívač našich tělesných útrob vzal? A jak vlastně v našem těle působí?

CBD velkoobchod nabízí zázračnou rostlinku s blahodárnými účinky

V současné době je obrovský zájem především o přírodní doplňky, hlavně tedy o byliny. Velké oblíbenosti se těší například i konopná rostlina používaná ke zmírnění zdravotních obtíží po tisíce let.

Látka Retinol pomáhá k mladistvější pleti

O retinolu a jeho pozitivním vlivu na pleť jsme jistě už všechny slyšely, jen si možná spousta z nás není jistá, kdy s retinolem začít a jak ho vlastně správně používat, abychom pleti neuškodily.

Kvantový mysticismus balancuje na hranici fyziky a filosofie

Nejnovější poznatky kvantové mechaniky kupodivu nevedou k upřesnění popisu povahy hmoty, ale naopak vyvrací naše současné vnímání reality. Praktické důsledky nové fyziky mají problém přijmout za své i zkušení odborníci.

O čem se nemluví aneb co dokáže sdělit stolice o našem zdraví

Intimní chvilka na toaletě by měla být čas od času zakončena pohledem do mísy. Ten nás totiž včas může upozornit na nějaký vážný zdravotní problém.

Dejte vale snížené imunitě a zimnímu nachlazení. Pozvěte do boje rakytník.

Rakytník řešetlákový se v poslední době stává stále více oblíbeným zdrojem vitamínů a zdraví nejen v zimním období.

Proti svrabu je potřeba začít bojovat včas

Svrab u člověka způsobuje roztoč zákožka svrabová, která se z člověka na člověka přenáší i běžným denním stykem. K úpornému svědění dochází zejména v noci, kdy se nemocný zahřeje a kdy je zároveň parazit nejaktivnější.

Tetanie - nemoc, která by se neměla podceňovat

Nikdy jste o ničem podobném neslyšeli a nakonec zjistíte, že tímto onemocněním trpíte? Rozhodně nejste sami, v posledních letech se počet lidí trpících tetanií značně rozrostl.

Pokud máte zdravotní potíže, vyzkoušejte reflexní terapii plosek nohou

Reflexní terapie plosek nohou má svůj původ v Asii, kde je považována za jednu z nejúčinnějších metod pro znovunabytí zdraví a dobré kondice.

Novější články Starší články Starší články