Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Vitamín D je pro tělo důležitější, než jsme si dosud mysleli

Tento vitamín rozpustný v tucích má většina z nás spojen s prevencí výskytu křivice u dětí či osteoporózy u žen v přechodu. Nejen v tom ale spočívá jeho příznivé působení.

Chia semínka jsou zázrakem nejen pro diabetiky

Na to jak jsou malá, jsou jejich účinky úžasné. Jde o chia semínka, která jsou zdrojem celé řady výživných látek od sacharidů, nenasycených mastných kyselin po proteiny.

Hypnoporod by chtěli zažít i muži, tvrdí 9 z 10 porodních asistentek

Slovo porod před nastávající maminkou pohybující se ve 3. trimestru s ohromným břichem raději neříkejte.

Jak funguje keto dieta aneb hubnout se dá i bez hladu

Kdo by nechtěl být štíhlý, zdravý a plný energie? Ať už potřebujete zhubnout ze zdravotních důvodů, nebo jen kvůli sobě, nabízí se keto dieta neboli dieta bez hladovění.

Bylinky na hubnutí, které pomohou zatočit s nechtěnými kilogramy

Trápí vás kilogramy navíc? Chcete se zbavit posledních gramů, které vám stojí v cestě za krásnou a štíhlou postavou? Je načase vsadit na bylinky na hubnutí, které jsou efektivnějším pomocníkem než jakékoli diety.

Jeřabiny nejsou jen pěknou dekorací. Pomáhají i našemu zdraví

Drobné červené, oranžové a někdy až nažloutlé kuličky rostoucí v trsech na stromech většího i menšího růstu se dají využít ke krásné dekoraci, k tvoření s dětmi i pro zdraví. Obsahují totiž vitamín C a rutin.

Omlazení intimních partií vylepší milostný život a vyřeší problémy s inkontinencí

Zatímco úpravy prsou se dnes berou již jako úplně běžný zákrok, omlazení ženského genitálu ať už z hlediska estetického či zdravotního, je přece jenom ještě tak trochu tabu.

Pravidelný pitný režim pomáhá zdraví, náladě i koncentraci

Pijte vodu! Že je hydratace organismu důležitá a měli byste dodržovat nějaký pitný režim, to už jste určitě někdy slyšeli. Ale víte proč vlastně? Pojďme se tak společně naučit pít vodu.

Vyhrává ten, kdo umí odbourat stres a být v pohodě

Být v pohodě je pro zdraví to nejdůležitější, co můžeme udělat. Proto je důležité vědět, jak se méně stresovat a užívat si toho, co máme.

Jak zefektivnit sportovní výkon a spálit víc kalorií

Chcete-li zhubnout a vyrýsovat svoji postavu, měli byste do svého denního plánu zařadit nejen cvičení, ale také konzumaci vhodných potravin ve správnou dobu.

Novější články Starší články Starší články