Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Nedostatek hořčíku v těle má svá rizika

Nedostatek hořčíku v našem těle nám může způsobit spoustu velice nepříjemných obtíží. Proč se nám ho nedostává, když je vlastně obecně dobře dostupný?

Problémy s nafouklým břichem nelze podceňovat

Obtěžují vás nepříjemné pocity spojené s nafouklým břichem? Pokud nás nafouklé břicho trápí delší dobu, není to už pouze nepříjemná záležitost, nýbrž docela zásadní problém.

Pánové, zkuste přírodní cestou vrátit do života vášeň

Mužský milostný apetit klesá již od zhruba 35. roku života a je spojen se snižováním koncentrace hormonu testosteronu v krvi. Pánové tak začínají tloustnout a ztrácí vytrvalost a sílu.

Přínos avokáda našemu tělu a zdraví

Spoustu z nás po prvním ochutnání avokáda pronese nejspíš něco nelichotivého, přinejmenším, že je bez chuti. Pokud ale začnete zkoušet avokádo různě upravené, v salátech či pomazánkách, většina z vás si ho dřív nebo později ob

Jak zabránit vzniku pigmentových skvrn?

Začněme lepší stránkou. Sluneční záření má na lidský organismus spoustu pozitivních účinků. Podporuje tvorbu vitamínu D, sterilizuje pokožku od některých bakterií a virů, urychluje regeneraci, upravuje hladinu glukózy v krvi a podle

Mikroplasty zabíjí vše živé. Všichni je ale běžně konzumujeme, aniž bychom o tom věděli.

Za mikroplasty jsou považovány miniaturní plastové částečky dosahující velikosti maximálně 5 mm. Jsou všude, ve vodě, ve vzduchu, dokonce i v potravinách. Co způsobují v lidském těle, se zatím přesně neví.

Lidé se zajímají, zda existuje souvislost mezi koronavirem a mexickým Corona pivem

Koronavirus patří v současnosti mezi nejvíce probíraná témata a někteří lidé hledají zdroj nákazy i v takových absurditách, jako například ve známém mexickém pivu.

Od prvního začínám zdravě žít aneb co se nám nedaří dodržovat

Nepřipomíná vám to náhodou něco? Neříkáte si totéž každý měsíc a skutek nikde?

Lidský endokanabinoidní systém je důležitý pro tělesné i duchovní procesy

Ještě jste o něm neslyšeli? Není se co divit. Tato soustava receptorů uvnitř lidského těla byla objevena teprve nedávno a její výzkum rozhodně ještě není u konce.

Bolest zápěstí a brnění prstů ukazuje často na syndrom karpálních tunelů

Pokud dlouhé hodiny denně sedíte u počítače a máte ruce ve strnulé poloze, bez prevence se tomuto syndromu nevyhnete.

Novější články Starší články Starší články