Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Co dělat, když selže antikoncepce?

Každý, kdo má jen trochu povědomí o sexuálním životě, tak ví, že před nechtěným početím je nutné se chránit.

Může se z milenky stát partnerka?

Ačkoli to tak nemusí vypadat, role milenky není zrovna jednoduchá. Může se z milenky vůbec stát partnerka?

Jak se rozejít s partnerem důstojně a bez zbytečných emocí

Lidé se scházejí a rozcházejí. Některé vztahy zkrátka nevydrží věčnost a rozpadnou se. Rozchod pak dokáže být plný smutku a bolesti. Dá se tomu nějak zabránit? Jak se lze s partnerem či partnerkou rozejít důstojně a bez emocí?

Tip na skvělý dárek pro partnera či partnerku

Už vám došly nápady na překvapení pro vaši drahou polovičku? Není divu, příležitostí, u kterých musíte vymýšlet další a další dárky, je opravdu dost.

Jak se dá žít bez sexu?

Říká se, že vztah funguje, pokud to páru klape v posteli. Sex má tedy ve vztahu podstatnou roli. Některé páry však dokáží bez sexu bez problémů žít, aniž by se to negativně podepsalo na jejich vztahu.

Tichá domácnost je horší než hádky

Také si myslíte, že to nejhorší, co se může ve vztahu objevit, jsou neustálé hádky? Tak to se mýlíte! Hádky (v určité míře) mohou vztahu naopak prospívat a posílit ho. Tzv. tichá domácnost je mnohem horší než občasné výměny ná

Nastartujte svůj sexuální život

Sex je přirozenou součástí každého partnerského života. Když je člověk čerstvě zamilovaný a teprve se se svým protějškem poznává, jde to všechno nějak samo.

Jak vrátit chuť na sex do dlouhodobého vztahu

Na začátku vztahu se od sebe partneři takřka nedokáží odtrhnout. Ovšem časem z mnoha vztahů chuť na sex postupně mizí. Proč? A jak je možné opět povzbudit sexuální apetit a probudit ve vztahu vášeň?

Pravidla chování ve vztahu

Asi všichni bychom chtěli mít šťastný a fungující vztah. Kvalitu partnerského soužití si ovlivňujeme sami, a to především svým chováním.

Vimax: Efektivní a ekonomické řešení problémů s erekcí

Nepodařené intimní chvíle?

Novější články Starší články Starší články