Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Pravidla chování ve vztahu

Asi všichni bychom chtěli mít šťastný a fungující vztah. Kvalitu partnerského soužití si ovlivňujeme sami, a to především svým chováním.

Vimax: Efektivní a ekonomické řešení problémů s erekcí

Nepodařené intimní chvíle?

Vězení za platby prostitutkám? Ve kterých evropských zemích to skutečně hrozí?

Nejstarší povolání na světě je různými národy vnímáno odlišně. Zatímco některé země prostituci zakazují i zákonem a pokutují ji, v jiných státech je tiše tolerována či se dokonce staví na úroveň klasické živnosti.

Milostné pletky na pracovišti: Proč se nevyplatí?

Flirtování a milostné pletky na pracovišti jsou poměrně častým jevem. Není se ani moc čemu divit – vždyť lidí tráví v zaměstnání podstatnou část dne (i života), a tak snadno vznikají i jiné než pracovní vztahy.

Máte tajemství před partnerem?

Je váš vztah založený na absolutní pravdě? Nebo před partnerem skrýváte nějaké tajemství? Otevřenost a upřímnost jsou sice základem každého vztahu, ovšem mnohdy malá lež či tajemství neuškodí.

Jaké nejčastější problémy mají muži v oblasti sexu?

Sex je něco, co je zcela přirozené a co zcela jasně patří ke každému vztahu. Na druhou stranu můžeme říci, že je tato oblast spojena s řadou problémů, které trápí muže. O jaké se jedná? Podíváme se na jejich hlavní přehled.

Jaký dárek koupit pro muže?

Je jedno, jestli to jsou Vánoce, narozeniny, svátek, nebo jakákoliv jiná událost.

Znáte nejznámější možnosti antikoncepce?

Sex už dávno není tabu. Od doby, co se o něm začlo stále více mluvit, se pochopitelně otevřelo i téma antikoncepce. Ta je velmi důležitá, jelikož umí chránit před nechtěným početím. Jaké jsou nejznámější cesty, kudy se lze vydat?

Jak sbalit muže? Tipy, které fungují

Jste sama a chcete to změnit? Potom je třeba udělat první krok.

Problémy s erekcí? Je několik způsobů, jak je řešit

Když se podíváme na typické mužské problémy, patří mezi ně rozhodně poruchy erekce. V posledních letech nejde zase až tak o nic neobvyklého. Jestliže vás tento problém také trápí, zde je několik tipů, jak ho vyřešit nejlépe.

Novější články Starší články Starší články