Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Gucci se svými brýlemi vzhůru nohama sklízí obdiv i posměch

Značka Gucci je známá svojí extravagancí, ovšem poslední dobou vzbuzuje debatu, jestli její výstřelky nejsou už trochu za hranou. Po roztrhaných punčocháčích a virtuálních teniskách přicházejí na scénu brýle vzhůru nohama.

Namočený mobilní telefon: návod, jak jej zachránit

Ne všechny mobilní telefony jsou vodotěsné. Ačkoli asi nikdo naschvál nenamočí svůj telefon, jsou situace, které nemusíme mít pod kontrolou.

Dvě jeptišky se vrátily z mise v Africe těhotné, jedna z nich měla být dokonce matkou představenou

Případ řádových sester, které odjely pomáhat do chudých rozvojových zemí a vrátily se v jiném stavu, pořádně rozdmýchal diskuse na církevním i světském poli.

Na vývoji sondy úspěšně vyslané k Marsu se podílely arabské ženy

Už jste slyšeli o tomto malém zázraku? Arabské ženy se z velké části podílely na úspěšném vyslání sondy k rudé planetě. Vývojový tým tvoří třetina žen, zbytek jsou muži.

Ve Finsku ukládají děti do krabic - pro jejich dobro

Většina žen v těhotenství se na příchod miminka důkladně připravuje a chystá vše dopředu. To jim dodá vnitřní klid a pomůže jim aspoň částečně zvládat příval hormonů a starostí spojené s péčí o novorozeně.

Ranní rituály pro úspěšnější a produktivnější život

Řada lidí dělá jednu zásadní chybu ihned po probuzení, a sice spouští sociální sítě a projíždí, co se v životech přátel či hvězd za poslední hodiny událo. Tím se však neladíme na produktivní a úspěšnou vlnu nového dne.

Nenechte si ujet vlak! Obchodování s CFD kontrakty na eToro je skvělou investiční příležitostí

Chcete žít spokojeně a bez starostí? Patří mezi vaše priority dostatek prostředků pro plnohodnotný život? Neradi si odříkáte nejrůznější radosti a kvalitní zázemí považujete za jednu z nejdůležitějších věcí?

Mobilní aplikace pro ženy, které usnadní každodenní život

Používání mobilního telefonu je dnes samozřejmost. Stejnou samozřejmostí je používání mobilních aplikací. Které z nabízených by si do svých mobilních telefonů měly stáhnout ženy?

Romantické knihy, které stojí za přečtení. Vraťte do životů víru v pravou lásku

Volný čas můžeme strávit jakkoliv. Ale jelikož se květen zpravidla nese ve znamení lásky, proč ho nestrávit tím, že si přečteme nějakou povedenou romantickou knížku? Možností máme hned několik, stačí si vybrat!

Jak se slavil Den vítězství dříve a jak jej slavíme dnes?

Včera jsme si připomínali Den vítězství nad nacistickým Německem. Po celé zemi probíhaly pietní akce. Dříve jsme tento den však slavili 9. května, připadal by tedy na dnešek. Jak se oslavy v čase měnily?

Den matek vychází z rozličných tradic a slaví se v mnoha zemích různě

Druhá květnová neděle patří maminkám, oslavuje se totiž Den matek, čímž se vzdává pocta všem matkám a mateřství.

Starší články Starší články