Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Sháníte originální prostředí pro firemní akce a konference? Známe místo přesně pro vás

Utužování pracovního kolektivu je velmi důležitou součástí vedení výdělečné společnosti. K tomu slouží mnoho prostředků, jejichž třešničkou na dortu jsou různé firemní akce.

Poklidné stěhování díky Stěhování koruna

Slovní spojení „poklidné stěhování“ se někomu může zdát jako čirý nesmysl a vyložený protimluv. Ovšem ve spojení s naší firmou nabývá tento pojem úplně jiných rozměrů a významu.

Jak na vhodné řešení vašich webových stránek? Správné umístění je naprostým základem úspěchu

V dnešní době je již naprostou samozřejmostí úspěšné firmy její prezentace na internetu. Bez webových stránek a jejich správného řešení se můžete rozloučit s vaším podnikáním.

Kdy a jak si zažádat o výpis z registru exekucí?

Exekuce jsou v Česku poměrně běžným nástrojem, díky němuž se věřitelé mohou dovolat svých práv a hlavně peněz, které jim dlužníci nevracejí. Jsou situace, kdy je dobré vědět, zda nejednáte s osobou, na niž jsou exekuční tituly

4 zásadní důvody, proč byste měli zlepšit zákaznický servis své firmy

Firmy mají často tendenci soustředit se na samotný prodej a opomíjet to, jakou má zákazník zkušenost s nákupem. To se stává firmám osudným, protože je to právě nekvalitní zákaznický servis, který často firmy dožene k zániku.

Typy bonusů v online casinech

Hraní v online casinu je zábavou, jejímž prostřednictvím relaxuje celá řada lidí. Této aktivitě sice chybí lesk luxusních kamenných casin, ale na druhou stranu nabízí hráčům možnost hrát z pohodlí domova, v kteroukoliv denní i nočn

5 rad, co udělat s výhrou z online casina

Hraní v casinu rozhodně není žádnou investiční strategií ani způsobem výdělku. Bez debat jde o hazard, kdy se na vás může usmát štěstí, ale také nemusí. Pokud se však zadaří a povede se vám trošku větší výhra, mohou se vám ho

Jak zvýšit návštěvnost vašeho webu

Webové stránky jsou v dnešní době naprostou nezbytností pro každého podnikatele. Stejně tak jsou ale běžné osobní tematické webové stránky určené pro lidi se stejnými zájmy, koníčky apod.

4 tipy, jak neprohloupit koupí on-line kurzu

S on-line kurzy se v posledních měsících doslova přetrhl pytel, a tak se nabízí otázka, jak koupit takový, který bude opravdu stát za to. Vzdělávání se sice přesunulo do on-line prostředí, ale tím vzniklo i riziko šlápnutí vedle.

Profesionální překlady za rozumné ceny

Podnikáte a máte zahraniční klienty? Nebo potřebujete přeložit svou bakalářskou či diplomovou práci? Neváhejte se obrátit na profesionální překladatelskou agenturu!

Novější články Starší články Starší články