Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Proč jsou online casina tak populární

Nějaká forma hazardu tu je s námi již tisíce let a je vysoce nepravděpodobné, že by se někdy někomu podařilo ho zcela vymýtit. Zdravé riskování se totiž může řadit mezi bezpečné adrenalinové sporty a trochu toho adrenalinu má občas

Nevystačíte s výplatou? Poradíme, jak najít balanc mezi příjmy a výdaji

Do výplaty je ještě daleko a vy už jste svůj účet vyčerpali skrz naskrz? V tom případě nejste prvními ani posledními, kdo se do takové situace dostal.

Je opravdu SEO mrtvé?

Téměř kdykoliv vyjde nová aktualizace vyhledávačů a jejich algoritmů, vykřikují někteří, že nyní už je SEO opravdu mrtvé. Nikdy však nemají pravdu.

Delegování práce: 7 tipů a triků, které vám ušetří čas i peníze

Delegování úkolů na zaměstnance a kolegy je klíčovou schopností každého manažera. Podle studie společnosti Gallup generální ředitelé, kteří vynikají v delegování práce, generují o 33 % vyšší příjmy. Jak správně delegovat?

Veďte si elektronické záznamy o školení zaměstnanců

Zaměstnavatelé jsou povinni zaměstnancům zařídit celou řadu školení, například BOZP a PO. Kromě školení však musí vést i dokumentaci a záznamy o školení.

Kde hledat nové pracovní nabídky?

Domníváte se, že nyní po covidu není ta nejlepší chvíle hledat si novou práci? To by neměl být důvod zůstávat v zaměstnání, které vám plně nevyhovuje.

Naučte se, jak ušetřit na pojištění díky srovnání pojišťoven

Chcete mít pojistku, se kterou budete připraveni na víceméně cokoliv, ale nechcete platit příliš velké částky? V takovém případě se vám bude hodit praktické srovnání, díky kterému si jednotlivé nabídky pečlivě, a především rych

Jak poznat kvalitní autopůjčovnu?

Ne vždy máte k dispozici vlastní automobil. Snadno se může stát, že se svým vozem nabouráte a potřebujete jej dát na nějaký čas do servisu, případně na něm dojde k nějaké technické závadě, kterou nejste schopni vyřešit sami během

Mikropůjčky jsou připravené pomoci, stačí jen vyplnit žádost

Obejdou se bez čekání a složité administrativy. Vyřídíte je jednoduše i bez front na pobočkách.

Hledáte originální dárek? Darujte zlato!

Nikoliv zlaté šperky, nýbrž investiční zlato. Jeho hodnota v čase roste, kromě toho je velmi hezkou pozorností, která dokáže, jak moc si obdarovaného vážíte. Hodí se pro každou příležitost od narozenin až po inženýrské promoce.

Novější články Starší články Starší články