Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Opravdu po všech stránkách výjimečný ostravský hotel

Hledáte opravdu luxusní hotel v Ostravě? Hotel, v němž se nejenom dobře vyspíte, ale stejně dobře najíte, odpočinete si a zároveň si dáte trošku do těla? Už nemusíte. Jeden takový bychom pro vás měli.

Pilotem na zkoušku? Třeba v ní obstojíte!

Také jste jako malí toužili stát se pilotem? Nebo parašutistou? Tak si svůj dětský sen splňte!

Nejodlehlejší obydlený ostrov Tristan da Cunha

Znáte ostrov, kde žije necelých 300 lidí, spoustu z nich je příbuzných, přesto se mezi sebou vdávají a žení, a používají celkem asi devět příjmení? Že ne? Potom čtěte dál...

Proč je pražský Karlín tolik oblíbený a vyhledávaný zahraničními i tuzemskými návštěvníky?

Nechte se okouzlit malebnou pražskou čtvrtí, která poslední roky získává na popularitě mezi turisty i obchodníky.

4 tipy na lyžování ve Francii

Zima se blíží, a tak je pomalu na čase začít plánovat zimní dovolenou. Těžko odhadovat, kolik sněhu budeme mít v Česku, takže jestli si chcete být jistí, že si zalyžujete, naplánujte raději pobyt v zahraničí.

Sexuální turistika jako dlouhodobý problém exotických zemí

Přibývá lidí cestujících do zahraničí s cílem užít si nevšední milostné dobrodružství, alarmující jsou hlavně čísla nezletilých prostitutek a někdy i prostitutů.

Jak na ubytování pro víkend na horách nebo dovolenou na lyžích

Milovníci zimních sportů jistě neponechávají výběr vhodného ubytování na poslední chvíli. Pojďme si tedy nastínit několik tipů na ubytování v zajímavých horských místech.

Podzim láká k výletům do přírody. Vybavte se, ať vás nic nepřekvapí

Procházka v lese či po louce s vysokou trávou může pro mnohé z nás skončit nemilým překvapením v podobě přisátého klíštěte a s ním spojených komplikací.

Co dělat pro to, aby vám opálení z letní dovolené vydrželo co nejdéle?

Vrátili jste se z dovolené u moře krásně opálení a přemýšlíte, jak to udělat, aby vám příjemně snědá kůže vydržela po co nejdelší dobu?

Kosovo ztrácí uznání ve světě

Už je to více než 11 let od vyhlášení kosovské nezávislosti. Je to dost dlouhá doba na to, aby bylo uznávaným státem se zavedenými diplomatickými misemi. Ovšem, s jeho budoucností to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát.

Novější články Starší články Starší články