Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Реs a cestování autem. Jak na to?

I z pejska se může stát nadšený cestovatel, pokud mu páníček zajistí vhodné podmínky. Jak bezpečně přepravovat vašeho mazlíčka a co všechno byste měli mít po ruce?

Nejnavštěvovanější hrady a zámky otvírají po měsících své brány

Po dlouhých měsících se i Česká republika začíná probouzet k životu. Kromě restaurací a kaváren své brány otvírají i hrady a zámky, které se každoročně těší z velkého návalu turistů. Kam letos zamířit?

Nejstrašidelnější stavby světa jako cíl letošní dovolené

Přemýšlíte o opravu netradiční dovolené? Zkuste navštívit hotely, kde možná zešedivíte strachy. Vyberte si jednu z nejstrašidelnějších staveb světa a zažijte opravdu parádní duchařskou dovolenou.

Poznejte tajemství českých menhirů

Menhiry mají pravděpodobně spojitost s energetickými toky, astronomií a pohanskými kulty. Najdete je i v naší krajině. Stojí tu už po tisíce let a lidé je mají v úctě, přestože jejich smysl byl dávno zapomenut.

Co jste nevěděli o Velké čínské zdi

Velká čínská zeď je největší stavba na světě. Měří 21 196 kilometrů a zahrazuje 1 000 průsmyků s 10 000 strážními věžemi vybudovanými i tam, kde je to skoro až nemožné. Pojďte s námi zjistit další zajímavé skutečnosti.

Vany do kufru: jak je vybrat a na co vlastně jsou?

Vany do kufru jsou šikovným zařízením, které sice není nutností, může ale vzhled vašeho vozu vylepšit

Jak vybrat dětskou cestovní postýlku?

Kvalitní spánek v maximálním možném pohodlí a bezpečí, to je to nejdůležitější, co vaše dítko v prvních měsících života potřebuje. Pokud mu to chcete dopřát a zároveň se na několik měsíců nezavřít doma, bude se vám hodit c

Tajemství bájného chrámového komplexu Borobuduru

V hlubinách Střední Jávy byl objeven v roce 1814 bájný chrámový komplex Borobuduru. Je plný Buddhů a malých stúp. Pojďte s námi zjistit, co ukrývá a jaká je jeho tajemná historie.

Obyvatelé Brna se brzy do práce "pohrnó krtkem"

Metro neboli podzemní dráha existuje v České republice pouze v Praze. Dokonce to tak bylo i za federace, Bratislava jej neměla a nemá dodnes. Druhé největší město naší země bylo vždy malé, aby se zde takový projekt plánoval.

Největším letištěm světa se stal Kanton. Znáte vůbec toto město?

Rok 2020 zamával téměř se vším. A tak se největším letištěm světa nestalo známé místo, jako byste čekali, například Peking, Londýn, Dubaj, nebo New York. Město Kanton je neznámé, ovšem z hlediska dopravy velmi důležité.

Novější články Starší články Starší články