Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Šest nejkrásnějších míst na zemi, které rozhodně stojí za vidění

Milujete cestování? Jste nadšenci do dobrodružství? Rádi poznáváte nová místa? V tom případě přesně víme, čím potěšit vaše cestovatelské chutě! Máme pro vás seznam šesti nejkrásnějších míst na zemi, která stojí za to.

Nechce se vám platit každý rok na dovolené za hotel? Pořiďte si obytné auto

Obytný vůz neboli „obytňák“ využijete jak na letní dovolenou na horách či u moře, tak s ním můžete vyrazit v zimě do hor.

Víte, proč si úspěšní čeští podnikatelé radši než nové auto pořídí dům v Chorvatsku?

Mít dům u moře není jen romantická představa – dává to smysl i finančně!

Poznávejte nové země jako praví cestovatelé. Ušetřete se slevami!

Cestování se pro mnoho z nás stalo přirozenou součástí našich životů a už si to bez něj nedovedeme ani představit. Stále více lidí však vyhledává netradiční zážitky a klasické hromadné zájezdy je již nelákají.

Kam vyrazit na vodu? Česká republika není jenom o Vltavě, zkuste i méně vytíženější řeky

Vltava, asi nejznámější řeka v České republice, by se dala označit za vodáckou dálnici. Ročně ji podle Asociace vodní turistiky a sportu každý rok sjede zhruba 350 tisíc lidí.

Nejlepší akvaparky na Balkáně

Chystáte se letošní dovolenou strávit v některé ze zemí Balkánského poloostrova? V tom případě vám představíme přehlídku těch nejzábavnějších vodních parků plných adrenalinových skluzavek a atrakcí pro malé i velké.

Kubické domy: architektonický skvost v srdci Rotterdamu

Vzrůstající letní teploty žhaví i ceny letenek, které ale na rozdíl od rtuti v teploměru klesají a tak není problém si zaletět klidně jen na prodloužený víkend prakticky kamkoliv.

Kam s dětmi na Kanárských ostrovech?

Gran Canaria je třetí největší ostrov v Kanárském souostroví, který je plný nejrůznějších druhů zábavy. Pokud jste vyrazili na rodinnou dovolenou s dětmi, tak určitě nevynechejte tyto výlety. Velmi oblíbené jsou ZOO.

Gran Canaria – ostrov, kde se dá nejen výborně najíst

Ostrov Gran Canaria je třetí největší z Kanárského souostroví. Tím, že je to autonomní území Španělska, má i obdobnou kuchyni.

Potřebujete dlouhodobý pronájem auta?

Půjčování aut se v poslední době stává čím dál častější záležitostí. Důvody, které lidi k tomuto konání vedou, bývají různé.

Novější články Starší články Starší články