Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Prozkoumejte pražský Žižkov - bohémskou čtvrť plnou nevšedních kontrastů

Originální stavby, historické památky, vybrané restaurace, ale také rušný noční život – to vše ještě mnohem více nabízí jedna z nejstarších pražských čtvrtí pojmenovaná po slavném jednookém husitském vojevůdci.

Ve Švýcarsku demokracie funguje, v Evropské unii nikoliv. Proč je Švýcarsko lepší?

Alpská země Švýcarsko je známa nejen jako jedna z nejvyspělejších zemí na světě, kde je draho i pro občany zemí Evropské unie, ale i jako vzor demokracie. Co se odhlasuje, platí. V EU to bohužel tak není.

Hotel Sport Šumperk – ubytování nejenom pro sportovce

Šumperk je situován na území severozápadní Moravy. Leží na pravém břehu řeky Desné, na úpatí hor Hrubého Jeseníku. Právem se proto pyšní označením brána Jeseníků.

Jaká dovolená letos frčí? Přece ta na lodi!

Staňte se kapitánem vlastní lodi a zažijte jedinečný pocit svobody a volnosti, který nabízí plavba po vodě.

Evropu a Asii spojuje celkem 23 mostů. Je to málo, nebo moc?

Náš kontinent má s Asií většinou pozemní hranici. Ovšem někdy nás odděluje moře, jindy vodní tok. Proto se do Asie dostanete i přes most. Některé z nich jsou mohutné a známé, jiné malé a neznámé. Které to jsou a kde se nacházejí?

Lanový park – zajímavá zábava, která posílí vaše svaly a otestuje rovnováhu

Každý už snad někde na nějaký lanový park, lanové centrum, nebo opičí dráhu narazil. Jsou takřka všude od Prahy, přes Slapy až po Lipno, v Brně, Jánských lázních, Hradci králové a dokonce i v ZOO Dvůr Králové.

Kde všude najdete obří houpačky?

Houpu se, houpeš se, houpeme se. Adrenalin pro každého, který nevzbuzuje u většiny lidí takovou hrůzu jako volný pád na laně.

10 věcí, které možná nevíte o tygrech

Jedno z nejkrásnějších zvířat planety. Tak je bezesporu tato dokonale pruhovaná šelma právem nazývána. Jak dobře tygry znáte?

Uplynulo 20 let od sestřelení „neviditelného“ amerického bombardéru F-117 nad Jugoslávií

Už jsou tomu dvě desetiletí od doby, kdy řízené střely postupně ničily kdysi bohatou Jugoslávii. Ne všechno ovšem útočníkům vyšlo tak, jak chtěli.

5 zakázaných míst naší planety, kam se běžný smrtelník nepodívá

Zakázané ovoce prý chutná nejlépe, na některé destinace je však lepší nechat si zajít chuť.

Novější články Starší články Starší články