Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Sportovní kočárek: Na co si dát pozor při jeho nákupu?

Je vaše dítě už dostatečně velké, aby mohlo využívat sportovní kočárek? S našimi typy, jak se vyznat v nákupu a na co si dát pozor, pro vás bude jeho výběr hračka. Sportovní kočárek se skvěle hodí pro děti od půl roku až do tř

Méně známá místa v Londýně, která musíte vidět

Anglický Londýn ukrývá mnoho krásných míst, tak kromě klasických památek navštivte ta, která jsou méně známá, přesto stejně úchvatná.

Kondomy ve školách a zákaz plýtvání jídlem aneb co jste nevěděli o Francii

Francie patří k nejromantičtějším zemím na světě, avšak jen málokterý turista si je vědom zajímavostí, jež se s touto krásnou zemí pojí. Co jste možná nevěděli o romantické destinaci?

Nejmenší království na světě najdete překvapivě v blízkosti italské Sardinie

Ostrov Tavolara je úžasně malebné místo, které se může pochlubit světovým unikátem. Dle historických pramenů jde totiž o uznanou monarchii, a to již od roku 1836.

Oblíbené cyklistické trasy Singltreku pod Smrkem

Singltrek pod Smrkem je velice oblíbený areál pro terénní cyklistiku protkaný mnoha dynamickými stezkami. Jak už samotný název napovídá, za jeho vznikem stojí cyklistická značka Singltrek.

Tipy na vánoční dárečky aneb čím potěšit automobilového nadšence?

Vánoce se nezadržitelně blíží, tudíž se začíná pomalu krátit lhůta na nákup vhodných dárků. Pokud ještě nemáte jasnou představu o tom, co nadělíte automobilovému nadšenci, možná vám přijde vhod několik našich tipů.

Hlavní stanice kazaňského metra ponese jméno českého básníka

Starobylé město Kazaň, které bylo dříve hlavním městem Kazaňského chanátu a nahánělo hrůzu okolním kmenům a národům, je dnes rozvíjející se aglomerace, která má i svou podzemní dráhu.

Když večeře, tak u pyramid v Gíze. Zbrusu nová restaurace láká turisty na unikátní výhledy

Plánujete vzít svou drahou polovičku na romantickou večeři? Aby byla opravdu nezapomenutelná, vezměte ji do nové restaurace, která se otevřela v Egyptě. Výjimečná je hlavně tím, že sídlí přímo u pyramid v Gíze!

Na Safari Dvůr Králové za zážitky i adrenalinem

Na Safari ve Dvoře Králové se budete cítit jako v Africe. Nejen díky krásným zvířatům, ale také díky nevšednímu ubytování. Můžete zde strávit příjemnou dovolenou se svými dětmi, pro které to bude nezapomenutelný zážitek.

Dobijte si baterky – užijte si wellness pobyty v Česku

Pokud máte pocit, že se na vás všechno valí a vy každodenní zátěž pracovní i v soukromém životě nezvládáte, je nejvyšší čas si pořádně odpočinout a zregenerovat nejen tělo, ale hlavně mysl.

Novější články Starší články Starší články