Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Děsivé tajemství podzemního labyrintu v Oděse – sem byste opravdu vstoupit nechtěli

Extrémně dlouhé, neprobádané, místy zřícené, temné a děsivé. Takové jsou podzemní tunely v Oděse, které byly budovány od 19. století a dodnes se je nepodařilo celé probádat.

Podzimní cestování má své kouzlo – méně turistů, nižší ceny i příjemnější počasí

I když nejvíce lidé cestují během jara a léta, objevování nových míst a destinací na podzim má své nesporné kouzlo i mnoho výhod. A právě na klady podzimního cestování se nyní zaměříme. Možná, že někam vyrazíte i vy.

Příjemně strávená zima v lázních? Proč ne!

Chladnější období roku je ideální doba na to, abyste si užili relaxační lázeňský pobyt se svými blízkými. Ať už se chystáte jet s drahou polovičkou, přáteli, nebo třeba sami, v naší malé zemi najdete bezpočet kvalitních služeb.

Nejděsivější místa v Barceloně, kam byste nevstoupili ani za bílého dne – opuštěný hrad, pekelné tržiště či strašidelný dům

O tajemných bytostech a entitách v Anglii, Skotsku nebo v Americe se píše často. Přitom i takové země jako je Španělsko mají místa, na která byste dobrovolně nevstoupili ani za bílého dne.

Kouzelná a tajemná Bretaň aneb proč naplánovat její návštěvu na podzim

Bretaň je kouzelná, tajemná, drsná. Je opředena legendami a nabízí neskutečné množství podob. I během jediné návštěvy vás Bretaň nadchne.

Více klokanů než lidí aneb co jste nevěděli o Austrálii

Austrálie patří k destinacím, které má na svém seznamu nejeden vášnivý i méně zapálený cestovatel. Než se sem však vydáte, vyplatí se o zemi vědět víc než jen to, že má více než deseti tisíc pláží.

Zpestřete si podzimní dny v komfortním penzionu v Kroměříži, Luhačovicích či Zlíně

Nenechte nic náhodě a rezervujte si relaxační pobyt v jednom z luxusních penzionů ve Zlínském kraji.

Místa v České republice, kde načerpáte silnou pozitivní energii – Rosa Coeli, Andělská hora i Knižská skála

Možnost načerpat pozitivní energii jistě uvítá každý z nás. Která místa u nás vyzařují zvláštní sílu? Stačí si jen vybrat.

Dovolená na motorce? Skvělý nápad!

Nezapomenutelnou dovolenou můžete prožít i na motorce, jak vám dosvědčí většina motorkářů. Nevěříte?

Zpívající fontána a park s miniaturami slavných památek v Mariánských Lázních

V lázních si můžeme užít poklidnou atmosféru, krásné parky, vynikající jídlo i lázeňské oplatky. A pokud se vypravíte do Mariánských Lázní, najdete tam ještě něco navíc.

Novější články Starší články Starší články