Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

10 věcí, které možná nevíte o tygrech

Jedno z nejkrásnějších zvířat planety. Tak je bezesporu tato dokonale pruhovaná šelma právem nazývána. Jak dobře tygry znáte?

Uplynulo 20 let od sestřelení „neviditelného“ amerického bombardéru F-117 nad Jugoslávií

Už jsou tomu dvě desetiletí od doby, kdy řízené střely postupně ničily kdysi bohatou Jugoslávii. Ne všechno ovšem útočníkům vyšlo tak, jak chtěli.

5 zakázaných míst naší planety, kam se běžný smrtelník nepodívá

Zakázané ovoce prý chutná nejlépe, na některé destinace je však lepší nechat si zajít chuť.

Ztratí Airbus a Boeing monopol ve velkých dopravních letadlech?

Už desítky let si Boeing s Airbusem rozdělují světový trh středních a velkých dopravních letadel. Teď se ovšem zdá, že budou mít konkurenci z dalekého, ale i blízkého východu.

Které vlajky států jsou přímo stvořeny přírodou, a můžete je spatřit jako část krajiny?

Mnohé vlajky států přímo připomínají krajinu, která v nich naprosto běžně je. Naše česká to není, protože ctí tradiční slovanskou trikolóru, a tu v přírodě těžko dohromady najdete. Ale jiné země místa připomínající jejich

Nevíte si rady s výběrem dovolené? Obraťte se na cestovní agenturu

Když ještě nemáte konkrétní představu o své nastávající dovolené, je skvělým pomocníkem právě cestovní agentura, neboť zde naleznete přehledně uspořádané zájezdy na jednom místě.

Nejimpozantnější přehrady světa ohromí svým výkonem

Představujeme nejznámější světové kolosy, které se staly vyhledávanými turistickými destinacemi a svojí rozlohou fascinují tisíce návštěvníků z celého světa.

Pes Hačikó se stal symbolem věrnosti - na svého pána čekal dlouhých 9 let!

Příběh japonského psíka dodnes mnohé fascinuje. Dočkal se nejen filmového zpracování, ale také vlastní bronzové sochy.

Mariánské Lázně lákají nejen na Zpívající fontánu

Pokud se řekne Mariánské Lázně, zřejmě si jako první představíte lázeňská zařízení, léčivé prameny, a hlavně kolonádu se Zpívající fontánou.

Letadla letos padala jako hrušky. Rok 2018 byl z hlediska leteckých katastrof tragický.

Když spadne velké dopravní letadlo, vždy se taková informace dostane k široké veřejnosti. V letošním končícím roce to však bylo poměrně často a padaly nejen staré a olétané stroje, ale i nová supermoderní letadla.

Novější články Starší články Starší články