Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Pohádkové zámky: Zámek Blatná hostil šíleně smutnou Helenu Vondráčkovou i Bílou paní

Vzpomínáte na humornou pohádku Šíleně smutná princezna plnou krásných písniček v podání Václava Neckáře a Heleny Vondráčkové? Zajímá vás, kde se pohádka natáčela? Pak s námi navštivte zámek Blatná nedaleko Strakonic.

Každý sedmý Američan má 10 kreditek a 70 % občanů nadváhu, aneb co jste nevěděli o USA

Řada lidí má Spojené státy americké na seznamu míst, kam se chtějí podívat. Než se však vydáte do světa, který se zcela liší od toho našeho, je dobré si zjistit pár informací.

Český Krumlov – jihočeský ráj bez turistů

Neváhejte se vypravit do míst, kde žili slavní Rožmberkové a mnozí další. Český Krumlov má rozhodně co nabídnout a jeho návštěva vás doslova okouzlí.

Saturnia – pohádkové lázně v italském Toskánsku stvořené samotným bohem

Přímo v srdci Itálie naleznete přírodní lázně s léčivými prameny, kde tyrkysová voda v kontrastu s bílými kameny vytváří dechberoucí podívanou.

Nejlepší místa v jižních Čechách pro rodiče s dětmi

Chystáte se na dovolenou do jižních Čech a tápete, jak zabavit děti? Hrady a zámky jsou pro ně nuda a na velké koupání to letos nevypadá? Poradíme vám, kam vzít děti, aby se dostatečně zabavily, vyřádily a na své si přitom přišli i

Klimatizace v autě - dobrý sluha ale zlý pán

Klimatizace v autě je v horkých letních dnech lákavé pokušení. Je však dobré vědět, jak ji správně používat. Může se totiž stát dobrým sluhou, ale špatným pánem. Víte, jak správně používat klimatizaci, aby nebylo ohroženo vaš

Nepochopitelné zvyky, které se dnes stále udržují ve světě

Během cestování poznáváme cizí kultury a zvyky. Zatímco některé tradice jsou nám velice blízké, nad jinými nám zůstává rozum stát.

Svět se mění. Jaká místa navštívit dříve, než zmizí?

Po dlouhých týdnech, kdy jsme byli nucení zůstávat v pohodlí domova, se většina lidí chystá na dovolenou do zahraničí.

Když se na moři začnou tvořit záhadné čtverce, je dobré držet se od něj co nejdál

Zkušení námořníci vědí, že čtvercové vlny na moři signalizují velké nebezpečí.

Dopravní informace už nemusíte hledat na Google, české Mapy.cz aktuální provoz už zobrazí

Společnost Seznam napravila jeden hlavní nedostatek aplikace Mapy.cz, a to chybějící informace o dopravní situaci. Proto mnoho lidí chodilo na Google mapy, což se teď může změnit.

Novější články Starší články Starší články