Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Sámská kulturní galerie na severu Norska nabízí oázu klidu uprostřed moderní uspěchané doby

Zamíříte-li při svých cestách na sever Norska, určitě se nezapomeňte zastavit v malém městečku Kautokeino ležícím v kraji Finnmark, které je centrem kultury Sámů. Ti zde dodnes tvoří majoritu z asi 3 500 obyvatel a nezdá se, že by se

V Polsku naleznete Ledové království jako vystřižené ze stejnojmenné pohádky. Jeho součástí je i největší sněhové bludiště na světě.

Skvělý zážitek pro milovníky zimních radovánek přináší unikátní stavba v podobě sněhového labyrintu, který se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic, v polském zimním středisku Zakopane. Park Snowlandia také letos plánu

Jak zadarmo zařídit nižší spotřebu našeho auta?

Do nádrže našeho auta pořád naléváme palivo za těžce vydřené tisícovky a skoro vždy nás to štve…co s tím?

Firemní akce s ubytováním nabízí wellness resort Equitana

Hledáte perfektní prostory pro vaši firemní akci či ubytování pro teambuilding? Equitana Hotel Resort je na firemní akce připraven se vším všudy.

Na Svaté Heleně žije 187 let stará želva, pamatuje slavný návrat ostatků Napoleona do Francie

Když se řekne “želva sloní,” vybaví se většině z vás Galapágy. Tito majestátní obři jsou někdy považováni za synonymum věčnosti, ačkoli zdaleka nepatří mezi nejdéle žijící živočichy.

Do Prahy na dva dny: inspirujte se naším průvodcem

Láká vás výlet za kulturou a historií střední Evropy? Věnujte dva dny pokladům české metropole. Máme pro vás hned několik tipů.

Chystáte se na výlet autem? Poradíme vám, kam si zajet

Cestování je v současné době velice oblíbený koníček. Zatímco někomu vyhovuje vydat se do zahraničí letadlem, protože se jedná o komfortní, ovšem zároveň i rychlý způsob, někdo nedá zase dopustit na cestování automobilem.

Kam jsme mohli jezdit před rokem 1989 na dovolenou a jaké byly rozdíly v podmínkách vjezdu

Před sametovou revolucí se příliš nemohlo jezdit za hranice, to je všeobecně známý fakt. Kam jsme mohli vyjet do zahraničí bez restrikcí a kde už to byl problém?

Maledivy - při vyslovení tohoto slova se většině lidí vybaví bělostné pláže, tyrkysové moře a vodní vily na kůlech

Každý, kdo toto místo navštívil, souhlasí, že je to ráj na zemi.

Opravdu po všech stránkách výjimečný ostravský hotel

Hledáte opravdu luxusní hotel v Ostravě? Hotel, v němž se nejenom dobře vyspíte, ale stejně dobře najíte, odpočinete si a zároveň si dáte trošku do těla? Už nemusíte. Jeden takový bychom pro vás měli.

Novější články Starší články Starší články