Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Počasí v únoru v Brně

Únor v Brně je měsícem plným proměn. Zatímco některé dny mohou přinést mrazivé teploty, jiné mohou být překvapivě teplé. V tomto článku se podíváme na to, jaké počasí obvykle panuje v Brně během února.

Kam na dovolenou s dětmi? Bulharsko, Řecko ani Chorvatsko rozhodně nezklamou

Chystáte se letos na zahraniční dovolenou s malými dětmi? Podívejte se, z jakých destinací bude nadšená celá rodina.

Máj je lásky čas: Tipy na nejromantičtější místa u nás

Květen je měsícem lásky. To už samo o sobě vybízí podniknout výlet na některé z romantických míst nacházející se u nás. Která místa patří mezi nejromantičtější?

Kde si dobít baterky? No přeci na wellness pobytu, kde jinde?

Wellness pobyty se těší nesmírnému zájmu veřejnosti. Umožňují tělu se po všech stránkách se regenerovat. Už jen proto, že se na nich dějí samé bohulibé a příjemné věci. Zkrátka prospívají tělu i duchu, proto bychom si je měli

Ohlédnutí za utkáním hvězd NHL 2024

Dne 3. února 2024 nastoupili nejlepší hokejisté NHL na led Scotiabank Areny v Torontu k 68. zápasu tzv. All-Star Game, kde se utkávají ty největší hvězdy. Podle ligových pravidel musí každý z osmi týmů čtyř divizí vyslat alespoň jedno

La Paz: Nejvýše položené město na světě oslní lanovkovou přepravou a tržištěm čarodějů

Hledáte tip na zajímavé místo? Navštivte město La Paz. Vyrazí vám dech, a to doslova a do písmene. Jedná se o jedno nejvýše položené město s dechberoucí atmosférou.

Kam na Velikonoce: 5 tipů na tradiční i originální oslavu

Velikonoce jsou pro mnohé symbolem jara, ale také kraslic a zvyků. Na řadě míst je možné zažít velikonoční trhy, jarmarky. Kam letos vyrazit?

Přemýšlíte, kam na krásnou a cenově dostupnou dovolenou? Máme pro vás super tip!

Přesně v tento okamžik začínají lidé pomalu, ale jistě plánovat podobu své letní dovolené. Chcete si užít spoustu krásných zážitků za pěknou cenu? V takovém případě navštivte české kempy. Kam na dovolenou s celou rodinou?

Klášter Chiajna v Rumunsku - Místo pro lovce duchů i senzací

Starý klášter Chiajna se nikdy nedočkal toho, aby plnil svůj účel. Jeho minulost je velmi temná a zdá se, že přetrvává až do současnosti.

Domorodé kmeny, které se zastavily v čase

Ačkoliv se nám může zdát, že svět a životní tempo se neustále zrychluje, přesto najdeme místa, která se zastavila v době kamenné. Některé domorodé kmeny jsou totiž dosud civilizací nedotčené.

Novější články Starší články Starší články