Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Sexuální turistika jako dlouhodobý problém exotických zemí

Přibývá lidí cestujících do zahraničí s cílem užít si nevšední milostné dobrodružství, alarmující jsou hlavně čísla nezletilých prostitutek a někdy i prostitutů.

Jak na ubytování pro víkend na horách nebo dovolenou na lyžích

Milovníci zimních sportů jistě neponechávají výběr vhodného ubytování na poslední chvíli. Pojďme si tedy nastínit několik tipů na ubytování v zajímavých horských místech.

Podzim láká k výletům do přírody. Vybavte se, ať vás nic nepřekvapí

Procházka v lese či po louce s vysokou trávou může pro mnohé z nás skončit nemilým překvapením v podobě přisátého klíštěte a s ním spojených komplikací.

Co dělat pro to, aby vám opálení z letní dovolené vydrželo co nejdéle?

Vrátili jste se z dovolené u moře krásně opálení a přemýšlíte, jak to udělat, aby vám příjemně snědá kůže vydržela po co nejdelší dobu?

Kosovo ztrácí uznání ve světě

Už je to více než 11 let od vyhlášení kosovské nezávislosti. Je to dost dlouhá doba na to, aby bylo uznávaným státem se zavedenými diplomatickými misemi. Ovšem, s jeho budoucností to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát.

Muži v Thajsku jsou často ženy, ani o tom nevíte. Proč to dělají a o co jim jde?

Už jste o nich jistě slyšeli. Takzvaní „ladyboyové“ (z anglického lady-žena, boy-chlapec) jsou v Thajském království celkem běžní a mnohdy je nedokážete od žen na první pohled rozlišit. Co je ale k tomu vede a proč zrovna tady?

Vyrážíte autem na dovolenou? Jak vybrat vhodnou navigaci?

Máte vyrazit do neznámých krajin a váš orientační smysl již teď spouští červenou kontrolku a varuje vás, že bez pomoci to nezvládne?

Jak se zabavit v letadle?

Cestování letadlem je nejpraktičtější variantou přepravy. Jde o rychlý a komfortní transport, kdy dostanete najíst a napít, můžete si odpočinout, prospat se a nemusíte se soustředit na cestu.

Šest nejkrásnějších míst na zemi, které rozhodně stojí za vidění

Milujete cestování? Jste nadšenci do dobrodružství? Rádi poznáváte nová místa? V tom případě přesně víme, čím potěšit vaše cestovatelské chutě! Máme pro vás seznam šesti nejkrásnějších míst na zemi, která stojí za to.

Nechce se vám platit každý rok na dovolené za hotel? Pořiďte si obytné auto

Obytný vůz neboli „obytňák“ využijete jak na letní dovolenou na horách či u moře, tak s ním můžete vyrazit v zimě do hor.

Novější články Starší články Starší články