Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jak ušetřit čas a energii? Neřešit názory druhých, vyhnout se prokrastinaci i věčnému stěžování

Čas a energie – dvě věci, kterých bychom si měli vážit a nakládat s nimi tak, abychom nelitovali. Bohužel si v našem životě udržujeme několik požíračů obou cenností a poté si stěžujeme, že něco nestíháme. Pojďme je poznat a od

Steve Jobs patřil k nejuznávanějším podnikatelům – příležitosti viděl všude a nebál se riskovat

Kdo by dnes neznal společnost Apple, která je charakteristická logem nakousnutého jablka. Dnes ikonická elektronika, která bortí limity, předsudky i každoroční očekávání. Aby však mohla vyrůst, musela mít za zády silného vizionáře.

Regulátory napětí od A. Eberle: Klíč ke stabilitě a efektivitě elektrických systémů

V dnešní době, kdy elektrická energie hraje klíčovou roli ve všech oblastech našeho života, je nezbytné zajistit, aby napětí v elektrických sítích zůstalo konstantní a stabilní.

Empire

Alexandr Veliký - muž, co nikdy neprohrál a podrobil území Persie a Indie. Jeho síla nebyla jen v početné armádě, ale především v jeho taktických schopnostech. Chceš být také tak slavný jako on? Tak to dokaž celému světu a pokoř své nepřátele ve hře Empire!