Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sensation / foto: Shutterstock

Sensation – poslední vstupenky!

Pokud plánujete zažít na vlastní kůži legendární party Sensation, neváhejte.

Již potřetí přichází Sensation do České republiky a všemi očekávaný termín 6. června se nezadržitelně blíží. Pro ty, kteří ještě váhají s nákupem vstupenek, přinášíme několik důležitých zpráv.

Základní vstupenky na plochu jsou již téměř vyprodány, každým dnem mizí po stovkách, aktuálně zbývají poslední dva tisíce. Tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket.

V prodeji jsou stále vstupenky kategorie Golden ticket do klubového patra a na plochu. 10 dní před akcí jdou do prodeje také vstupenky Deluxe, které umožňují vstup pouze do klubového patra.

Pozor na podvodníky
Chtěli bychom všechny upozornit, aby nekupovali vstupenky od neznámých jedinců, kteří nabízejí pod cenou falešné vstupenky ve všech kategoriích! Tyto vstupenky jsou neplatné, a na Sensation se s nimi nedostanete.

Tyto případy jsou čím dál tím častější, a falešné vstupenky vypadají velmi věrohodně. Vystavujete se tak zbytečnému riziku, kdy vás podvodníci připraví o nemalé částky a zároveň přijdete i o zážitek ze Sensation. To samé platí i o nejrůznějších výherních poukazech ze soutěží v médiích.

magazin.cz

Hvězdný oceán
Sensation s podtitulem The Ocean Of White proběhne v sobotu 6. června v pražské O2 aréně a kromě ohromující produkce se můžeme těšit na vystoupení takových DJských hvězd, jako jsou Eric Prydz, Sebastian Ingrosso, Sander van Doorn, Tocadisco, či holandské uskupení Housequake, kde vedle DJské dvojice Erick E a Roog přivede mnohatisícový dav do varu legendární MC Gee.

Sensation tak opět slibuje fantastický zážitek pro všechny, kteří první červnový víkend dorazí do O2 areny.

Více informací najdete na www.sensation.com

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 167