Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Iva Frühlingová / foto: IvaF.cz

Frühlingová ukecala Velkého blondýna

Zpěvačka Iva Frühlingová natočila novou desku Strip Twist, na niž si pozvala věru netradičního hosta – herce Pierra Richarda.

Třetí album Ivy Frühlingové vznikalo v pařížském studiu. Během návštěvy Francie se zpěvačce podařilo setkat se se svým oblíbeným hercem Pierrem Richardem, hvězdou ztřeštěných komedií jako Roztržitý, Velký blondýn s černou botou nebo Rána deštníkem. Setkání to bylo velmi plodné, neboť Frühlingové se podařilo herce přemluvit k natočení společné písně.
„Byl to sen, který jsem měla v hlavě a dlouho hledala, jak se k tomuhle velkému herci dostat. Když se mi to přes pár známých podařilo, dala jsem mu desku a jemu se líbila. Potěšilo mě, že souhlasil s tím, že se mnou natočí duet,“ vysvětluje zpěvačka.

Richard nazpíval tahák

magazin.cz
Písnička se jmenuje La Chanson De Pierre a bezpochyby se stane jedním z největších taháků alba. Frühlingová se mimochodem svěřila, že Richard se ve studiu choval úplně stejně, jako ho známe z filmů: „Když jsme natáčeli ve studiu, stále zakopával o tu samou překážku, ztrácel věci a pak je zase záhadně nacházel. Prostě roztržitý, dokonce to vypadá, že nepotřebuje scénář k filmům, které točí. Stačí ho jen postavit před kameru.“

Album Strip Twist vyjde 9. listopadu a půjde už o třetí nahrávku, kterou Iva vydala. Debutovala v roce 2004 albem Litvínov, nazpívaném z větší části ve francouzštině. O rok později následovala deska Baby Doll, opět kombinující texty v jazyce francouzském a českém. Krom toho hostovala na albu Mikrokosmos kapely Kryštof svého exmanžela Richarda Krajča. Nazpívala rovněž duet s Miroslavem Žbirkou Někdy stačí dát jen dech, který zní v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Koupíte si nové album Ivy Frühlingové?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 30