Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Avril Lavigne / foto:

MTV: Nejlepší je Avril Lavigne!

V Mnichově se rozdávaly ceny MTV. Jejich výsledky zcela odpovídají současné poptávce a nabídce. Překvapení nebo vybočení od masového vkusu jsou zcela zapovězeny.

Nejlepší zpěvačkou se stala kanadská cosmorebelka Avril Lavigne, která se může pyšnit i nejlepší písní: co jiného než hit Girlfriend.

A ostatní?
Nejlepší kapelou byli vyhlášeni Linkin Park, kteří – ó hrůzo – si dovolili porazit i německá holátka Tokio Hotel. Ale žádné slzy, Tokiáčci si odnesli alespoň cenu za nejlepší webové stránky, což frontmana Billa Kaulitze dojalo tak, jako by jeho hochy vyhlásili nejlepší kapelou vesmíru. Inu, někdy stačí ke štěstí málo.

Nejlepší album pak dle diváků MTV nahrála Nelly Furtado, nejlepší rockovou formací jsou komiksoví emochlapci 30 Seconds To Mars vedeni hollywoodským hercem Jaredem Leto, cenu za nejlepší výkon v oblasti hip hopu a R&B uzmula Rihanna a nejlepším klipem se může pyšnit taneční dvojka Justice za skladbu D. A. N. C. E.

Cenu Artist’s Choice, kterou neudělují diváci nýbrž umělci, si odnesla i zpěvačka Amy Winehouse, která se v rámci slavnostního večera představila živě, stejně jako Foo Fighters, Tokio Hotel, Mika nebo Babyshambles.

Nerušte mrtvé
Trofeje oceněným předával například rapper Snoop Dogg, frontman Foo Fighters a samozřejmě bývalý bubeník Nirvany Dave Grohl, zpěvák R.E.M. Michael Stipe či předák Depeche Mode Dave Gahan.

A co by to bylo za ceremoniál, aby se kolem něj nezvířilo trochu potřebného mediálního prachu. Nuže, ceny MTV se předávaly v předvečer Svátku všech svatých, což se nepozdávalo arcibiskupství v Mnichově. V Bavorsku jde totiž o zákonem uznaný svátek a kvůli tomu museli pořadatelé zrušit přenos na venkovní velkoplošné obrazovky. I tak ale nemusí mít vrásky, přenos v televizi sledovala údajně více než jedna miliarda diváků.

Kdo je nejlepší zpěvačka podle vás?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 82