Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Madonna / foto: H&M Steven Klein, www.madonna.cz

Madonna chystá film! Další katastrofu?

Madonna se soustředí na rodinu a natáčení svého filmu, hudební kariéru prozatím pověsila na hřebík.

Matka čtyř dětí - Lourdes (13), devítiletého Rocca, pětileté Mercy a čtyřletého Davida - přiznává, že se soustředí na výchovu dětí a natáčení svého nového filmu W. E. tak, že nemá čas ani energii na to, aby natočila desku.

"Zatím se opravdu nesoustředím na hudební část své kariéry tak, jak bych asi měla, protože mě ten film úplně pohltil. Mezi ním a svými dětmi už nemám žádný čas ani energii pro cokoli dalšího," říká jedna z nejschopnějších žen v oblasti zábavního průmyslu.

Na hudbu kašle
Jednapadesátiletá hvězda přiznala, že ji další odvážné podniky pohltily natolik, že ani neví, jak bude svou hudbu vydávat, až konečně najde čas na nahrávání.

"Je to divné. Momentálně nemám s nikým žádnou nahrávací smlouvu. Nevím, jak napříště dostanu svou hudbu mezi lidi, až budu natáčet desku," dodala v rozhovoru pro časopis Interview.

"Chystám se znovu objevit Ameriku. Například skutečně oceňuji, že mnoho lidí pracovalo dlouho a těžce na tom, aby vůbec vzniklo DVD z turné Sticky and Sweet, které právě vyšlo. Viděla jsem konečný produkt, ale nemám vůbec ponětí, jak se o něm lidé dozví, nebo jak se bude prodávat. Myslím si, že mám i fanklub, teda aspoň se to říká," uzavírá s úsměvem popová hvězda.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 7