Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka / foto: Bontonfilm

Kouzelný svět Narnie se vrací!

Již ve čtvrtek 9. 12. ve vašem kině.

V dalším pokračování Letopisy Narnie s podtitulem Plavba Jitřního poutníka budou Edmund a Lucinka trávit prázdniny u příbuzných společně s nesnesitelným bratrancem Eustacem.

Často tu vzpomínají na Narnii a na dobrodružství, které tam zažili, když jednoho dne z ničeho nic ožije obraz lodi, který visí v Lucinčině pokoji, a oni se skrz něj dostávají zpátky do Narnie. Bohužel i s bratrancem Eustacem.

magazin.cz

Z moře, kam se pomocí obrazu přenesly, je zachraňuje král Kaspian desátý, kterému děti v předchozím díle, společně se sourozenci Petrem a Zuzanou, pomohly ke královskému trůnu. Nyní se mladý král na své lodi s podivným názvem Jitřní poutník vydává splnit svou přísahu a najít sedm ztracených lordů z Narnie, kteří se kdysi dávno ztratili během nebezpečné výpravy.

Pevensieovi si samozřejmě takové dobrodružství nemohou nechat ujít, jsou šťastni, že jsou zpět v kouzelném království, a tak opět stanou po Kaspianově boku a plují s ním podél nebezpečných ostrovů, ale také přátelskými vodami a všude zažívají veliká dobrodužství. Na konci své cesty se dostanou až na samý konec světa…

magazin.cz

Dětská klasika
Film Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka je filmovou adaptací třetího dílu slavné knižní série spisovatele C. S. Lewise. Letopisy Narnie se řadí mezi klasiku v oblasti dětské literatury a jsou autorovým nejznámějším dílem.

Přeloženy byly do více než 47 jazyků a  po celém světě se prodalo přes 100 milionů výtisků. Filmové adaptace prvních dvou dílů - Lev, čarodějnice a skříň a Princ Kaspian byly uvedeny v letech 2005 a 2008, přičemž celosvětové tržby za oba díly přesáhly 1,1 miliardy dolarů. Ve filmu Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka se kouzelné království poprvé představí ve 3D.

magazin.cz

Oficiální stránky v českém jazyce: www.letopisy-narnie.cz

Soutěžte o knihy Plavba Jitřního poutníka, o dárkové balení všech dílů Letopisů Narnie a další zajímavé ceny ZDE!

Podívejte se na trailer:

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 7