Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Nebývalý zájem českých fanoušků o The Chemical Brothers

The Chemical Brothers vyvolali festivalovou náladu už v prosinci

Praha / Panenský Týnec – Open Air Festival zažívá díky ohlášení The Chemical Brothers nebývalou vlnu zájmu fanoušků. Počty prodaných vstupenek a návštěvy stránek rozhodně nesvědčí o tom, že do festivalu zbývá ještě více než půl roku. “Jako díky pro vás máme další přídavek k hudebnímu nášupu,” usmívá se promotér festivalu Michal Lukeš.

Tata bojs, Sto zvířat, Lus3, Ivan Hlas Trio a Michal Hrůza, to je pětice nových přírůstků v programu festivalu. Zájemci o vstupenku mohou navíc stále využít nejvýhodnější ceny v předprodeji, která zůstává beze změny do konce roku. Na nákup lístku za 660 korun tak ještě zbývají necelé dva týdny. V rámci akce 1 + 1 vstupenka zdarma pro členy O2 Extra Klubu je možné získat lístek na festival v přepočtu za pouhých 330 korun. “Diskuse o dalších jménech vystupujících plní náš facebook i diskusi na stránkách www.openairfestival.cz,” říká promotér festivalu Michal Lukeš. “Takže jsme se rozhodli dát vám další indicii toho, jak bude celkový line-up pro rok 2011 vypadat. Tentokrát si na své přijdou i fanoušci ska, protože po loňském ročníku jsme od vás obdrželi celou řadu přání z tohoto žánru,” dodává Michal s tím, že festival se snaží vyslyšet přání svých příznivců.

 

Další pětice kapel na programu Open Air Festivalu 2011
Open Air Festival 2011 má odedneška opět o něco jasnější kontury, a to například díky chystanému vystoupení Tata bojs. Kluci složili “hymnu Open Air Festivalu”, tedy cover verzi skladby Personal Jesus, nazvanou “Tleskáme častějc”. I na příští rok si kapela chystá žhavou novinku, a to očekávanou desku, která na Open Air Festivalu zazní. Lus3 se svou elektropopovou hudbou opepří Open Air Festival o další porci taneční energie. Sama kapela hodnotí svou produkci jako pomezí mezi elektro zvukem a punkem. Kontrastem k formaci Lus3 bude Ivan Hlas a jeho trio. Folk rockového písničkáře veřejnost nezapomene nejen díky skvělému soundtracku k Šakalím létům. Ivan Hlas patří k těm muzikantům, kteří dovedou nalákat fanoušky všech generací, kteří zkrátka mají rádi dobrou hudbu i texty. Další výraznou osobností na programu je Michal Hrůza a jeho band. Tenhle svérázný a velice talentovaný textař spolupracoval s řadou dalších muzikantů a především vytvořil řadu “hitovek”, na které dodnes posluchači nezapomínají. Žánr SKA, odvozený z jamajských melodií a evropského punku, bude reprezentovat Sto zvířat.

Sledujte dobrodružství OAFáků
Festivalová rodinka OAFáků si žije svým životem. Podívejte se, co vyváděli OAFovi na podzim a přečtěte si nejnovější blog na webu www.openairfestival.cz, nebo si prohlédněte fotky na www.facebook.com/openairfestival. Sami uvidíte, že festivaloví “mrňousové” jsou pořádně aktivní a výlety do zahraničí jim problémy nedělají. Naopak - cestu na Berliner Festival si náležitě užili stejně jako party v
berlínských klubech i prohlídku památek německé metropole.

 

magazin.cz

K tomuto článku není otevřena diskuze