Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Mega párty plná špičkových DJs a skvělých tanečníků

Více jak 20 djs, videomaping a dech beroucí projekce, ale také smršť tanečních vystoupení

V rámci GTFCKD Djs marathonu, který se uskuteční 3. 9. 2011, bude pražské Výstaviště v Holešovicích plné špičkových Djs a skvělých tanečníků. Mega párty se koná na počest ukončení léta a přivítání nové klubové sezóny. Odstartuje v sobotu ve 12 hodin a nabídne nejen 18 hodin taneční hudby, více jak 20 djs, videomaping a dech beroucí projekce, ale také smršť tanečních vystoupení, které budou po celé odpoledne. A to nejlepší na konec: Vstupné bude free!


Nabitý program přinese opravdu pestrý hudební zážitek. Do varu Vás dostane kvalitní český support djských hvězd. Představí se např. Pavel Bidlo, Lucas Hulan, John Culter, Michael C, Ketan, Kifli, Jakub Mildner, Domie, K.Sandra, AK47, Michael J, Dannloop, Migell, Pete Walk, Revis, Adam Cloud a další. Marathon se uskuteční na dvou scénách. A to na venkovní a vnitřní.


První tóny na venkovní scéně, která se nachází v perfektně situované zahradě Pražan hned vedle Průmyslového paláce, zazní už ve 12 hodin. Open scéna, která nabídne hudební program od úplného začátku až do konce, bude i útočištěm tanečníků a tanečnic, kteří nás budou neúnavně zásobovat svými exhibicemi. Účast bude mezinárodní, takže je na co se těšit. Bude to taneční bitva!


Již od 20 hodin bude na open scénu volně navazovat noční program, který Vám nabídne skvělé dje na prvotřídním aparátu a s neuvěřitelným vizuálním programem až do brzkých ranních hodin. Ten bude probíhat na kryté scéně a to jen v několik desítek metrů vzdáleném Křižíkově paviloně. Všechny tímto zveme na akci, která Vás bude opravdu bavit!! www.gtfckd.cz

Diskuze k článku:

V diskuzi není dosud žádný příspěvek. Napiš ten první!