Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Reklamní kampaň na originální vůni / foto: Vulva Original

Kupte místo parfému vůni genitálií

Unikátní vůni přinesla na trh jedna německá firma. Nejde o parfém, je to něco o řád, možná o pár řádů silnějšího. A to skutečná vůně ženských genitálií. Její aplikace podle výrobce zaručí, že se každý muž zblázní.

Kouzlo je ukryto ve směsi přírodních aromat, která kopírují vůni vagíny. Žena může vůni aplikovat kamkoli, nejlépe ale na místa, kde proudí krev.

 

Podle výrobce na trhu takový produkt chyběl. Zatímco si lidé mohou vybírat ze záplavy erotických produktů jako jsou filmy, magazíny, nafukovací panny či žhavé telefonní linky a zaměstnávají tak řadu svých smyslů, čich vychází naprázdno.

 

„A tak přišla chvíle pro Vulva Original. Vždyť vůně hraje důležitou roli nejen ve světě zvířat, ale samozřejmě i lidí. Naše vůně přitom nabízí přírodní cestu, jak vyvolat zájem a touhu partnera,“ uvádí výrobce.

 

Vyrobit podobnou vůni ale údajně nebylo nikterak snadné. Tým vědců z celé Evropy na ní pracoval roky. Výsledek? Jednoduchý a účinný. Žena zatřepe lahvičkou, aplikátorem nanese vůni na zvolené místo, kde se během chvíle vstřebá. Vůně je koncentrovaná a velmi intenzivní, i jen malé množství prý u mužů okamžitě a bezchybně vyvolá erotické fantazie.

 

Uvedení produktu na trh doprovází také odvážná reklamní kampaň, u níž mohou puritáni pohoršeně kroutit hlavou. Ukazuje totiž odhalené dívky, které si to nejintimnější místo zakrývají právě flakonem s nabízenou vůni.

Zkusili byste podobnou vůni?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 589