Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Dívka s černými křídly / foto: shutterstock

Nejčastější erotické představy

Říká se, že erotické fantazie má každý a kdo se od nich distancuje, má jich nejvíc. Ale jaké jsou ty nejčastější? Jedno je jasné, ne vždy bychom chtěli příběhy odehrávající se v našich myšlenkách realizovat i ve skutečnosti.

Erotické fantazie mužů a žen se kupodivu neliší až tak výrazně, jak by se mohlo zdát. Ženy bývají ve svých představách totiž mnohem odvážnější a spontánnější než jsou v reálu. Mezi nejčastější erotické snění obou pohlaví patří sex s protějškem v uniformě. Vedou již tradičně zdravotní sestřičky, letušky, ale překvapivě se objevují také jeptišky, pravděpodobně lákadlo zakázaného ovoce... Letectví je ale celkově v kurzu, ženy preferují smyšlené hrátky s piloty, dále s lékaři a populární nepřestávají být ani oprávaři všeho druhu, obzvlášť sexy profese instalatéra nebo elektrikáře. 

Sní o muži z plakátu 

Ženy se často neubrání ani představám o sblížení se svým idolem - hercem nebo zpěvákem z plakátu. Naopak muži si často dopřávají pocit nadsamce při obšťastňování několika žen najednou. Výjimkou rozhodně nejsou ani homosexuální a lesbické choutky. Týkají se ale více žen. Ani pánové nezůstávají pozadu a hlavou jim občas proběhne sex s jejich dobrou kamarádkou nebo, a to bohužel snad ještě častěji, milování s nejlepší kamarádkou jejich partnerky nebo rovnou s oběma najednou. 

Podobným představám se však neubrání ani ženy. Neméně obvyklou ženskou fantazií je i znásilnění poměrně hrubého charakteru v šeru neznámého města neznámým mužem... Dále se dámy někdy neubrání pomyšlení na živočišného gigola, někdy i černocha, nebo je naopak láká zaučování nezkušeného a malinko vyjukaného zajíčka. Obě pohlaví potom také velmi rajcuje milování na místě, kde jsou sledováni. Pohled na dychtivě zírající oči voyeura, ať už známého či úplně cizího, bývá velmi vzrušující. 

Důležitá je důvěra 

Některé z těchto nejobvyklejších erotických fantazií jsou jistě docela dobře proveditelné, ale asi je lepší se s nimi svěřit a případně se pokusit i o realizaci s někým, komu naprosto důvěřujeme. Ona totiž potom taková představa, kdy ležíte na mejdanu už svlečená a eroticky přikovaná pouty k posteli svou nově objevenou "láskou", která najednou sezve celé osazenstvo oslavy, aby se přišli podívat na to bezbranné stvoření nemohoucí se pohnout, není zrovna ideální... A jak jste na tom vy? Napadají vás podobné myšlenky zde již popsané nebo se vymykáte průměru a jste ve svých fantaziích nápaditější?

Nejčastější erotické představy

V diskuzi není dosud žádný příspěvek. Napiš ten první!