Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Natočte si svůj vlastní sex!

Proč si lidé doma natáčejí své erotické hrátky? Co je na tom vzrušuje?

V poslední době se každou chvíli objevil na Internetu film z ložnice nějaké celebrity. Hvězda seriálu Zoufalé manželky Eva Longoria s hrůzou zjistila, že její domácí hrátky s manželem Tonym Parkerem, které byly ukradeny z jejich domu, kolují po Internetu.

A to není jediná známá osobnost, které se to stalo. Seznam čítá řadu jmen, od Paris Hilton po Pamelu Anderson. Proč ale tak riskují a s natáčením domácího videa nepřestanou? Co je na tom přitahuje? Možnou odpověď přinesla sexuoložka deníku The Sun Sarah Hedley: “Voyeur je v každém z nás. A pokud jsme v takovém filmu hvězdami my, je to mnohem více vzrušující.”

My všichni jsme Voyeur
Sarah také považuje domácí sexvidea za skvělou alternativu ke klasickému pornu, zvláště pro některé ženy. “Vidět svého partnera, jak se vzrušuje pohledem na dokonalé tělo cizí dámy, může být pro některé ženy frustrující. Vidět sebe s partnerem, to už působí mnohem bezpečněji.”

“Takové video se může stát skvělou památkou. Pro páry, které jsou spolu delší čas, může být stimulující, když si připomenou, jak zdravý býval jejich sexuální život,” pokračuje a připomíná:  ”Někdo se může stydět. Pak mu poskytněte čas, aby si zvyknul. Není vůbec nic špatného nebo šokujícího na tom, když na sebe pár při milování namíří kameru.”

Vše má svá pravidla
Pokud vy sami uvažujete o rozšíření své videotéky tímto způsobem, přečtěte si následující řádky. I takováhle hra má svá pravidla:

1. Důvěra je základ
V první řadě si musíte s partnerem absolutně důvěřovat. Měli byste spolu být již delší dobu, tím myslíme více než jeden rok. Nejjistější v tomto případě je, když už budete mít v šuplíku uložený oddací list.

Pokud jste spolu jen pár měsíců, raději se do toho nepouštějte. Může se stát, že se s partnerem rozejdete a vaše soukromé záběry by se mohly stát hitem večírků vašeho ex.

2. Nikdy netočte na telefon
Na mobil nenatáčejte nic, co nechcete za čas vidět na Youtube. Existuje totiž mnoho způsobů, jak hacknout informace z mobilu. Nemluvě o tom, kdybyste svůj telefon ztratili.

3. Anonymita je nejlepší
Pokud se rozhodnete natáčet své erotické hrátky, je bezpečnější a možná také víc vzrušující, pokud na záběrech nebudete k poznání. Filmujte tak, aby vám nebylo vidět do obličeje, nebo ještě lépe, oblékněte si nějaké vzrušující kostýmky a masky, které zakryjí vaši skutečnou identitu.

4. Naplánujte si akci
I když je film jen pro vaši potřebu, měli byste vypadat co nejlépe. Než se vrhnete na akci, věnujte několik minut zaostření kamery a kontrole osvětlení. Světlo v místnosti by vám mělo lichotit, nenatáčíte horor!

6. Nedělejte kopie
Jelikož stát se může cokoli, dbejte na to, aby od filmu neexistovaly žádné kopie.


Pokud patříte k těm, kteří mají voyeurské sklony a porno vás vzrušuje, zkuste pro svého partnera natočit sexy show… jako překvapení.

Natočili jste si někdy své milování?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 200