Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Chce vás! Tohle jsou jasné signály

Jedna z nejtěžších věcí je, jak poznat, zda žena, která se vám líbí, má o vás opravdový zájem.

Jak dešifrovat, že konverzace s někým, koho jste právě poznali, může potencionálně vést k milování? Popravdě, existují jasná znamení, která vám prozradí, zda na konci večera zabodujete.


Vše můžete vyčíst z jejího chování. Když dokážete z jejího verbálního a neverbálního chování poznat, jak na tom jste, už si dovedete poradit. Budete vědět, jak se k ní máte chovat, nebo zda vůbec stojí za to se o něco snažit.

 
1.  Koupí vám drink

Pokud se nabídne, že vám koupí drink, znamená to, že si je jistá tím, co chce a že si za tím jde. Je to také pozvánka, abyste se k ní připojil a dělal jí společnost po zbytek noci.

 
2. Dotýká se vás

Podle řeči těla dobře poznáte, zda o vás stojí. Pokud se během konverzace letmo dotýká vaší paže nebo nohy, ukazuje tím, že by se vás později ráda dotýkala i na intimnějších místech.

 
3. Skládá vám komplimenty

Ženy nejsou jediné, kdo má rád lichotky. Muži milují posilování svého ega snad ještě více a tento trik ženy znají. Pokud začne vychvalovat váš zevnějšek, vůni vaší kolínské, či cokoliv jiného, vezměte to jako znamení toho, že v se v blízké době dočkáte nějaké akce.

 
4. Udržuje oční kontakt

Pokud s vámi během rozhovoru udržuje dlouhodobý oční kontakt (to znamená déle než 5 vteřin), dává vám najevo, že se jí líbíte, a že se nebude zlobit, když ji později prozkoumáte podrobněji.

 
5. Nechá vás dotýkat se jí

Pokud se vás dotýká, chce abyste jí důvěrnosti oplatil. Takže pokud vám dovolí, abyste se jí dotýkal a neuhýbá před letmými doteky vašich rukou, dokazuje to, že se s vámi cítí příjemně. To jsou dvě jasná znamení, že se doteky později změní v mazlení a …

 
6. Naklání se

Pokud, ať muži či ženy, mluví s někým, kdo jim není sympatický, pečlivě si hlídají svůj osobní prostor, aby druhá osoba nezískala nesprávný dojem. Pokud se žena, s níž důvěrně konverzujete, naklání směrem k vám, může to být signál k tomu, že je jí příjemné sdílet s vámi osobní prostor a pravděpodobně s ní budete později sdílet i prostor ložnice.

 
7. Dělí se s vámi o intimní detaily

Ženy se neotevřou jen tak někomu. K tomu, aby na sebe prozradily důvěrnější informace, se musí cítit bezpečně a příjemně. Pokud během hovoru najednou zjistíte, že se s vámi dělí o svá tajemství, pocity či důvěrnější informace, berte to jako důkaz toho, že s vámi bude chtít sdílet i hlubší emoce.

 
8. Začne mluvit důvěrně

Není jasnější signál, že budete mít štěstí, než tento. Pokud s vámi zapřede rozhovor o sexu – řekne vám, co se jí líbí, ptá se vás, co máte rád vy, mluví o svých zkušenostech a podobně – máte jistotu, že s vámi flirtuje a doufá, že nové přátelství postoupí do dalšího levelu.

 
9. Ukazuje své tetování

Některé věci jsou určeny jen pro vybrané oči, zvláště pokud se nacházejí na intimních místech, jako kérka na pozadí nebo mateřské znaménko na prsu. Pokud si vyhrne tričko, aby vám ukázala cokoli z těchto znamének, dává vám letmou ochutnávku toho, co byste mohl mít později.

 
10. Vezme si s vámi taxi

Pokud jste do koce večera nesebrali odvahu pozvat ji do svého bytu a ona se rozhodne odejít spolu s vámi, nebo dokonce nabídne, že si s vámi vezme taxi, uvědomte si, že je to vaše poslední šance.

Jak poznáte vy, že se líbíte?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 346