Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Mariah Carey / foto: mariahcarey.com

Mariah Carey má pečovatelku o poprsí

Tým devítí lidí se staral o zpěvačku během večera nadace Save the Music.

Ten zahrnoval i pozici asistentky, která měla na starosti, aby bujné poprsí Mariah zůstávalo tam, kde má.

Jedna asistentka měla za úkol pečovat jen o to, aby se neuvolnila průhledná páska na prsa, která je udržuje ve správném tvaru a na správném místě. Další na sobě měla opasek s hřebeny a laky na vlasy a ještě jiná měla přenosné vyhřívané natáčky.

"Když se šla Mariah upravit, deset minut se na toalety nikdo nedostal," stěžoval si jeden z hostů. "Také kolem sebe během celého večera měla několik osobních strážců. Když procházela večírkem, její tým šel před ní a odháněl od ní dost neurvale ostatní přítomné jako například zpěváka Jon Bon Jovi. Všechny rušilo, když nahlas halekali :"Uhněte, Mariah přichází."

Zpěvačka se předvedla v přiléhavých rudých šatech a přiznala se, že drží dietu - jí jen nemastné neslané polévky. Také cvičí vodní aerobic.

"Klíč je v tom, jíst jen věci bez chuti, třeba ryby a polévky bez koření. Nechci ale být nějak hubená. Všichni bychom měli být hrdí na to, jakou postavu máme a já prostě nejsem a nebudu hubená jako lunt," říká hvězda. Jak by tedy vypadala, kdyby si občas dopřála hamburgera nebo pořádnou porci smetanové zmrzliny, raději nemyslet.

Chtěli byste se starat o poprsí Mariah Carey?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 43