Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kate Moss / foto: Reuters

Šílený rocker daroval Kate Moss mrtvou myš!

Peterovi Dohertymu už drogy zřejmě pořádně narušily mozek. Minulý týden jsme psali, jak se pokusil zfetovat kočku a dnes přišel s dalším “originálním” nápadem!

To, že se kdysi slibná naděje ostrovního rocku, zpěvák Pete Doherty, už léta potýká s drogami a alkoholem není žádné tajemství. To, že se o něm píše hlavně kvůli jeho více či méně zábavným výstřelkům než díky jeho práci, je jasnější než nebe nad Karibikem! Ale jeho poslední nápad opravdu překonal vše!

magazin.cz
Zřejmě v přechodném zatmění mozku ho napadlo obdarovat svou ztracenou lásku, modelku Kate Moss, mrtvolou hlodavce. Chtěl jí tím názorně ukázat, jak se po jejich rozchodu cítí.

Podle slov modelčiny tiskové mluvčí, byla Kate z nechutného dárku v šoku. Obávala se totiž, zda jí někdo nehrozí smrtí.

Zapáchající balík doručil kurýr
"Luxusně zabalený balíček ovázaný mašlí byl doručen kurýrem. Kate se domnívala, že se jedná o dárek od některého z jejích četných obdivovatelů. Velice jí vylekalo, když uvnitř našla již lehce zapáchající mrtvou myš," uvedla novinářům mluvčí vyděšené modelky.

Naštěstí se rychle objasnilo, že odporný balíček zaslal své bývalé snoubence Pete Doherty. Tvrdil, že nechtěl modelku vystrašit, ani se prý nejednalo o nemístný žert. Chtěl jí jen názorně ukázat, jak špatně se bez ní cítí.

"Strašně moc Kate pořád miluji a chtěl bych jí zpátky. Ta zvířecí mrtvolka znázorňovala můj stav mysli. Cítím se poražený, zdrcený a zlomený," vysvětlil rocker svůj čin, za který by ho rozzuřená modelka nejraději zavřela do blázince.

Taky vás Doherty tak baví?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 38