Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Helena Zeťová / foto: Korzo

Štíhlá Zeťová sní i 12 knedlíků denně

I když má zpěvačka Helena Zeťová dokonalou štíhlou, vysokou postavu, na diety si nepotrpí. Prý má dobré spalování a v jídle se vůbec nemusí omezovat.

"Já nemám potřebu si nějak hlídat postavu. Možná, že tím, že dokážu sníst za den dvanáct knedlíků, si ji právě udržuji," směje se sedmadvacetiletá blondýnka.

 

Podle svých slov nejen ráda jí, ale i vaří. Proto také byla kmotrou nové knihy a kalendáře kulinářského umění televizních Kluků v akci.


„Začalo mě to prostě bavit. Přišlo to na mě před rokem, když mě Kluci v akci pozvali do svého televizního pořadu. Ono se říká, že kolem třicítky to může na ženu padnout. A mně teď bude osmadvacet a občas už mám vařící záchvaty." 

 

magazin.cz


Potrpí si na českou klasiku
"Jsem omáčková. Možná je to tím, že teď často žiji v Řecku, kde připravuji novou desku. A tam jsou jídla jednodušší: saláty, plněné papričky. Proto mi pak tolik chutnají omáčky. A také jsem pomazánková. Ono se říká, že udělat pomazánku je jednoduché, ale není. Dobrá pomazánka, to je kumšt," tvrdí zpěvačka.

Vedle receptů nyní přemýšlí i nad tím, jak by mohla vylepšit své tělo. A napadlo ji tetování. Jedno má na ruce z doby, než se dala na sólovou dráhu a ještě vystupovala ve skupině Black Milk.


"Ale ještě jedno tetování si nechám udělat. A sice na nohu - takový páseček nad kotník. Ono to bolí, ale je to krásné. Jednou v domovech důchodců budou všechny babičky potetované. Takže nebudu pozadu," zavěštila závěrem.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 222