Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Angelina Jolie / foto: Archiv

Jsem uštvaná a vyřízená, přiznala Angelina

Angelina Jolie a Brad Pitt se poprvé od narození dvojčat Knoxe a Vivienne ukázali společně na veřejnosti. Bylo to v New Yorku na premiéře jejího filmu Changeling.

Když se jí novináři ptali, zda už má dost dětí, usmála se a naznačila, že by ráda ještě další. Jenže to se lehčeji řekne, než udělá. Prozradila, že s Bradem bojují o každou vteřinu romantiky.

 

”Jakmile za sebou zavřeme dveře, některé z dětí už na ně ťuká. Snažíme se každou noc mít soukromí alespoň ve vaně, kde jsme spolu sami, sedíme a povídáme si, jenže děti slyší šplouchající vodu a chtějí do ní taky skočit.”

magazin.cz

 

“Je to skvělé a je to sranda. Život se šesti dětmi je jiný, než když máte tři nebo čtyři. Je to šílené a je to hrozný chaos, ale je to dobrý,” doplnila.

 
Prošli si peklem

Tenhle slavný pár si ale před nedávnem prošel slušným peklem, Angelina nejspíš prožila postporodní depresi a jakkoli teď vypadá zdravě, asi jí to dalo pořádně zabrat.

 

“Dvojčata jsou nejsladší na světě. Polehávají si tak vedle sebe a pořád se smějí. Knox je podobný Bradovi, Vivienne zase spíš mně. Mají zajímavé povahy, Knox je pohodář a Vivienne je spíš taková bojovnice.”

 

Angelina má nové tetování na ruce, 6 řádků se zeměpisnými šířkami a délkami určuje, kde přesně se jejich dvojčata narodila.

 

V New Yorku se také kvůli svému novému filmu sešla s jeho režisérem Clintem Eastwoodem. Měla na sobě kovově šedý baloňák a vysoké černé kozačky, s úsměvem zapózovala fotografům. Že by tedy byly všechny problémy, o nichž se v souvislosti s hvězdným párem spekulovalo, definitivně zažehnány?

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 88