Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: shutterstock.com

Kérky, ze kterých jde strach

Chcete světu naznačit, že jste drsňák, a že by z vás měl mít strach? Jde to udělat mnoha způsoby, dokonce i beze slov. Jen prostě ukážete své tetování a všichni budou hned vědět, že s vámi není radno si zahrávat.

Dnes už existují 3D tetování, další svítí ve tmě, ale frčí i nechutná tetování, která jejich nositelům málokdo závidí. Tahle tetování mohou nosit jen lidi, co chtějí být vážně drsní. Minimálně takhle vypadat. Třeba s pistolí za pasem.

magazin.cz

Nůž na noze
Chodila byste s klukem, co si vytetoval na nohu nůž? Možná že o nic nejde, ale tetováním o sobě mnohé sdělujeme a někdo, kdo si ze všech věcí na světě vybere zrovna nůž, nemusí budit pozitivní dojem. I když draky a hady nosí kde kdo, tak proč ne nůž.

Ale to je ještě slabý čajíček, přiostříme...

magazin.cz

Vytetované modřiny vypadají opravdově
Holka s tetováním simulujícím modřiny a oděrky jako po útoku nějakého maniaka nebo manžela, kterému není cizí domácí násilí? To už je vážně síla. Nejde to sundat, takže tahle slečna či paní neustále budí dojem oběti násilí.

Nedokážeme si představit, že by se s ní dal zažít veselý večírek plný lehkého humoru a naplněný fajn náladou. Když by se člověk celou noc musel dívat do toho obličeje, nejspíš by na dalších pár dní zalezl domů pod peřinu a dostal pořádnou depresi.

magazin.cz

Díry po průstřelech
Chlapec, který má po celé hrudi rány, jako by ho někdo prostřílel jako řešeto, je taky dost nesympatický. Nevíme, jak všechny dámy, ale nejspíš byste asi tenhle hrudník líbat nechtěly. Spíš byste měly chuť zavolat pohotovost. Alespoň se to oproti modřinám dá normálně schovat pod tričko.

magazin.cz

Kočičí... zadek
Mít okolo pupíku vytetovanou kočku, proč ne? Jenže tahle micina využila majitelova pupíku k zobrazení svého pozadí. Povedené, nebo nechutné? Co vy na to?

magazin.cz

Svaly na nohách, oči na rukou a pistole proklatě nízko
Oproti všem výše jmenovaným kérkám jsou svaly na nohách pohoda. Je to vtipná záležitost a docela zajímavý nápad. Vypadá to, jako by člověk měl strženou kůži a vykukovaly mu tam jeho vlastní svaly. Proč ne.

Oči vytetované na předloktích jsou super. Když si majitel téhle kérky zakryje oči, je to vážně zajímavé a může to pobavit i přitáhnout pozornost. Ale vítězem jsou bezkonkurenčně pistole za pasem. Vážně super nápad a vypadá to výborně. Je to pěkné a šik. Třeba se to začne nosit ve velkém...

magazin.cz
magazin.cz


magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 858