Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Jessica Alba / foto: splash

Jessica Alba má novou ofinu

Krásnou Jessicu už omrzely její dlouhé, zplihlé vlasy...

Hollywoodská kráska Jessica Alba se po dlouhé době odhodlala ke změně účesu a musíme uznat, že jí to prospělo. Své vlasy nosila dlouhé, ale teď je nechala zkrátit k ramenům a těsně nad očima ustřihla ofinku.

magazin.cz

Když porovnáme dnešní look sedmadvacetileté hvězdy s jejími posledními fotkami, musíme zatleskat. Dlouhé vlasy působily značně zplihle a ucouraně. Kdežto teď působí její účes upravenějším a bohatším dojmem.

Poprvé si v novém sestřihu vyrazila předevčírem do Beverley Hills na nákupy, kde jí také nachytali pohotoví fotografové.

magazin.cz

Obklopena armádou paparazzi působila uvolněně. Na očích měla velké bílé sluneční brýle, žlutou halenu, šedý svteřík, džíny a nízké zlaté boty. Ach jo, Los Angeles zkrátka leží v jiném zeměpisném pásmu.

Ofinu přinesla pět do módy britská topmodelka Kate Moss, brzy ni následovaly i jiné celebrity, jako například Katie Holmes nebo Fergie. A teď i Jessica Alba...

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 481