Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Paris a Katie Holmes. Nejsou až moc hubené?

Katie Holmes se objevila po boku manžela na premiéře jeho nového filmu v Brazílii. Jednoduché šaty od Christiana Lacroixe a look jako z 20. let minulého století. To všechno je pěkné, ale proč je Katie tak hubená...?

V poslední době podle deníku Daily Mail rychle ztrácí kila i ženské křivky. Místo toho má kostnatější figuru a čím dál plošší hrudník. „Jako by už neměla žádná prsa,“ ušklíbl se v komentáři britský list.

magazin.cz

 

Tom je ve formě, ale kupil faux pas

Dodal, že Katie je hubenější a pobledlejší než kdy předtím, což je ve zřejmém kontrastu s kondicí Toma Cruise. Druhý z hollywoodského páru je i ve svých 46 letech v dobré formě, zato se ale na brazilskou premiéru filmu Valkyrie příliš nepřipravil a dopustil se hned několika faux pas.

 

Nejdříve brazilským novinářům poděkoval za zájem španělsky, tedy „gracias“ místo „obrigado“. Poté se svěřil, že doslova miluje tango, což je tradiční tanec sousedů Brazílie z Argentiny, místo aby projevil porozumění pro typicky brazilskou sambu…

 

Tom Cruise i Katie Holmes mají v posledních týdnech napilno, objíždějí světová velkoměsta. Tom už představil Valkyrii v Londýně, Berlíně, Moskvě, Los Angeles, New Yorku, Tokiu, Soulu či Madridu.

 

Možná i z kvůli takové zátěži není Katie v nejlepší kondici. Na Rio si pár naplánoval týden, aby si užil odpočinku u moře a trochu se zotavil.

 

Dej si pořádný oběd, Paris

Pohublá je i další hvězda světového showbyznysu, profesionální celebrita Paris Hilton. Její hubená postava ještě více vynikla v černém tílku na tělo.

magazin.cz

 

Na fotkách lehce oranžový nádech, protože právě vypadla ze solárka v Beverly Hills. List The Sun si myslí, že na úkor slunění zanedbává jídlo a vzkázal hotelové dědičce: „Vykašli se na solárko a dej si pořádný oběd!“

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 912