Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

1197 jehel v těle. Pět hodin bolesti

Jeremy Stroud, anglický automechanik, je na první pohled pořádně ostrý řízek. Samá tetování, piercingy…no, znáte to.

Pro potěšení
Je to také příznivec tělesných modifikací, které se stále více rozmáhají i u nás a které řada lidí považuje za trochu sofistikovanější metody poškozování se. Dotyčným se to ale prý líbí, jak vizuálně, tak pocitově.

Důkazem je Jeremy Stroud, který se po několika víceméně obyčejných úpravách, odhodlal ke kroku, jenž ho vynesl až na stránky Guinessovy knihy rekordů.

Co že to udělal? Inu, nechal do sebe zapíchat 1197 jehel. Trvalo to pět hodin a pět hodin by většina lidí řvala bolestí a po pár jehlicích by to pravděpodobně vzdala.

Ne tak Jeremy Stroud, tvrďák, jenž se při mučivém procesu ještě zvládl usmívat. Ostatně, on to bere jako terapii. Žádný jiný důvod v tom nevidí.

Plán naplněn nebyl
Přece jen ale měl v průběhu vpichování problémy. To značí už skutečnost, že původní plán byl 2000 jehel. Nakonec to nestačilo ani na rovných 1200. Jeremymu totiž razantně vyskočil tlak a hrozilo, že zkolabuje.

Jehly skončily převážnou měrou na zádech, ale také na rukou a nohou. Samozřejmě zanechaly také pěkné jizvy, které se vzhledem k rozsahu poškození jen tak nezhojí.

Video:

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 556