Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: T-Zones

Bouček nestíhá, plánuje koupi helikoptéry

V soukromém životě se mu daří a v pracovním snad ještě více. Bez nadsázky se dá říci, že se nezastaví. To si pak člověk chce volný čás opravdu vychutnat. A taková helikoptéra...

Jen málokdo by zvládl jeho pracovní tempo. Na Slovensku moderuje tři pořady, u nás jej můžeme vidět každý druhý týden v Noční show VyVolených, slyšet každý všední den na rádiu Evropa 2 v pořadu Vyndej to! a pokud se vám zdá, že toho víc zvládnout nemůže, tak se pletete. Může. Nesmíme zapomenout na pravidelnou hitparádu Evropy 2 T-music chart.

„Mám nyní pracovně náročné období, ale zatím to zvládám. Vím, že za chvíli některé z mnou moderovaných pořadů skončí a budu mít zase o něco více času,“ říká sympatický moderátor.

Sníží se tak jistě i počet kilometrů, které musí kvůli práci překonávat. „Je to něco kolem 1 400 kilometrů týdně. Najezdím teď víc, než když jsem byl ženatý,“ směje se Bouček. „Známí si ze mě dělají legraci, že bych měl cestovat helikoptérou. Začínám nad tím vážně uvažovat, možná si ji pořídím,“ dodává se smíchem.

V soukromém životě je nyní mladý moderátor spokojený. „S přítelkyní jsme šťastní a já jsem jí vděčný, že je k mé práci tak tolerantní,“ dodává. Dokonce se už připravuje na blížící se Vánoce.

„Letos jsem začal brzy. Mám už koupený jeden dárek, ale neprozradím komu, abych si ty ostatní nenaštval, rozhodně však na nikoho nezapomenu,“ slibuje Bouček svým nejbližším.

Je vám Libor Bouček sympatický?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 34