Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
LuŠtěLa / foto: https://lustela.webnode.cz/

To je úlet: LuŠtěLa

Občas se na hudební scéně vynoří klenot, klip skupiny LuŠtěLa k nim určitě patří.

K ohodnocení tohoto hudebního počinu stačí jediné slovo – tristní. Pokud nevíte, co znamená, lze si vypomoci definicí z legendárního britského sitcomu, kde je jako tristní označen jedinec, který vyniká… tím či oním způsobem.

A LuŠtěLa opravdu vyniká. Pokud jde o parodii, zaslouží tři školou povinné aktérky jedničku s hvězdičkou. V opačném případě si koledují o veřejnou ostudu. Tento klip umístěný na YouTube už totiž vidělo přes 240 tisíc lidí a to během pár týdnů.

Larisa (15), Štěpánka a Vanessa (13) z Ledče nad Sázavou si vesele prozpěvují „Patnáctiny, jak občanku dostanu, holčičkou být přestanu“ a zřejmě tak zpívají o snech svého početného publika. Jejich fanoušci dokonce už mohou sledovat novinky o skupině na jejich webových stránkách. Jako hudební podkres brilantního textu, jehož autorem je údajně otec jedné z zpěvaček, nebyla použita vlastní tvorba, ale skladba Kanikuly od Code Red. Těm jde ale nakrucovaní před kamerou trošku lépe.
Originál:

Kopie:

Holky se ovšem snaží a evidentně je zpívání baví, možná si právě startují hvězdnou kariéru. Třiadvacátého se totiž odehrál jejich „koncert“ v jednom z pražských klubů. Pravděpodobněji se ale za pár let budou snažit vymazat toto video z každého kouta internetu.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 251