Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Heidi / foto: Hollywood Tuna

FOTO: Nejžhavější modelky Victoria’s Secret

Tahle značka má čuch na ty největší sexbomby.

Victoria’s Secret patří k nejznámějším módním značkám světa, mimo jiné také proto, že své produkty prezentuje na nejkrásnějších modelkách. Proto je zajímavé jejich porovnání.

Andi Muise
Krásné Andi si všimli už ve čtrnácti letech, když pobíhala v supermarketu. Dotáhla to až na vrchol.

magazin.cz

Veronika Vařeková
Našince potěší, že na modelingové špičce se dlouhodobě drží řada Češek. Jednou z nejúspěšnějších českých modelek ve světě je Veronika Vařeková, která svými křivkami i krásou okouzlovala celý svět.

magazin.cz

Miranda Kerrová
Australanka Miranda vyhrála jakousi televizní soutěž o nejhezčí amatérskou modelku. Pak ale nezapadla jako jí podobné, ale vyšvihla se hodně vysoko. Dnes je jednou z tváří Victoria’s Secret.

magazin.cz

Claudia Schifferová
Claudia se stala jednou z nejznámějších modelek světa, a rozhodně ne náhodou. Je také jednou z nejkrásnějších. Objevila se na více jak 500 obálkách a fotila pro nejprestižnější značky.

magazin.cz

Karolína Kurková
Tahle Češka nám v zahraničí ostudu rozhodně nedělá. Všimli si jí nejen ve Victoria’s Secret a Karolína se tak stala možná nejúspěšnější českou modelkou.

magazin.cz

Bar Rafaeliová
Bulvár si jí všímal hlavně kvůli její známosti s Leonardem Di Capriem, ale to nic nemění na skutečnosti, že jí to prostě sekne. Ani se nedivíme, že svému rodnému Izraeli odmítla povinnou vojenskou službu (ano, do armády tam musí i ženské) a dala přednost New Yorku.

magazin.cz

Petra Němcová
Nejslavnější českou modelkou je sice možná Karolína Kurková, ale ve Victoria’s Secret to přeci jen trochu lépe vyšlo Petře Němcové, která prokázala velkou vnitřní sílu i tím, že přežila tsunami v roce 2004, kde přišla o přítele, a dokázala se z toho vzpamatovat.

magazin.cz

Olga Kurylenková
Tahle Ukrajinka má opravdu grády. Nejenže je skvělou modelkou, navíc má zaděláno na hereckou kariéru. Objevila se totiž v poslední bondovce.

magazin.cz

Adriana Limaová
Tahle kráska je dnes známá hlavně jako mluvčí Maybelline, ale když se v roce 2000 objevila na molech pro Victoria’s Secret, byla to událost.

magazin.cz

Gisele Bundchenová
Tahle Brazilka je tak žhavá, že víc už to ani nejde. Pracovala pro více jak dvacet mezinárodních značek a vydělala zhruba 150 milionů dolarů. Chodila s Leonardem Di Capriem, ale nakonec si vzala amerického fotbalistu Toma Bradyho.

magazin.cz

Heidi Klumová
Vyhlásit první místo je po čertech obtížné. Ale když se to vezme kolem a kolem, měla by ho obsadit Heidi Klumová. I když po pravdě, místa v první desítce jsou skutečně o prsa korejské ženy a leckdo je může vidět jinak. Jenže Heidi už se drží na špičce nějakých patnáct let, tak si to zaslouží.

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 77