Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Superkočky. Ale mají pár kilo navíc...

Jsou považovány za krásné, a přesto jsou oplácané.

Těžko říct, kdo určil, že ženy mají být hubené až vyzáblé. Každopádně je to současný trend, který se roztahuje v herecké i módní branži.

Dříve však byly za krásné považovány spíše ženy oplácanější neboli plnoštíhlé. Skutečnost, že se změnil všeobecný pohled, neznamená, že přestaly být svým způsobem krásné. Aneb proti gustu…

Odborníci se naprosto shodují v tom, že je lepší mít nějaké to kilo navíc než trávit chvíle po jídle nad záchodovou mísou.

Navíc muži opravdu nemají rádi vychrtlé ženy. Stále platí, že zdravé křivky přitahují nejvíce. Následující ženy jsou považovány za krásné a ze svých kil si pranic nedělají, naopak je využívají jako výhodu.

Mia Tylerová
Mia je dcerou frontmana skupiny Aerosmith Steva Tylera. Pracuje jako oděvní návrhářka, ale nebojí se vyjít ani na molo. V poslední době také stále častěji hraje a produkuje.

magazin.cz

Toccara Jonesová
Na téhle krásce se kila svým způsobem vyjímají. Modelka Toccara přestavuje tajný sen spousty mužů.

magazin.cz


Charlotte Coyleová

Charlotte zvítězila v první britské módní soutěži, která byla věnována plnoštíhlým ženám. Od té doby je celebritou a úspěšnou modelkou.

magazin.cz

Fluvia Lacerdarová
Tohle brazilské děvče se v módním světě prosadilo svou přirozeností. Nezabývá se váhou ani nenavštěvuje plastické chirurgy a ukazuje všem, že to jde i takhle.

magazin.cz


Lizzie Millerová

Když se Lizzie objevila na stránkách časopisu Glamour, aniž by prošla rukama grafiků, redakce byla zaplavena jednoznačnými vzkazy. „Je krásná,“ psali čtenáři.

magazin.cz

Sara Ramirezová
Proslavila se jako Callie Torezová v seriálu Chirurgové. Tahle mexicko-americká kráska má před sebou ještě velkou hereckou kariéru!

magazin.cz

Jennifer Coolidgeová
Pravda, trochu vyzrálejší, ale právě na tom Jennifer založila svou slávu. Kdo by neznal Stiflerovu mámu?

magazin.cz

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 187