Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Body Worlds / foto: scrapetv.com

Lady Gaga chce na jevišti mrtvá těla

Zpěvačka Lady Gaga opět šokuje. Na jejím koncertním show se to prý má hemžit mrtvolami.

Mladá Newyorčanka se obrátila se žádostí o spolupráci na show v Las Vegas na Gunthera von Hagense. Tento německý lékař před pár lety pobouřil publikum v celé řadě zemí výstavou Body Worlds (Světy těl) - pomocí techniky zvané plastinace nahradil tělní tekutiny mrtvých lidí silikonem a těla naaranžoval do nejrůznějších poloh a scén.

Body Worlds na scéně
"Gaga v něm vidí spřízněnou duši a doufá, že se s ním zanedlouho setká v New Yorku," řekla jedna zpěvaččina přítelkyně reportérům listu The Sun.

"Komunikovali spolu přes e-mail a zatím se shodli. Chtěla by mít nějaký prvek z Body Worlds ve své show. Bylo by dobře udělat z toho vrchol jejího turné, provést něco, k čemu se ještě nikdo neodvážil. Použít přímo na jevišti mrtvá těla," dodala kamarádka.

Von Hagens je sice vzděláním lékař, ale také ví, jak se dostat na přední stránky novin. Před osmi lety provedl ve Velké Británii první veřejnou pitvu po sto sedmdesáti letech - přenášela ji televize. Také si zařídil firmu, která prodává části těl.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 100