Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Přepadení / foto: shutterstock

Lupička měla geniální plán: prchnout na invalidním vozíku

I v kategorii zpackaných loupeží jde opravdu o unikát. Noemi Duchenová se pokusila vyloupit klenotnictví.

Naplánované to měla skvěle: před obchodem na ni čekal komplic Luis Del Castillo s únikovým vozem, tedy přesněji s invalidním vozíkem.

Drobná Noemi přijela k obchodu na invalidním vozíku, který tlačil její komplic.

Nezastrašila ji
Na místě z vozíku vyskočila, navlékla si geniální masku (pytel na odpadky s dírami na oči) a začala majitelku klenotnictví Lindu Bradleyovou ohrožovat loveckým nožem. Její požadavek, aby "vydala vše, co má", však přepadená žena odmítla. Místo toho popadla zpoza regálu pistoli a namířila ji na malinkou lupičku.

"Začaly jsme se honit po celém obchodě jako policajti z grotesky. Bylo mi jasné, že ji dostihnu, prostě nebyla moc rychlá. A člověk přece nemůže mít strach z někoho, kdo neumí běhat a má na hlavě pytel na odpadky," řekla Bradleyová reportérům listu Mirror.

Druhý trouba čekal venku
Lupičku nakonec srazil k zemi přihlížející zákazník. Byla přivolána policie a ta Noemi s pytlem na hlavě zatkla. Zadržela i Luise Del Castilla, který celou tu dobu trpělivě čekal před obchodem s invalidním vozíkem

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 8