Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čarodějka / foto: shutterstock

Předpověď kartářky pro rok 2011: Bude líp!

Kartářka Dagmar Kludská varuje: pozor na nevěry a nečekaná těhotenství...

Astroložka Dagmar Kludská už nahlédla do karet, aby zjistila, co nás čeká. Bude končit rok tygra a začne rok zajíce. Takže prý vášně v něm budou hrát zásadní roli.

Plodný rok i nevěrný
"A proto varuji, pozor na nevěry, bude jich víc než dost. A také nás čeká rok rozmnožovací. Mnoho žen otěhotní," tvrdí Dagmar Kludská, která například předpověděla z karet Dagmar Veškrnové sňatek s Václavem Havlem, Kateřině Macháčkové hlavní roli v televizním seriálu Život na zámku a Báře Basikové narození syna.

"Letošní rok je velmi napínavý, v tom příštím budou také velké starosti, ale zřejmě bude o chlup přívětivější," čte z karet Dagmar Kludská, která prožila dětství v cirkusu Kludský, v němž vystupovala nejprve s cvičenými holuby, pak také jako varietní umělkyně a konferenciérka.

Plodná kartářka
Do tajů karet ji zasvětila řecká tanečnice Penelope. Potkala se s ní v Římě, když jí bylo šestnáct let. Dnes je Dagmar Kludská matkou čtyř dětí a babičkou pěti vnoučat.

Díky zkušenostem se svými dětmi a vnoučaty a díky astrologii a kartám napsala dvanáct knížek Horoskop vašeho dítěte, které nyní vyšly.

"Každé znamení nese svoje charakteristické rysy. Když k tomu připočtu svoje zkušenosti s dětmi, dokázala jsem napsat dvanáct knížek, ve kterých se snažím, aby rodiče pochopili své děti, jejich vlastnosti, chování," říká Kludská. "A zároveň se snažím je povzbudit. Děti jsou čisté a věří ve spravedlnost. Proto rodičům radím - co dětem slíbí, ať jim splní."

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 12