Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Christina Aguilera / foto: The Sun

Erotické fotky Christiny Aguilerové ovládly net!

Další únik záznamu domácích erotických hrátek...

Nejvyhledávanější celebritou na síti je poslední dva dny Christina Aguilerová. Jde o zcela výjimečnou příležitost vidět tuto popovou ikonu ve svůdných pózách a v těch nejerotičtějších "oblečcích".

Hacker nezaváhal

magazin.cz
Fotky se na internetu údajně objevily po hackerském útoku na počítač jejího stylisty, načež je internetový zlořád tuto středu (8. 12.) rovnou zveřejnil na webu.

Mluvčí zpěvačky uvedl, že fotografie byly pořízeny v soukromí domu Aguilerové. A dodal, že byly určeny výhradně pro privátní použití jako osobní výměna mezi ní a jejím stylistou.

Reklamní trik

Fotografie budí vášnivé diskuze.Někteří dokonce tvrdí, že jde o reklamní trik, a jiní zase nadhodili otázku o povaze vztahu s jejím stylistou. Vzhledem k tomu, že Christina Aguilerová byla v době, kdy byly fotky pořízeny, vdaná, je zřejmé, že byl poněkud zaangažován v jejích privátních záležitostech.

Christina Aguilerová je na fotkách zachycena, jak svůdně pózuje v domácí šatně. Na sobě má jen lesklé řetízky a další bižuterní doplňky s ozdobami, které jí zakrývají bradavky. Na další fotografii je v negližé, přičemž právě tu část, která zakrývá její cudnost, zpěvačka drží zvednutou.

V tuto chvíli není zcela jasné, zda zpěvačka proti neznámému hackerovi podala žalobu.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 28