Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lady Gaga / foto: WENN.com

Lady Gaga vydělala stamiliony, ale je v dluzích

Lady Gaga (25) má za sebou velmi úspěšné turné Monster's Ball. I přesto se jí "podařilo" nahromadit tři miliony dolarů (cca 51 milionů Kč) dluhů. Hlavně za to prý mohou její extravagantní kostýmy.

Jedna z nejsledovanějších hvězd současnosti právě ukončila osmnáctiměsíční turné, které zahrnovalo dvě stě povětšinou beznadějně vyprodaných koncertů.
Byl to ohromný úspěch, ale ačkoliv turné vydělalo 227 milionů dolarů (3,9 miliardy Kč), zpěvačce žádné peníze v bance nezůstaly.

„Kromě toho, že jsem tomu turné dala naprosto všechno, se mi »podařilo« ještě navíc zbankrotovat. Bylo to docela zajímavé, protože jsem to vůbec netušila! Pamatuji se, jak jsem začala všechny obvolávat a ptát se jich: »Proč mi všichni tvrdí, že nemám peníze? To je naprosto směšné, mám přeci pět singlů na prvním místě hitparád.« A oni mi na to jen shodně odpovídali, že jsem tři miliony v mínusu,“ řekla Lady Gaga v rozhovoru pro Financial Times.

magazin.cz

Ale hlavním důvodem, proč newyorská rodačka o dluzích nevěděla, je fakt, že se o peníze nezajímá. „Je to tak, peníze pro mne nic neznamenají. Jediné velké věci, které jsem koupila, byla srdeční chlopeň pro tátu a rolls-royce pro rodiče k jejich výročí,“ dodala zpěvačka.

Lady Gaga se teď věnuje propagaci nového alba Born This Way. To se například ve Velké Británii nejen dostalo na první místo žebříčků, ale prodalo se ho více kopií, než všech ostatních alb z první desítky dohromady.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 6