Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Proč ne... / foto: shutterstock

Jsem striptérka a vydělávám milióny

Angličanka Cathy Barry možná není úplně obyčejná matka. Ale to jí je úplně jedno. Kdysi balila dámské spodní prádlo v jedné fabrice, nyní ho ze sebe svléká. A díky tomu se stala milionářkou.

„Pakovala jsem spodní prádlo v továrně na výrobu podprsenek. Vážně to nebyla žádná vzrušující práce. Klábosení s děvčaty, to byl jediný vrchol mého pracovního dne,“ popisuje své pracovní začátky. Byla chudá a byla unavená z toho, že je chudá. „Doslova mě to žralo, musela jsem pracovat už od svých šestnácti. Táta nám umřel a měla jsem ještě mladší sestru.“

 

Toužila po zajímavější práci, ale spíše o ní jen snila a moc pro to nedělala. Pak ji ale jednou zavolal do kanceláře její šéf. „Potřebujeme modelku pro pár propagačních fotografií. Bude to příští týden, chceš to dělat?“ zeptal se jí. „Zírala jsem na něj a nebyla schopna promluvit. Ujistila jsem se, jestli to myslí vážně a souhlasila jsem,“ vzpomínala.

 
První poprvé

Podle svých slov byla ukrutně nervózní, když poprvé stála před objektivem fotoaparátu. „Ale asi se mnou byli spokojeni, protože mě chtěli na focení i další týden. A to vedlo k mé současné dráze. A k větším penězům,“ doplnila. Ale po pořádku.  

 

S manželem Philem, který ji vždy ve všem podporoval, zoufale toužila po rodině. Tak pověsila modeling na hřebíček a během pár let porodila dva syny. Ale dvě děti si žádají daleko větší přísun peněz. „Kdybych fotila nahá, vydělám balík,“ řekla jednou nervózně manželovi. „Bála jsem se, jak zareaguje. Ale on se zasmál a odsouhlasil mi to.“

 
Další poprvé

A tak proběhlo její další poprvé. Poprvé stála před fotografem zcela nahá. Díky pár snímkům si mohli dovolit vylepšit dům. Aby vydělávala ještě více, vylepšila ještě něco – své poprsí.

 

„Fotila jsem pak pro Playboy, ukázala se nahá na několika kanálech pro dospělé. Ale doma jsem byla vždy matkou. Vařila jsem teplé večeře, žehlila a dělala vše, co ostatní ženy,“ uvedla a s nadsázkou dodala: „Jsem vlastně normální pracující máma.“

 

Jenže peněz bylo potřeba stále více. Už nestačilo jen se svléknout pro fotografie nebo kameru. A proto založili vlastní filmovou produkci. Přišel s tím manžel, že prý bude režisér i producent v jednom. A spolu začali točit lechtivé filmy. „Povedlo se to, naše společnost z nás brzy udělala milionáře,“ doplnila Cathy. Za to, co dělá, se prý nestydí. A ani její rodina.

 

„Oba kluci vědí, co děláme, ale nesoudí nás. Vědí, že to, jak žijeme, jsme dosáhli tvrdou prací, i když ve trochu zvláštním oboru. Možná jsem pro někoho divná máma, porno máma, ale jsem zároveň ta nejšťastnější matka a žena,“ zakončila.

Co byste nikdy neudělali, abyste si vydělali na živobytí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 151