Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Podpatky sluší i zimním botám. Umíte v nich ale chodit?

Vysoké podpatky protáhnou opticky postavu a teď v zimě, kdy jsme více oblečení, to ženským křivkám na podpatku svědčí.

Jak často bychom si měli umývat vlasy

Jak často si mýt vlasy? Toť otázka. V tomto směru řada z nás stále tápe. Podle čeho se řídit? A co je důležité v rámci mytí?

Šik a trendy: Objevte barevné a výrazné kabelkové trendy pro podzimní období

Ať už se chystáte na významný event nebo jen cestu do města, nikdy byste neměli zapomínat na doplňky. Mezi ty nejdůležitější lze zařadit kabelku. Ta totiž dokáže i zcela obyčejný outfit ozvláštnit a pozvednout na vyšší úroveň. J

Zahrada jako z katalogu o bydlení? Pořiďte si k bazénu stylové doplňky

Trávíte léto rádi na zahradě u bazénu a večer rozpalujete pravidelně gril a pochutnáváte si na grilovaném mase a zelenině? Aby se vzhled vaší zahrady ještě více přiblížil fotografiím z katalogů o bydlení, pořiďte si i další prak

Podzim se hlásí o slovo a nabízí suroviny na výrobu dekorací

Obdivujete dekorace na oknech nebo na dveřích u sousedů? Můžete si je vyrobit sami, a to i přes to, že nejste zrovna zruční. Postačí si nasbírat poklady přírody, zapojit fantazii a chuť si něco vyrobit a dekorace je hotová.

Dům podle zásad feng shui: Zapomeňte na vrzající dveře a špinavé zrcadlo

Feng shui je starobylé umění, které se zabývá harmonizací energie v prostředí a dá se aplikovat na různé oblasti života, jako je zdraví, kariéra, láska nebo bohatství. Které zásady feng shui můžou zlepšit kvalitu bydlení?

Adventní kalendář může mít spoustu podob!

Také se už nemůžete dočkat? Vánočních svátků, vůně cukroví a dalších dobrůtek, medoviny, punče, svěřeného vína a samozřejmě i kopy dárků pod stromečkem? Tak si to čekání zpříjemněte. Kolik dní ještě zbývá, vám pak př

Coco Chanel: Žena, která změnila svět, byť na sklonku života byla bohatá a osamělá

Vyrůstala opuštěná, zemřela osamocená. Přesto se stala ženou, kterou zná celý svět. Její trpká cesta na výsluní i do lepší společnosti vedla přes muže. Jaká byla Coco Chanel?

Jak udržovat své cennosti v dokonalém stavu? Seznamte se s tipy na čištění šperků i hodinek

Naučte se, jak pečovat o své cennosti a uchovat jejich krásu a hodnotu na dlouhá léta. Přinášíme praktické tipy a rady na čištění šperků i hodinek.

Rolák lze nosit pokaždé jinak: k šatům, saku i teplákům

Někdo ho miluje, jiný by si ho nikdy neoblékl. Řeč je o roláku, který nejenže krásně hřeje až u krku, ale také je velmi multifunkční. Možná vás nakonec překvapí, k čemu všemu se hodí a dáte mu letos šanci i vy!

Novější články Starší články Starší články