Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Ušijte si vlastní velikonoční dekorace

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Ale také svátky oslavující probuzení přírody a její plodnost.

Co s oblečením, které už nechcete

Už se vám určitě taky stalo, že jste se podívali do skříně a zhrozili jste se. Oblečení tam totiž bylo tolik – i ty kousky, co už nenosíte. Co s tím?

Jak si zařídit stylovou domácnost?

Pokud se stěhujete do nového nebo prostě jen chcete ve své domácnosti udělat nějakou změnu, nemusíte hned myslet nad složitou výměnou nebo reorganizací nábytku. Neuvěříte, jak velkou práci odvedou pouze dekorace a barvy.

I vlasy mají své trendy. Jak se letos ostříhat, abychom byli in a šik?

Být stylová a šik. To si přeje nejedna žena. Kromě nakupování šmrncovních kousků do šatníku se však vyplatí vsadit na takové střihy vlasů, které odpovídají posledním trendům. Jaké účesy budou dominovat letošnímu roku?

Glamour styl pro každého, kdo se chce zahalit do luxusu

Bydlet ve stylu hollywoodských hvězd v obklopení třpytek a luxusu může každý. Už dávno není takzvaný glamour styl pouze pro „vyšší společenskou třídu”. Jak vnést kapku bohatství i do svého interiéru?

Jak udržet šperky jako nové

Už se vám stalo, že jste si koupili nádherný prstýnek, nebo náramek a on vám zčernal? Jak to udělat, aby zpátky vypadal jako nový?

Ať to u vás voní i bez chemie. Tipy, jak dům hezky provonět

Ve svém domově bychom se měli především cítit maximálně dobře. Kromě investice do bytových doplňků bychom měli vsadit také na jedinečné aroma, které se bude linout z jedné místnosti do druhé.

Jak se obléct na první rande: Tipy, které rozhodně oceníte

První rande je v životě velmi důležitým okamžikem. Přece jen se jedná o schůzku, na které můžeme poznat polovičku, s níž strávíme zbytek života. Udělejte dobrý první dojem pomocí toho, co budete mít na sobě.

Když si vlasy pohrávají s naším věkem. Jaké účesy přidávají na letech?

Spadáte do skupiny žen 50+? Platí, že věk je jenom číslo. Jenže kdo by nechtěl působit mladší, než ve skutečnosti je, že ano? Proto vsaďte na účesy, které vám nebudou na věku přidávat, naopak přidají porci ženskosti a mladosti na

Hlavní výhody židlí a křesel z kůže

Při zařizování domácnosti vás jistě čeká nákup nového vybavení. Na řadu přijde také volba židlí a křesel. Z několika důvodů se vyplatí investovat do moderního nábytku, který je vyrobený z přírodní kůže.

Novější články Starší články Starší články