Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Bez sluchátek na uších si někteří z nás již nedokážou představit práci a dokonalé soustředění

Máte raději sluchátka s mostem přes hlavu nebo preferujete diskrétní pecky do uší? Záleží, co je komu příjemnější. Hudba každopádně někdy uklidňuje i naše domácí mazlíčky.

Homo Headphones aneb vajgly v uších

Ještě před pár lety jsme se shovívavě usmívali při pohledu na lidi nezúčastněně brázdící ulice s nepřítomným pohledem se sluchátky na uších. Dnes každý, kdo nemá v MHD nebo na ulici sluchátka, vypadá přinejmenším divně.

Brněnská zoo vzkvétá. Návštěvnost láme rekordy, možná i díky Hantecu.

Podruhé v řadě překonala brněnská zoo rekord v návštěvnosti. Za loňský rok přivítala celkem 331 298 lidí, což je nejvíce od roku 1997, kdy začala vést podrobné a přesné statistiky. Co vše stojí za tímto úspěchem?

Unikátní stoly na zakázku se hodí do jídelny, obýváku i kanceláře

Zařizování bytu, domu i kanceláře může být nejen povinností, ale i příjemnou a tvůrčí zábavou. Máme při něm totiž prostor popustit uzdu své fantazii i výtvarným schopnostem. Jen bychom měli vybrat ty pravé dodavatele nábytku a ost

Moderní styly jógy vycházejí z dávného indického učení

Vzhledem k tomu, že se jóga může pochlubit celosvětovou popularitou, vznikají také její nové styly, které si může vyzkoušet každý. Kromě speciálních typů, jako například těhotenské jógy či jógy pro zdravá záda si můžete vybra

Látkové rolety – to je stylová móda pro vaše okna

Ne každý má rád klasiku – záclony a závěsy na okna. Do některých interiérů a pro některá okna toto řešení ani nejde snadno použít. Zkuste to jinak. Pověste si na okna látkové rolety.

Štědrý den již klepe na dveře a vy opět nestíháte. Nabízíme 3 tipy na dárky na poslední chvíli

Nemusíte obrážet plné nákupní galerie, ani si klestit cestu ucpanými příjezdními cestami k nákupním domům, abyste zvládli pořídit dárek ještě v průběhu Štědrého dne.

Ventilátory, klimatizace i zvlhčovače vzduchu. To vše je nedílnou součástí moderní domácnosti

V souvislosti s tím, jak se lidé stále více zajímají o své zdraví, jsou v dnešní době kladeny také vysoké požadavky na kvalitu vzduchu v interiéru. Ten totiž do značné míry ovlivňuje náš zdravotní stav.

Jak krmit ryby v zahradním jezírku

Správné krmení rybiček v zahradním jezírku je velice důležité. V prvé řadě bychom rozdělili krmení ryb na ryby jeseterovité a dále na ryby kaprovité.

Cukrářské potřeby, aneb co nesmí chybět žádné hospodyňce

Baví vás péct různé dezerty a dortíky pro své blízké? Pokud odpovídáte kladně, je tento článek jako přímo stvořený pro vás. Pojďme se nyní společně podívat na to, co nesmí doma chybět žádné hospodyňce.

Novější články Starší články Starší články