Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: pokerstars.net

Zahrajte si pokerové turnaje i v lednu!

Ani v roce 2011 nebudete ochuzeni o skvělé pokerové turnaje na PokerStars, kde si můžete zahrát zdarma a přitom vyhrát skvělé peníze!

Pevně věříme, že Líbimseti turnaje pořádané s milou společností největší pokerové herny světa PokerStars už všichni dobře znáte a pravidelně se jich účastníte. Ale protože opakování je matkou moudrosti, jistě neuškodí si o nich ještě něco málo říci.

Každý den v týdnu můžete hrát zdarma kvalifikační turnaj. Kde ho najdete? No přeci ve vašem klientu PokerStars, konkrétně pod záložkami Turnaje. Jdi na Privátní, jméno turnaje je pak vždy Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu a začíná vždy v 18:00. Požadované zjistíte na konci tohoto článku.

Deset nejlepších z každého takového turnaje získá $1 a postupuje do velkého nedělního finále, kde se ti pak rozdají vždy o parádních $200, skoro 4 000Kč! Více peněz vám za pouhé hraní pokeru nikdo jiný nedá, to je jasné.

Líbimseti turnaje nikdy nespí. Období Vánoc mnozí lidé považují za čas klidu, míru a nezřízeného pojídání domácí čokolády. Pro nás však mají význam jediný – více času na poker!

Dokazuje to jednoznačně i skutečnost, že o velké peníze jste s námi a PokerStars mohli hrát i 19. a 26. prosince. Ježíškem letošních Vánoc byla tedy herna PokerStars. A kdo se stal králem Vánoc?

Nejdříve to byl hráč s nickem deXtr01337, jenž v heads upu porazil lamaja44 díky esu na flopu. Podařený nedělní večer pak ještě korunoval skvělou večeří s rodinou.

magazin.cz

Skutečný Štědrý večer si udělal o dva dny po tom z kalendáře 6vamp6. V závěrečném souboji tváří v tvář deklasoval se svými ukázkovými čtyřkami Midzina se dvěmi vyššími kartami.

magazin.cz

Napodobte je v lednu i vy!

PokerStars.cz a Libimseti.cz ti přináší exkluzivní turnaje zdarma!
Zúčastni se každý den kvalifikace zdarma a vyhraj vstupenku do týdenního finále o 200$. Dohromady rozdáváme skoro 11000$!

Každý den si můžeš od 18:00 zahrát turnaj nazvaný Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. V tomto turnaji získá vždy 10 nejúspěšnějších hráčů 1$ a vstup do týdenní finále o 200$ nazvaného $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Ty se konají vždy v neděli v 19:00.

Pozor, všechny denní kvalifikace jsou zaheslované a heslo naleznete pouze zde na Libimseti.

Heslo pro všechny lednové kvalifikace je: LSFREEROLL5

Neznáte pravidla pokeru? Naučte se je s námi!

Všechna hesla na celý rok najdete v článku PokerStars zdarma stovky dolarů!

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 10