Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Vyhrajte v srpnu stovky dolarů s PokerStars!

Ani v srpnu nebudou čtenáří Líbímseti ochuzeni o stovky dolarů na PokerStars. Zahrají si o ně přitom naprosto ZDARMA!

Tyhle turnaje už určitě znáte. Jestli ne, tak vězte, že den co den můžete ve svém klientu největší pokerové herny světa PokerStars nalézt pod záložkami Turnaje a Privátní turnaj s názvem Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. Vstup do něj je naprosto zdarma, hraje se vždy od 18:00.

Vyhrát v něm můžete fajnový dolar, ale především pak jednu z deseti vstupenek do ceněných nedělních finále. I ty naleznete pod Turnaje –> Privátní a označením $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Finále jsou na programu vždy v 19:00 a jde v nich už opravdu o hodně, konkrétně parádních $200, tedy asi 3500 Kč!

O tom, že není nemožné si na takové skvělé peníze sáhnout ví své například hráč aladarko, jenž v předposledním červencovém finále ve finálovém heads upu porazil s Kc4c hráče kura.m8. Ten přitom držel silnější startovní kombinaci AsJh, aladarko však měl již po turnu zkompletovanou postupku.

magazin.cz

Ani kura.m8 však nemusel příliš smutnit, neboť i za druhé místo zinkasoval parádních 40 dolarů! Protože se tohoto finále nikdy neúčastní více jak 70 hráčů, je přijít si zde na solidní peníze vždy velice snadné. Zpestřete si tak i vy srpen exkluzivními Líbimseti turnaji na PokerStars!

Závěrem ještě prosím věnujte pozornost následujícím řádkům: úspěšným absolvováním kvalifikačního turnaje (rozuměj zisku vstupenky do nedělního finále), získáváte nárok na účast ve finálovém turnaji až v neděli NÁSLEDUJÍCÍHO týdne. Co to v praxi znamená?

Pokud jste skončili či skončíte na 1.–10. místě v kvalifikačním turnaji konaném:

25. července–31. července, hrajete své finále v neděli 7. srpna
1. srpna–7. srpna, hrajete své finále v neděli 14. srpna
8.–14. srpna, hrajete své finále v neděli 21. srpna
15.–21. srpna, hrajete své finále v neděli 28. srpna
22.–28. srpna, hrajete své finále v neděli 4. září
29. srpna–4. září, hrajete své finále v neděli 11. září.

PokerStars.cz a Libimseti.cz ti přináší exkluzivní turnaje zdarma!
Zúčastni se každý den kvalifikace zdarma a vyhraj vstupenku do týdenního finále o 200$. Dohromady rozdáváme skoro 11 000$!

Každý den si můžeš od 18:00 zahrát turnaj nazvaný Denní Kvalifikace do $200 Libimseti Týdenního Freerollu. V tomto turnaji získá vždy 10 nejúspěšnějších hráčů 1$ a vstup do týdenní finále o 200$ nazvaného $200 Libimseti Týdenní Freeroll. Ty se konají vždy v neděli v 19:00.

magazin.cz

Pozor, všechny denní kvalifikace jsou zaheslované a heslo naleznete pouze zde.

Heslo pro všechny srpnové kvalifikace je: LSFREEROLL12

Více se o pokerových turnajích Líbímseti dozvíte také zde.

Neznáte pravidla pokeru? Naučte se je s námi!

Klient PokerStars nainstalovaný máte

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 2