Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Tipy, jak vybrat ideální pracovní světlo

Pracovní světla mají poměrně rozmanité využití. Jak je z názvu patrné, pomáhají při různé práci v dílně, ale i na staveništích, v garáži a podobně. Přijdou vhod všude tam, kde je dostatečné osvětlení klíčové pro komfort př

Zvládnutí umění kódování: Proč je Java klíčem k úspěchu v softwarovém vývoji

Podnikatelský svět se neustále vyvíjí a technologie hrají stále větší roli v inovacích a optimalizaci procesů. Z toho vyplývá, že dovednosti v oblasti programování jsou neocenitelné.

Porovnání modelů iPhone SE a iPhone Xs. Který je pro vás?

Každý rok se na trh dostane velká spousta nových modelů chytrých telefonů. Jistě jste si ale všimli, že v poslední době už není vývoj tak rychlý a změn je spíše málo. Může proto dávat smysl poohlédnout se po modelech starších.

Nejrozšířenější hoaxy poslední doby – zpoplatnění WhatsAppu, logo se žábou i PIN pozpátku

Hoax, dezinformace nebo také poplašná zpráva je označení pro zprávu, která se navzdory své nepravdě rozšířila do všeobecného povědomí. Podívejte se, kterým z nich v posledních týdnech věřilo nejvíce lidí.

Začněte šít na kvalitních šicích strojích

V současné době existuje nepřeberné množství značek a modelů šicích strojů, a proto je poměrně těžké vybrat vhodné řešení pro vaše potřeby.

Země zachytila zprávu ze vzdálenosti 16 tisíc kilometrů

Kolonizace planety Mars je jedním z největších vědeckých témat poslední doby. A díky experimentu Deep Space Optical Communications (DSOC) jsme k tomuto cíli zase o kousek blíž.

Jak vybrat antivirový program pro mobil i jiná zařízení

Do digitálního světa se přesouvá stále více dat, osobních údajů a toků peněz, proto se toto prostředí stává pro hackery stále zajímavější a kybernetická hrozba je tím stále větší a větší.

Samoobslužné prodejny - začněte si na ně zvykat, brzy budou standardem

Už jste slyšeli o prodejnách, které nepotřebují obsluhu? Nejde o výmysl ze sci-fi filmu ale o realitu, která se objevuje už i v českých obchodech.

Virtuální vs. dedikované servery: hlavní rozdíly a jak vybrat ten správný

S rostoucími požadavky na výkon, bezpečnost a flexibilitu se mnoho podniků obrací ke dvěma populárním řešením hostingu – virtuálním serverům a dedikovaným serverům.

Dokonalá péče o vaše interiérové dveře aneb proč o ně pečovat

Dveře jsou podstatnou součástí interiéru, a proto je jejich pravidelná údržba důležitá. Každý z nás preferuje jiný typ interiérových dveří. Někomu se líbí klasické dřevěné, někdo dává přednost těm proskleným.

Novější články Starší články Starší články