Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Proč zvolit tepelná čerpadla i navzdory poklesu cen elektřiny a zemního plynu?

Tepelná čerpadla jsou napříč západní Evropou preferovaným zdrojem tepla a teplé vody, svědčí o tom například možnost čerpání dotací na pořízení či provoz.

Která osoba je oprávněná pro práce na elektrických zařízeních?

Manipulace s elektřinou má přísná pravidla a v případě zaměstnání to platí dvojnásob. Pokud má někdo v popisu práce právě obsluhu různých elektrických zařízení, musí projít speciálním školením.

Také jste si koupili motorku? Rekordní prodeje roku 2022 už se na cestách projevují

Motorky jsou mezi Čechy stále oblíbenějším dopravním prostředkem. Jejich provoz je méně nákladný než v případě auta. Ve městě mohou být rychlejší než auto. A hlavně: jejich pořizovací cena může být výrazně nižší než u aut

Jaké jsou výhody foukané a stříkané izolace?

Kvalitní zateplení domu je jedním z nejvíce efektivních způsobů snížení energetické náročnosti budovy. Jednou ze zateplovacích metod jsou izolace foukaná a stříkaná, které si v následujícím článku představíme o něco podrobněji.

Tipy pro studenty - jak na tisk závěrečných studijních prací

Konec studia se blíží a s ním i odevzdání vaší závěrečné práce. Ve chvíli, kdy máte vše sepsáno a připraveno, přichází na řadu tisk a vazba. Tento poslední krok před odevzdáním práce se může pěkně zkomplikovat.

Šuplíkový mrazák aneb jak vybrat ten správný?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že mraznička je nedílnou součástí běžné domácnosti. Život bez ní už si ani nedokážete představit, protože díky moderním technologiím se dlouhodobé skladování potravin stalo praktick

Plastová nebo dřevěná okna? Která jsou pro vás lepší?

Každý má jiný vkus i jiné finanční možnosti. Když koupíte kvalitní dřevěná nebo plastová okna, určitě neuděláte chybu. Otázkou spíše je, která okna se vám více zamlouvají, a která se více hodí k vaší stavbě.

Jaro je ideální čas na seřízení plastových oken. Poradíme vám, jak na to

Začíná jaro, pusťte se do seřízení plastových oken a připravte je na sezónu. S naším návodem to zvládnete snadno. Seřízení má vliv na správnou životnost plastových oken a také na jejich izolační vlastnosti.

Jak se úspěšně poprat s rostoucími cenami energií? Odpovědí je fotovoltaika

Nelehká ekonomická situace nutí stále větší množství rodin přemýšlet nad tím, jakými způsoby zabezpečit své životy. Mezi nejlepší příležitosti patří moderní technologie, s nimiž dokážeme znatelně snížit pravidelné výdaje.

Proč nekupovat nové průmyslové ventilátory? Lze je totiž opravit s úsporou nákladů

Průmyslové ventilátory jsou nezbytné pro správnou regulaci teploty, vlhkosti a kvality vzduchu v prostorách průmyslových provozů a dílen.

Novější články Starší články Starší články