Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Jak založit kompost?

Co je kompost a jaké má využití? Proč byste měli o jeho založení přemýšlet nejen v případě, že máte zahradu, ale i tehdy, pokud jediným vhodným místem pro kompostér je váš balkón? To vše i mnohem více o kompostování se z článk

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč i z katalogu nabízejí vysoce kvalitní bydlení

Uvažujete o tom, že byste investovali do nového bydlení a požadujete vysokou kvalitu při relativně nízké ceně? Pak pro vás může být nejvýhodnějším řešením volba nízkoenergetické dřevostavby v podobě montovaného domu.

Nechte se zlákat 3D tiskem a vytvářejte součástky a díla podle vlastní fantazie

Dnes jsou 3D tiskárny již poměrně cenově dostupné přístroje, které si může pořídit naprosto každý, kdo chce začít experimentovat s touto metodou tisku.

Víte, co je VPN a jak funguje?

Přestože s námi je VPN už nějaký ten pátek, v poslední době vzhledem ke světovému dění nabírá na popularitě i mezi lidmi, kteří by si tento nástroj běžně nepořídili. Pokud mezi ně patříte i vy, jste na správném místě.

Magnety na lednici: Jaké vybrat a jak si je vyrobit

Magnety na lednici? Hodí se k přicvaknutí vzkazů, receptů i jako suvenýry a sběratelské kousky. Podívejte se, které magnetky jsou nebo si vyrobte vlastní.

Efektivní triky, jak zvýšit zapojování uživatelů v Instagram Stories

Instagram je mocný marketingový nástroj, který člověku pomáhá zviditelnit sebe i svůj byznys. Aby se však těšil velkému zájmu a obrovskému počtu sledujících, musí se snažit zapojit svou komunitu.

Jaký typ notebooku potřebujete?

Notebooky hrají v dnešní době mezi počítači prim a prodává se jich více, než klasických stolních počítačů. Je to dáno samozřejmě jejich flexibilitou, díky které mají také velmi široké využití.

Co je to úkosování a jaké nástroje se k této činnosti používají?

V současné době se ve strojírenství používají různé technologie a metody, přičemž jednou z nich je také takzvané úkosování trubek a plechů. Pokud tedy potřebujete připravit hrany na svařování, úkosování je správnou cestou. V n

Co znamenají kontrolky na palubní desce auta

Palubní deska vašeho vozu je vybavena otáčkoměrem, ukazateli stavu paliva a barevně odlišenými výstražnými kontrolkami. Pokud něco nefunguje tak, jak má, tyto kontrolky vám sdělí, kde je problém. Proto se jim říká také sdělovače.

3 hlavní důvody, proč investovat do automatického zavlažování zahrady

V případě, že máte alespoň trochu větší zahradu, o kterou se hodláte poctivě starat, aby se na ní zazelenal zdravý trávník a vyrostly v ní okrasné květiny, bylinky, ovocné keře a stromky, je žádoucí zvolit zavlažování za pomoci m

Novější články Starší články Starší články