Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Vykoupí vám autobazar starší elektromobil?

Jsme roky zvyklí na to, že náš automobil je současně jakousi „finanční pojistkou“ – když se dostaneme do finančních problémů, zkrátka zajedeme do nějakého autobazaru a náš vůz se nám rychle promění na peníze. Platí ovšem to

První létající motorka již brzy zakrouží nad našimi hlavami

Poznejte Speeder, vynález techniků z dílny Jetpack Aviation, kteří sestrojili výkonný stroj schopný samostatného letu.

Jak pořídit úžasné fotky v dešti

Stejně jako každé roční období, tak i každé počasí fotografům nabízí nepřeberné množství příležitostí k pořízení úchvatných záběrů.

Lákají vás auta luxusních značek? Dejte pozor, připlatíte si nejen za nákup, ale i za pojištění!

Znáte ty momenty, kdy okolo vás na silnici prosviští luxusní sportovní vůz? Už jen jejich zvuk je nezaměnitelný, nemluvě o tom, jaké to musí být, když jste to vy, kdo sedí za volantem.

Topná sezona se blíží. Jak ušetřit za topení?

S příchodem prvních podzimních dnů a odchodem léta se pojí také topná sezona. Zatímco v některých domácnostech začíná po spadnutí teplot pod patnáct stupňů, v jiných se začne topit později. Vždy ale zasáhne do rozpočtu.

Originální vs. kompatibilní náplně: které se vám opravdu vyplatí?

Chcete ze své tiskárny dostat maximální kvalitu tisku a přitom ušetřit? Řešením mohou být kompatibilní tonery. Pojďme se podívat, o co přesně jde a jak se liší od tonerů, které koupíte od výrobců tiskáren.

Do vesmíru poletí poprvé herci

Do vesmíru se již podívalo téměř 600 lidí. V naprosté většině se jednalo o profesionální kosmonauty. Mezi nimi však letělo i pár vesmírných turistů, kteří za výlet do kosmu platili nemalé peníze. Již brzy se však na oběžnou dr

Plánujete rekonstrukci? 4 možnosti, jak ji financovat

Do rekonstrukce se hrne mnoho lidí. Ať už jste koupili dům či byt, nebo jen chcete zvelebit své stávající bydlení, jistě víte, že žádná rekonstrukce není úplně zadarmo. Jak ji můžete financovat?

Vybavení dílny: zaměřeno na pily na dřevo

Milujete práci se dřevem? Každou volnou chvíli trávíte ve své dílně, kde dlouhé hodiny vyřezáváte hračky pro děti, vytváříte dřevěný nábytek nebo si vyrábíte dřevěné desky na pokládku podlahy?

Nákup repasovaných počítačů jako ekologická volba

Hledáte nový počítač, ale zároveň chcete zvolit takové řešení, které bude co nejvíce šetrné k planetě a životnímu prostředí? Podívejte se na repasované počítače a notebooky.

Novější články Starší články Starší články