Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Na Marsu už úspěšně přistálo celkem 9 sond. Chystá se na něj však lavina dalších expedicí.

Zatím jen dva státy světa byly schopné úspěšně přistát na povrchu Marsu a odeslat zpět na Zemi fotografie povrchu. Přistání na rudé planetě však byla vydlážděna mnohými neúspěchy. V současnosti se o Mars zajímá nejvíce zemí sv

12letý chlapec si doma postavil jaderný fúzní reaktor a zapsal se tak do Guinnessovy knihy rekordů

Příběh Jacksona Oswalta je dalším z těch, které potvrzují zvídavost a houževnatost mládí. Amatérský vědec se díky své vytrvalé snaze stal oficiálně nejmladším člověkem na světě, který dosáhl jaderné fúze.

Chytré aplikace, které pomohou se správou vašich financí

Máte pocit, že nadmíru utrácíte? Nebo jen nevíte, kam se vaše peníze ztrácí? Hlídat váš rodinný rozpočet mohou chytré mobilní aplikace, které lze jen stáhnout do svého telefonu.

Víte, co jsou neodymové magnety?

Poznejte sílu přitažlivosti neodymových magnetů i jejich praktické využití.

Apple v moci americké vlády. O zvláštních produktech nevěděl ani sám Jobs

Kdo by dne neznal společnost Apple a její produkty. Prakticky každý druhý vlastní alespoň mobilní telefon s nakousnutým jablíčkem. Věděli jste ale, že v minulosti vzniklo několik produktů ryze pro americkou vládu?

Rouška na baterky s vlastními větráčky už není minulostí

I když jsme si možná mysleli, že roušky už nebudeme muset nasadit, nestalo se tak. Pravděpodobně budou našimi společníky ještě pár měsíců. V Jižní Koreji se však rozhodli nošení roušek trochu zpříjemnit.

Chcete si koupit mobilní telefon? Jak si vede Xiaomi a iPhone?

Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung. Jedná se o čtveřici nejoblíbenějších značek smartphonů. Pokud se rozhodujete mezi jednotlivými výrobci, musíme podotknout, že každý má své přednosti i úskalí.

Kabelové lišty a další pomůcky pro ochranu obvodů

Každý elektrikář, stavební společnost, ale i domácí kutil nebo třeba firma, která rozvádí po bytech internetové připojení, potřebuje pomůcky pro ukrytí obvodů a rozvodů. Nemají pouze estetický význam, ony především chrání.

Připravte se, právě teď začíná nejlepší doba na lov zvěře

Každý, kdo plánuje vyrazit na oblíbený lov zvěře nebo chce jen v klidu pozorovat plynulý život v lese, by měl myslet především na kvalitní vybavení, jako je dobré oblečení či boty, další vybavení do lesa v podobě posedu a teplého v

Do USA emigrovala v 17 letech s 300 dolary, dnes řídí mise v NASA

Diana Trujillo pochází původně z Kolumbie a stejně jako mnozí další obyvatelé Latinské Ameriky, také ona věřila, že se jí díky emigraci splní sen. A ono se tak opravdu stalo.

Novější články Starší články Starší články