Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Možná si říkáte, že je nejvyšší čas proměnit sen o vlastním bydlení ve skutečnost.

Pohráváte-li si s myšlenkou stavby domu, řešte vše s dostatečným předstihem. Vězte, že bude trvat dlouhé měsíce, než se dopracujete k finálnímu projektu a získáte všechna souhlasná stanoviska a povolení.

SSD vs. HDD - který má navrch?

Jednotky SSD jsou rychlejší než klasické pevné disky. Stojí opravdu za to?

Recenze notebooku Dell Latitude 7390

Jak dopadl tento stylový fešák v kompletním hodnocení?

Notebooky Lenovo

Jak vybrat ten správný notebook?

3 vychytávky do auta, které se vám budou určitě hodit

Uvažujete o vybavení svého auta nějakými zajímavými a užitečnými věcmi? Aby ne! Jen málokdo se spokojí se základní výbavou vlastního vozu.

Stroje Brother na perfektní domácí šití

Každý, kdo je manuálně zručný a umí šít, má velkou výhodu. Stačí totiž trocha vhodné látky a dokáže přetvořit své nápady v realitu.

Chladnička na víno patří do každé domácnosti milovníka vína

Víno si lze vychutnat pouze v případě, že má správnou teplotu. Pro tento účel se hodí chladnička na víno. Pokud má navíc více chladicích zón, můžete mít najednou připraveno víno o různých teplotách.

Elon Musk vesele vypouští své satelity Starlink navzdory protestům vědců

Nedávná 60ka vypuštěných satelitů amerického miliardáře Elona Muska završila jejich aktuální počet na 420 kusech. A to ještě není konec. Konečný plán počítá s minimálně 12 000 satelitů. Astronomové bijí na poplach.

Před zaplněným sálem Technického muzea v Brně se přednášelo o legendárním vesmírném dalekohledu

Navzdory nouzovému stavu v předvečer třicátého výročí vypuštění Hubbleova teleskopu „usedla“ do přednáškového sálu Technického muzea v Brně téměř stovka zájemců, kteří „netrpělivě čekali“ na přednášku Tomáše Přib

Objevte aplikace, díky kterým se v karanténě zabavíte

Vládní omezení nás usadila doma. Sportoviště, kulturní instituce i restaurace zavřely dveře. Člověk je ale od přírody tvor zvídavý, a tak všichni hledáme jiné způsoby zábavy nebo seberozvoje. A to hlavně online!

Novější články Starší články Starší články