Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Nákup repasovaných počítačů jako ekologická volba

Hledáte nový počítač, ale zároveň chcete zvolit takové řešení, které bude co nejvíce šetrné k planetě a životnímu prostředí? Podívejte se na repasované počítače a notebooky.

Concept-E: prototyp elektrického motocyklu jako vize blízké budoucnosti

Maximální výkon s minimální hlučností, to je hlavní myšlenka francouzské společnosti DAB motors, která představuje vlastní prototyp elektrického super motocyklu.

Kachna, Olympiáda, Bavorák, Užovka, aneb jak vznikly přezdívky slavných automobilů?

Téměř každý ví, že „Bavorák“ v našich krajích znamená lidové označení pro německé vozy BMW. Jak je to ale s dalšími přezdívkami automobilových značek i automobilů samotných?

Užijte si teplotní komfort a ušetřete za energie. Obojí zařídí tepelné čerpadlo

Co všechno nabízí tepelné čerpadlo a jaké druhy existují? To se dozvíte v tomto článku.

Snížení hluku v autě až o 60 % – je to vůbec možné?

Je možné snížit míru hluku v interiéru automobilu o více než polovinu? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď.

Rusové našli lék na nesmrtelnost, kryokonzervace už není sci-fi

Trpíte-li nevyléčitelnou chorobou anebo se jen chcete dozvědět, kam vědecké poznání dospěje za více let, než kolik by normálně trval váš život, máte možnost nechat si zmrazit mozek anebo rovnou celé tělo.

Kam dnes na výlet ve Středočeském kraji? Sledujte aktuální počasí skrze webkamery!

Praha je krásná, jezdí ji k nám obdivovat turisté z celého světa, a ačkoliv nabízí docela dost parků a zeleně, čas od času máte chuť uniknout z ruchu velkoměsta a dopřát si trochu té přírody.

Jak probíhá čištění studní?

Nezávadná pitná voda je základ, navíc člověk bez vody vydrží maximálně týden. Pokud používáte studnu, zaslouží si náležitou pozornost, protože během několika let se na dně usadí nemalé množství usazenin.

Močení na kolo autobusu – 60 let trvající tradice kosmonautů v Rusku

Nejstarší kosmodrom na světě Bajkonur má zvláštní tradici. Už 60 let se před každým pilotovaným letem děje zvláštní zastávka při cestě k raketě, které se účastní i ženy.

Magnet fishing: netradiční a akční zábava nejenom pro dobrodruhy

Máte rádi dobrodružství a neobvyklé aktivity? Tak to pro vás máme tip na aktivitu, která vás bude bavit a přinese vám spoustu nových zážitků.

Novější články Starší články Starší články