Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Chcete si koupit mobilní telefon? Jak si vede Xiaomi a iPhone?

Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung. Jedná se o čtveřici nejoblíbenějších značek smartphonů. Pokud se rozhodujete mezi jednotlivými výrobci, musíme podotknout, že každý má své přednosti i úskalí.

Kabelové lišty a další pomůcky pro ochranu obvodů

Každý elektrikář, stavební společnost, ale i domácí kutil nebo třeba firma, která rozvádí po bytech internetové připojení, potřebuje pomůcky pro ukrytí obvodů a rozvodů. Nemají pouze estetický význam, ony především chrání.

Připravte se, právě teď začíná nejlepší doba na lov zvěře

Každý, kdo plánuje vyrazit na oblíbený lov zvěře nebo chce jen v klidu pozorovat plynulý život v lese, by měl myslet především na kvalitní vybavení, jako je dobré oblečení či boty, další vybavení do lesa v podobě posedu a teplého v

Do USA emigrovala v 17 letech s 300 dolary, dnes řídí mise v NASA

Diana Trujillo pochází původně z Kolumbie a stejně jako mnozí další obyvatelé Latinské Ameriky, také ona věřila, že se jí díky emigraci splní sen. A ono se tak opravdu stalo.

Rusové zbrojí, založili v jednom dni šest velkých válečných plavidel

Ruské námořnictvo by mělo být posíleno během následujících let šesti velkými plavidly, které se od včerejšího dne staví na třech různých loděnicích.

Jak vyčistit klimatizaci

V létě vás chladí, v zimě hřeje. Klimatizace je v dnešní době již téměř nepostradatelný pomocník v našich domácnostech. V mnoha ohledech se jedná o nenáročné zařízení, které nepotřebuje výraznou péči.

Klasickou popelnici přeměnil domácí kutil na funkční zahradní gril

Nechte se inspirovat nápadem, jak z běžného kontejneru lehce vyrobit netradiční zahradní gril.

Možná si říkáte, že je nejvyšší čas proměnit sen o vlastním bydlení ve skutečnost.

Pohráváte-li si s myšlenkou stavby domu, řešte vše s dostatečným předstihem. Vězte, že bude trvat dlouhé měsíce, než se dopracujete k finálnímu projektu a získáte všechna souhlasná stanoviska a povolení.

SSD vs. HDD - který má navrch?

Jednotky SSD jsou rychlejší než klasické pevné disky. Stojí opravdu za to?

Recenze notebooku Dell Latitude 7390

Jak dopadl tento stylový fešák v kompletním hodnocení?

Novější články Starší články Starší články