Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Chcete koupit filamenty pro 3D tiskárnu? Poradíme vám, podle čeho je vybírat

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství filamentů, přičemž konkrétní druh určuje tepelnou a mechanickou odolnost výtisku. V následujících řádcích vám prozradíme, jak postupovat při výběru 3D strun.

Seznamte se s IoT vývojovými deskami ESP8266 a ESP32

Vývojové desky Arduino a Raspberry Pi jsou všem dobře známé. Pokud ale chcete tvořit, hrát si a zkoumat svět IoT, máte mnohem větší možnosti.

Namočený mobilní telefon: návod, jak jej zachránit

Ne všechny mobilní telefony jsou vodotěsné. Ačkoli asi nikdo naschvál nenamočí svůj telefon, jsou situace, které nemusíme mít pod kontrolou.

Na vývoji sondy úspěšně vyslané k Marsu se podílely arabské ženy

Už jste slyšeli o tomto malém zázraku? Arabské ženy se z velké části podílely na úspěšném vyslání sondy k rudé planetě. Vývojový tým tvoří třetina žen, zbytek jsou muži.

Designová perla Středomoří jako plovoucí ráj zhýčkaných boháčů

Zcela nová jachta s exotickým názvem Shaddai se chlubí nadčasovým designem a svému majiteli nabídne luxusní zázemí i úchvatné výhledy.

Pryč jsou doby, kdy Evropa experimentovala s tepelnými čerpadly

Vzpomínáte si na dobu, kdy světlo světa spatřovaly první „zelené“ developerské projekty, na které jsme hleděli jako na „laboratorní pokusy“, který je prozatím na hony vzdálený realitě?

Budeme za deset let jezdit na elektřinu, vodík nebo naftu?

Máme zde další generaci elektrických automobilů. Zdá se, že se zase o kus vylepšily. Vedle levné Škodovky máme levnou Dacii, slušné ceny nabízí Peugeot. Budeme na ně ale opravdu za deset let jezdit?

Nebezpečí elektrických ohřívačů

Výběrem vhodného a hlavně bezpečného přístroje zabráníte situacím, které mohou mít tragické následky.

Výběr tepelného čerpadla – berte v potaz i servis a záruky

Kvalita, dostupnost a cena servisu, stejně jako poskytované záruky pravděpodobně částečně ovlivňují vaše preference při výběru automobilu, domácích spotřebičů či kancelářského vybavení. Podobně by tomu mělo být i s tepelnými

V čem se liší repasované počítače od nových a proč mohou být správnou volbou

Hledáte nový počítač s dobrými parametry od známé značky, ale přijdou vám ceny příliš vysoké? Zkuste si prohlédnout repasované počítače, které nabídnou dobrý výkon a spolehlivost často za výrazně nižší cenu.

Novější články Starší články Starší články