Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Kdy a kým byla vynalezena televize

Televize je jedním z nejdůležitějších vynálezů dvacátého století. Změnila způsob, jakým komunikujeme, pracujeme a bavíme se. Jak to ale všechno začalo? Kdy se na světě poprvé objevila první televize a co všechno bylo potřeba k tomu,

Jak zabezpečit dveře proti nejčastějším způsobům vloupání?

Vstupní dveře jsou pravděpodobně nejdůležitější obrannou linií pro uchránění majetku před vloupáním. Většina zlodějů se totiž do domu dostává právě přes vstupní dveře. Nejčastěji je jednoduše vykopnou nebo vypáčí a otevř

Historie výroby papíru ve světě a v ČR

Historie papíru je stará tisíce let. Než existoval papír, jak ho známe, lidé ke komunikaci využívali stromovou kůru, palmové listy, hliněné, dřevěné či kovové tabulky a pergamen. Jak ale papír vznikl a jak se dostal do Čech?

S bezdrátovými sluchátky a reproduktory je možné poslouchat hudbu prakticky kdekoliv

Poslech hudby v domácích i venkovních podmínkách je dnes mnohem větším zážitkem než kdykoliv předtím. Velký podíl na tom mají jak moderní sluchátka, tak i reproduktory. Ty dokáží posluchači zprostředkovat takřka dokonalý zvuk.

Zamýšlíte výměnu zámku a nevíte si rady?

Zvolit vhodné zabezpečení není vždy snadnou záležitostí. Pokud si nejste jisti s výběrem zámku, vložky a kování, obraťte se na profesionály v oboru, kteří zvolí to nejlepší pro váš objekt.

Bezrámová okna, to je ničím nerušený výhled!

V dnešní době jsou stále více žádána bezrámová okna a dveře, které nenarušují výhled do přírody. Rámy, lišty a rušivé statické sloupky již nejsou trendy. Využití čirého skla je v dnešní době více než módním výstřelkem.

Tlaková myčka nebo vysokotlaký čistič?

Pokud mluvíme o tlakové myčce, máme na mysli vysokotlaký čistič nebo též „vapku“. Tento přístroj je bezpochyby tím nejlepším pomocníkem k domu, do garáže, na chalupu nebo zahradu.

Jak najít spolehlivou stavební a zednickou firmu?

Mít vlastní bydlení je přáním mnoha lidí. A i přes stále rostoucí ceny nemusí být tak nedosažitelné. Zvlášť pokud už máte i vlastní projekt, máte ke splnění svého snu už opravdu blízko.

Vlastníte zahradní bazén? Bez těchto věcí se v létě neobejdete

Nachází se na vaší zahradě bazén a vy se již nemůžete dočkat, až v něm budete trávit každý den? Než se do koupání vrhnete, zkontrolujte, že vlastníte následující doplňky, které každé koupání v zahradním bazénu přemění na

LED svítidla získávají na významu

V dnešní době, kdy jdou ceny elektřiny neúnosně nahoru, je obzvláště důležité se soustředit na možné úspory.

Novější články Starší články Starší články