Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Který způsob vytápění je před nadcházející zimou nejvýhodnější

Ti, kteří bydlí v moderní novostavbě, dávají obvykle přednost elektřině. Ta se vyplatí zejména v dobře zateplených budovách, které mají minimální tepelné ztráty. Ve starších zděných stavbách přichází ke slovu plyn.

Startuje druhá vlna přechodu na pozemní digitální vysílání DVB-T2. Kdo nepřejde, ztratí televizní signál.

Společně s druhou vlnou digitalizace nastartovanou na našem území v roce 2018 nastává i nutnost přizpůsobit svůj televizní přijímač novému standardu pozemního digitální vysílání DVB-T2.

Láká vás kouzlo závratných výšin? S leteckými zážitky si ho můžete vychutnat naplno

Touha po nových obzorech provází lidi od pradávna. Podléhali jí už první lovci, kteří na svých cestách za bohatší kořistí postupně objevovali dosud nepoznané kraje.

Sovětská jaderná ponorka Komsomolec leží v Barentsově moři již 30 let

Ponorka ukrývající ve svých útrobách dvě jaderné hlavice a odstavený jaderný reaktor vykazuje neuvěřitelně vysoké hodnoty radioaktivního záření.

Tam, kde spadlo letadlo, 28.11.1988 u Staré Paky

Onoho listopadového dne roku 1988 bylo vlezlo, mlhavo a ticho. Dušičkové odpoledne narušil vzdálený kolísavý hukot, který se pozvolna změnil v burácení.

Co dokáže nabídnout temná stránka internetu, aneb seznamte se s Darknetem

O Darknetu neboli temném internetu slyšel pravděpodobně již téměř každý. Většina běžných uživatelů jej však má spojen s ilegální činností a kriminalitou. S tímto účelem však Darknet vyvíjen nebyl.

Recenze a zkušenosti s internetem od Starnetu

Rychlý internet je pro běžný život čím dál důležitější. Já to vnímám obzvlášť, protože pracuji v oblasti informačních technologií.

Vyšívací stroje zažívají obrovský boom. Jak probíhá strojové vyšívání?

V současné době je kladen důraz především na automatizaci a zjednodušení si práce, přičemž dané požadavky jsou kladeny i na natolik specifickou práci, jako je vyšívání. Věděli jste o tom, že existují vyšívací stroje?

MHD před 30 lety aneb čím jsme jezdili v roce 1989 do práce

To, že auta jsou dnes jiná a vyspělejší než dříve, je jasné na první pohled a víme to všichni. Jak to ale je s hromadnou dopravou? I zde proběhl vývoj, ovšem není tak viditelný jako u individuální dopravy.

Vyberte správné zimní pneu: WinterContact TS 860, nebo Nokian WR D4?

Listopad se pomalu blíží a s ním i povinnost zimních pneumatik. Zatímco někteří nazouvají zimní pneumatiky ještě před příchodem listopadu, jiní nechávají výměnu až na poslední chvíli a čekají na první mrazíky.

Novější články Starší články Starší články