Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Vrátí se po úspěšném přistání Falconu Heavy na oběžnou dráhu turisté?

Budoucnost komerčních letů do vesmíru se pomalu stává realitou. A oznámila nám to pouhá dvě slova. „Falcon přistál“.

Před 50 lety chtěli Rusové doletět na Měsíc první. Na čem to zkoušeli a proč prohráli?

Už je to půl století, kdy vrcholila bitva o dobytí Měsíce. Očekávalo se, že vyhraje Sovětský svaz, protože měl už první družici i prvního člověka ve vesmíru. Nakonec však prohrál. Proč se tak stalo?

Smutný osud jediné maďarské bitevní lodi

Nejen Německo či Anglie disponovaly ve světových válkách vražednými bitevními loděmi, jednu postavilo i Maďarsko. Tehdy však ještě jako Uhersko, součást poražené koalice v První světové válce.

Manipulační technika – jak vybrat typ schodišťového přepravníku, který přesně odpovídá vašim potřebám

Schodolezy jsou důmyslným přístrojem manipulační techniky, které nám pomáhají přemístit těžká a objemná břemena. Jak už jejich název napovídá, jedná se o stěhování po schodech, tedy v prostoru s omezeným přístupem.

Jak na problikávání LED žárovek a zářivek?

Trápí vás problikávání nebo slabý svit po zhasnutí žárovek či zářivek? Tento fenomén není úplně neobvyklý, občas se může vyskytovat. Nemusíte se tedy bát, že by to byla závada na přístroji.

Když stavební firmy potřebují dobrého partnera

Nestíháte termíny zahájení či dokončení stavby, protože vám chybí lešení, bednění nebo jiné stavební vybavení? SCASERV nabízí stavebním a dalším firmám možnost jeho pronájmu či zakoupení.

3 tipy na kvalitní řezné nástroje pro průmyslové použití

Každé průmyslové odvětví si vyžaduje specifické nástroje. Je prakticky jedno, o jaký z oborů se jedná, protože bez nich se z profesionála stane pouhý amatér.

Kalibry nejen pro sériovou výrobu

Rozměry zhotovených výrobků jsou vždy velmi důležité a v některých oborech obzvlášť.

Alternativní tonery už dávno nejsou nižší kvalita

Musí alternativní toner nutně znamenat špatnou kvalitu? To už dnes neplatí. Důkazem toho jsou alternativní tonery TOREX, které se vyrábí přímo v ČR.

3 tipy pro výběr dílenského nábytku

Zařizujete dílnu a potřebujete vybrat dobré vybavení? Na každém kousku záleží a se správným výběrem si značně ulehčíte práci a zpříjemníte pracovní prostředí.

Novější články Starší články Starší články