Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Revizní software INSPECTO zrychluje práci revizních techniků

Zpracování revizních zpráv se s příchodem revizního software INSPECTO mnohonásobně zrychlila a zjednodušila. Program nabízí předpřipravené šablony revizních zpráv, závadovníky i propojení na ČSN.

Který elektromobil se vám vyplatí?

Tesla, Citroen C-Zero, Škoda Citigo, Audi e-tron nebo Jaguar I-Pace: Který z nich je pro nás vhodný?

Už nemáte práci, nahradil vás robot. Kolika lidem změní robotizace život?

Podle nedávných studií se máme připravit na to, že během následujících 3 let přijde v důsledku robotizace o práci až 120 miliónů lidí!

Čeká vás nákup nové tiskárny na doma? Poradíme, jak na to

Výběr nové tiskárny se v dnešní době, kdy se výrobci předhánějí v představování nových modelů, může zdát jako záludná cesta. Přitom se nejedná o malou investici, takže správný výběr nové tiskárny není dobré podceňovat.

Česká letadla dobývají Rusko

V Moskvě aktuálně probíhá mezinárodní letecký a kosmický veletrh MAKS 2019 a naše velké zastoupení napovídá o tom, že české letectví se rozvíjí neuvěřitelným tempem. Co je zde všechno k vidění?

Když se zblázní tachometr u auta

Na palubní desce svého vozu máme, podle typu a značky auta, různé ukazatele a kontrolky. Tachometr je však v každém vozidle bez ohledu na to, kdo ho vyrobil a pod jakým názvem. Co když ale začne zlobit?

4 výhody operativního leasingu v porovnání s nákupem vozidla

Přemýšlíte, jestli si koupíte nový automobil, nebo zvolíte operativní leasing? Podívejte se na 4 důvody, proč se vydat cestou operativního leasingu.

S nanoimpregnací ochráníte textil, kůži, ale klidně i pohovku

V posledních několika letech se nanotechnologie dostává do podvědomí široké veřejnosti, protože dávno nepředstavuje záležitost vědeckofantastických filmů.

Novinkou je sublimační tisk. Zvládněte i složité tiskařské práce

Potisky na nejrůznější předměty jsou stále ve velké oblibě. Kromě toho nebylo nikdy jednodušší vyrobit si je také prakticky v domácích podmínkách nebo svépomocí u vás ve firmě.

Zvyšte svou šanci při obhajobě diplomové práce. Studujte úspěšně!

Během vysokoškolského studia se potýkáme s nákladem velkého množství studijních požadavků. Jakmile se blížíme k vrcholu našeho snažení, přibyde nám ještě nutnost napsat diplomovou práci.

Novější články Starší články Starší články