Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

4 výhody operativního leasingu v porovnání s nákupem vozidla

Přemýšlíte, jestli si koupíte nový automobil, nebo zvolíte operativní leasing? Podívejte se na 4 důvody, proč se vydat cestou operativního leasingu.

S nanoimpregnací ochráníte textil, kůži, ale klidně i pohovku

V posledních několika letech se nanotechnologie dostává do podvědomí široké veřejnosti, protože dávno nepředstavuje záležitost vědeckofantastických filmů.

Novinkou je sublimační tisk. Zvládněte i složité tiskařské práce

Potisky na nejrůznější předměty jsou stále ve velké oblibě. Kromě toho nebylo nikdy jednodušší vyrobit si je také prakticky v domácích podmínkách nebo svépomocí u vás ve firmě.

Zvyšte svou šanci při obhajobě diplomové práce. Studujte úspěšně!

Během vysokoškolského studia se potýkáme s nákladem velkého množství studijních požadavků. Jakmile se blížíme k vrcholu našeho snažení, přibyde nám ještě nutnost napsat diplomovou práci.

Repasované či předváděcí notebooky a PC: Žádný problém!

Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak ušetřit a nekupovat kompletně nový přístroj, a narazili jste na repasované nebo předváděcí počítače či notebooky.

Trh s elektromobily zažívá boom, ceny klesají, poptávka roste. Jak jsme na tom u nás?

V letošním roce se očekává zvýšený objem dodávek elektromobilu Tesla Model 3 do Evropy, což by mělo vyvinout tlak na ceny konkurenčních značek a povzbudit trh ojetin. Elektromobily zaujímají zatím pouhý zlomek na trhu s ojetinami.

Smart TV box – pořiďte si levnou alternativu k chytré televizi

Říkáte si při sledování večerních zpráv, jaké by asi bylo mít doma chytrou televizi, na níž byste si mohli přehrát vaše oblíbené filmy, pustit si hudbu z YouTube nebo se zrelaxovat po vysilujícím pracovním dni hraním her?

K čemu se bude používat nové největší letadlo na světě?

Znamená letoun Stratolaunch revoluci v cestování ve vysoké nadmořské výšce?

Jak se zorientovat v kritériích výběru čtečky elektronických knih?

Moderní doba sebou přináší nové technologie, které se mění větší rychlostí, než je většina z nás schopna sledovat. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý návod, který vám pomůže rychle se zorientovat v oblasti e-knih.

Vrátí se po úspěšném přistání Falconu Heavy na oběžnou dráhu turisté?

Budoucnost komerčních letů do vesmíru se pomalu stává realitou. A oznámila nám to pouhá dvě slova. „Falcon přistál“.

Novější články Starší články Starší články