Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lunetic po 10 letech / foto: Shutterstock

Do návratu Lunetiku už jen pár dní!

Museli byste strávit posledních týdny na Měsíci, aby se k Vám nedoneslo, že Lunetici jsou zpět a společně s Líbímseti.cz pro vás připravili dva exklusivní koncerty v Liberci a Praze.

Mezitím, co kapela Lunetic střídá studia a redakce všech množných mediálních molochů, se v libereckém Líbímseti klubu pomalu a jistě chystá neopakovatelný večer – absolutní premiéra po deseti letech!

magazin.cz


Pánové sice pilně zkouší každý týden, ale to napětí, až se znovu objeví po takové době před publikem, je znát chtě nechtě. Všechno je to ještě zajímavější kvůli přemlouvání Davida, aby se opět pustil do zpívání, což dalo ostatním klukům pořádně zabrat.

 

Kdo za ně bude zpívat?

Ne, že bychom tenhle dotaz neočekávali a všichni, kdo se ptají, určitě taky očekávají odpověď: Nikdo! Budou zpívat naživo s kapelou za zády! Skupinu dal do kupy Vašek a zná se s nimi z vlastního sólového vystupování.

 

Máme šanci se vůbec na ten koncert dostat?

V tuto chvílí je v plném proudu předprodej vstupenek na liberecký koncert. Předprodej funguje o víkendu v Líbímseti klubu přímo na hlavní pokladně a v týdnu běží předprodej v prodejně:


Northtel (www.northtel.cz)

Moskevská 27/14
Liberec 4
 

Na webu prodejny dokonce můžete ještě narychlo objednat lístky na dobírku. K dispozici budou vstupenky i v den akce, ovšem nyní je koupíte za 200 korun a v den akce už za 250 korun.

Pražský koncert předprodej nemá. Lístky v ceně 300 korun budou k dostání pouze na místě, tudíž je důležité přijít včas.


Více info
Na webech www.libimseticlub.cz a www.kamikazeclub.cz nebo v Líbímseti Life.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 210