Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lady Gaga / foto: Shutterstock

Klip Lady Gaga: sex, masturbace a vražda

S provokativním klipem k songu Paparazzi přišla skandální Lady Gaga.

Lady Gaga na sebe ráda upozorňuje a o jejím novém klipu k písni Paparazzi se bude mluvit hodně dlouho, možná padnou i nějaké zákazy, alespoň v prudérní Americe by se daly čekat. V tomhle klipu se Lady Gaga opravdu rozjela, nevynechala nic – vraždu, sex s třemi mladíky, laskání vlastního těla. Prudká vášeň sálá z celého videa.

Vypadá to jako erotický film, než začne samotná píseň, odvíjí se minipříběh: Popová hvězda si užívá se svým milencem, pak vyjdou na balkon, kde vášeň pokračuje. Lady Gaga sedí na zábradlí balkonu, přítel ji vášnivě líbá, ale sleduje je paparazzi, který fotí snímky, jimiž si zajistí důchod v mladém věku.

Něco se zvrhne, Lady Gaga říká nech toho, praští ho lahví. Milenec je najednou agresivní a shazuje hvězdičku z balkonu.... Ona padá ve scéně evokující Hitchcockovo Vertigo. Tělo na chodníku obklopené bandou paparazziů...

Hodně mrtvých těl

Pak následuje samotný klip i s jejím posledním singlem Paparazzi. Lady Gaga se v latexové obleku svíjí na pohovce, služebná v kaluži krve, oči, rty, nohy oběšence či spíš oběšenkyně – Lady Gaga se miluje s rozkošnou trojicí mladíků, ve skutečnosti jde o švédskou skupinu Snake of Eden. Mrtvola na schodech, mrtvola u bazénu... je tam hodně mrtvých žen.

Nechybí tu ani vtip a sebeironie, to když Lady Gaga předvádí ochrnutou hvězdu, která se nechce vzdát a tak křepčí ve zlatém trikotu a o berlích.

Autorem sedmiminutového videa, které je spíše krátkým filmem, je režisér Jonas Akerland. Ten má mimo jiné na svědomí i klipy Christiny Aguilery Beautiful nebo video Smack My B***h Up od Prodigy.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 699