Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Crwecon 2010 / foto: Shutterstock

Komiksoví šílenci, srazte se!

Chystá se Crwecon 2010. Pátý ročník komiksového srazu.

Zveme vás na ne-li největší, pak rozhodně jednu z největších akcí týkajících se komiksu u nás. Konat se bude 29. 5. v klubu Cross v Praze 7, na křižovatce ulic Plynární a Jankovcova, jen pár desítek metrů od stanice metra C Nádraží Holešovice nebo stejnojmenné zastávky tramvají číslo 5, 12 a 15 či autobusů 102, 186 a 210.

magazin.cz
Prostory klubu budou přístupné od devíti hodin a vstupné se tradičně neplatí. Program nabízí širokou škálu pořadů pro komiksové fanoušky i laiky - mimo jiné přednášky o Star Wars komiksech, příbězích Soudce Dreda či mystické sci-fi sáze Incal. Svoje ediční plány tu představí nakladatelství Crew, BB art, Netopejr, Albatros a další, návštěvníci se budou moci zúčastnit malířského workshopu, prohlédnout si autorské galerie či zhlédnout tematické filmy.

V prodejní nabídce pochopitelně nebudou chybět komiksy české i zahraniční, nové, antikvární i raritní, dále pak figurky, trička a obrazová alba. V této souvislosti dojde i na křty novinek – měla by zde být k dostání první kniha dobrodružství Soudce Dredda, fantasy epos Dragonero, třetí svazek série 100 nábojů, nové přírůstky k řadám Simpsonovi a Calvin a Hobbes, kniha obrazů Karla Jerieho nebo nové číslo úspěšného fanzinu BubbleGun. Ze zavedené tradice nevybočí ani dražba obrazů a ke koupi tak budou originály od našich předních komiksových výtvarníků.

V rámci akce budou vyhlášeny výsledky třetího ročníku ceny Fabula Rasa, o jejímž udělení hlasují samotní čtenáři na stránce www.comicsdb.cz

Veškeré potřebné údaje a průběžně upřesňovaný program naleznete na stránce www.crew.cz/crwecon

Srdečně zve a příjemnou zábavu přeje nejen Nakladatelství Crew, ale všichni ostatní pořadatelé nejstarší komiksové akce u nás.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 7