Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock

Mistr mixu Benji Boko mezi mistry šejkru

Famózní barmanská soutěž Havana Club Grand Prix 2011 po dvou letech opět v Praze!

magazin.cz
Finále se uskuteční v holešovickém klubu SaSaZu Prague 29. září a nejlepším mistrům šejkru přijede zahrát jejich protějšek za gramofony, fenomenální Brit Benji Boko.

DJ a producent, který na sebe strhává pozornost po celém světě, například vystoupením vedle Justice v londýnské O2 aréně, kde hrál před sedmnácti tisícovým publikem. Jeho styl remixování ho také přivedl mimo jiné ke zpěvákovi Faithless Maxi Jazzovi nebo rapperovi Roots Manuvovi.

Více pak na YouTube

Podívejte se k DJ pultu a pokud vám ten týpek s afrem na hlavě bude připomínat designéra Maxima Velčovského, můžete si být jistí, že jde o Benji Boko. Jak sám říká: napůl člověk, napůl opičák. A co je na něm nejlepší? Britský showman, který je schopný zmixovat pípání z videoher s hip hopem hraje živě! Používá při tom různé samplery, nebojí se riskovat a je mistrem překvapivých, ale o to zábavnějších setů. "Benji Boko je budoucnost!" prohlásil o něm známý britský DJ Yoda.

Letos v červnu Benji Boko vydal své debutové album Beats, Treats & All Things Unique, výbušnou směs plnou elektroniky, funku a trip-hopu. Producent posluchače nechá svést na pořádně divoké horské dráze, čítající 19 zastávek, na které si dělá legraci i z amerického prezidenta Obamy.

Poslechněte si ukázku:

BENJI BOKO LIVE FESTIVAL MIX - SUMMER 2011 by BENJI BOKO

Nebo stahujte zde.

Díky výjimečnému nadání se Benji Boko představil ve většině světově vyhlášených klubů a všimli si ho i lidé od reklamy, což pro každého umělce bývá razítkem úspěchu. Jeho hudba pomáhá prodávat napříkad mobilní telefony.

Koncem září se Benji Boko postará o atmosféru skvělé noci 7. ročníku Havana Club Grand Prix 2011, na kterou je vstup zdarma a vynikající rum Havana Club poteče proudem.

magazin.cz

Havana Club Grand Prix je největší barmanská soutěž v Česku. Její finalisté se utkají v takzvaném flair bartendingu, tedy barmanské exhibici a mixologii. Vítězové ze SaSaZu Prague odejdou s tučnou odměnou a letenkou na Kubu, kde vzniklo mojito a také se uskuteční světové finále této barmanské soutěže.

A to nejlepší na závěr: vstup je zdarma a drinky od 50 CZK!

www.havanaclub.cz
www.benjiboko.com

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 1