Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vlaďka Erbová / foto: Korzo

Bujná ňadra. Povedla se tahle plastika?

Modelka a playmate z roku 2003 Vlaďka Erbová je proslulá svým bujným poprsím, které si nechala upravit silikonovými implantáty na "čtyřkovou" velikost.

Kromě toho je také často přirovnávána k herečce Halle Berry. Což ji od doby, kdy se o tom napsalo poprvé, dohání k šílenství.

magazin.cz
"Halle Berry je krásná ženská, takže mi lichotí, že mě s ní srovnávají. Nicméně si myslím, že kdybychom stály vedle sebe, byly bychom si podobné jenom střihem vlasů a ničím jiným," odmítá vnadná modelka spekulace o vzájemné podobě s někdejší představitelkou bond-girl.

"Nejsem imitace"
Erbová je prý unavená neustálým pitváním podobnosti vzhledů s krásnou mulatkou Halle Berry. Ráda by se vryla do povědomí lidí sama za sebe a ne jako imitace někoho jiného.

Jedno mají ale Berry s bývalou playmate rozhodně společné. Přestože jsou obě matkami, jsou zároveň majitelkami dokonalých těl. Díky tomu může Erbová stále na mole předvádět spodní prádlo.

"Občas si sama říkám, jestli mám pořád postavu na to předvádět prádlo. Dokud mě ale klienti oslovují, asi to se mnou není tak hrozné," zavtipkovala Erbová.

"Musím se ale přiznat, že tento týden jdu na první trénink, který mi má pomoci udržovat a formovat postavu. Trenérka mi sestavila přímo namíru program složený z kalanetiky a fitness. Chci být ke svému tělu zodpovědná, protože přeci jen se mi pomalu blíží třicítka," dodává Erbová.

Diskuze k článku:

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 460